Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Solero

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3087
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Solero wygrał w ostatnim dniu 8 Marzec

Solero ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

238 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Według mnie można słuchać rad nawet w sieci ale i tak decyzje podejmujemy sami. Czasami ciężko jest doradzić komuś coś nie znając całej sprawy.
 2. Solero

  Dzień dobry

  Pogoda dopisuje, dobre cokolwiek. Czas na obiadzicho
 3. Solero

  Duszę sie z tą plandemią już

  Ale Trump dostał wszystko co było możliwe. Remdesivir, imunoglobiny z osocza ozdrowieńców a trzeci lek niestety nie pamiętam jaki ale możliwe że bcg. Ciekawe jak będzie z Naszym prezydentem.
 4. Solero

  Dzień dobry

  Jak się czujecie. Mam nadzieje że wszyscy zdrowi i w pełni sił. Uważajcie na siebie i innych. Piję herbatke i lecę na zakupy. Miłego, spokojnego dnia W grupie siła!!
 5. Solero

  Duszę sie z tą plandemią już

  12 leków na covid to proszę wskaż coś dobrego. Wpisali sie na zakup ewentualnej szczepionki jeśli już będzie bo jak wszyscy się rzucą to może zabraknąć. Z tego co wiem to badania są przerwane z powody infekcji u jednej z osób która brała udział przy badaniach. Szczepionka przeciwgruźlicy nie pomaga na tyle ile powinna może ewentualnie spowolnić rozwój wirusa i miała być stosowana głównie dla personelu szpitalnego. Remdesivir najnowsze badania wskazują że jest bezskuteczny.
 6. Solero

  Duszę sie z tą plandemią już

  A chociażby stąd że nie ma leku który byłby na covid ewentualnie lek immunoglobuliny z osocza ozdrowieńców jak dotąd jedyny lek ale jeszcze nie przeszedł badań klinicznych ani rejestracji. Jeżeli to zwykła grypa to szczepionka przeciw gruźlicy powinna działać. Pamiętaj że wszystko zależy od Naszego organizmu. Dopóki jest silny i gotowy do walki będzie walczył ale nie każdy organizm to walke wygrywa. Dbaj o siebie i innych
 7. Ja swoje przeżyłem i nie będę się sprzeczał. Pewnie masz rację
 8. Solero

  Duszę sie z tą plandemią już

  Grypa była, jest i będzie a obecna zaraza jest nowa i świat do końca nie wie jak z nią walczyć. Aż nie możliwe że tak szybko się przenosi. Wiadomo że im mniej ludzi umrze to lepiej i nie ma o czym dyskutować. Napij się meliski i pod kocyk wygrzewać się
 9. Solero

  Duszę sie z tą plandemią już

  Jak wolisz, może być ptak
 10. Solero

  Duszę sie z tą plandemią już

  Nic mi o tym nie wiadomo ale uwierz jeśli ktoś z Twoich bliskich leżałby tydz lub dwa w łóżku z dusznościami ,gorączką i bez żadnego kataru to może zmieniłabyś podejście. Raczej to nie od przeciągu.
 11. Solero

  Duszę sie z tą plandemią już

  No skąd, a raczej zadbać o to aby się nie poślizgnąć się i nie krzyczeć jestem Bogiem
 12. Solero

  Duszę sie z tą plandemią już

  Dlaczego tak uważasz? Jestem normalny dla wielu inny
 13. Owszem i sam trenowałem ale to co się działo na osiedlach to inna bajka. Nie to co w czasach teletubisiów
 14. Nie miał wyjścia lata 90 to były inne czasy
 15. Solero

  Duszę sie z tą plandemią już

  Więcej ruchu a nie będziesz się dusiła. Uwierz mi że nie chciałabyś być chora także ciesz się że Ciebie to nie dotyczy. Zgłoś do sanepidu albo odwiedź chorych w szpitalu a dopiero wtedu uwierzysz że zaraza istnieje
×