Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Lorenzo01

Zarejestrowani
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ja bym się wyprowadził jakbym mieszkał w małej dziupli 1000 mieszkańców gdzie każdy wie nawet jaki masz rozmiar członka z kafeterii.
 2. Lorenzo01

  Jak dać kosza by nie ucierpiało na tym męskie ego?

  Po pierwsze nie jestem twoim kolegą. Po drugie to nawijanie makaronu w postacie "jesteś wpaniała, fajną kobietą ale " jest chyba najbardziej żałosną próbą odrzucenia kogoś i jest traktowana jako afront, w postaci traktowania jak idi0tki.
 3. Lorenzo01

  Faceci dzisiejszych czasów

  Temat autorki to temat, który w większości dotyczy kobiet doświadczających zjawiska hipergami. Problem takich kobiet jest taki, że podobają im się faceci na wyższym poziomie atrakcyjności niż one same. Często nie potrafią one krytycznie spojrzeć na siebie pod tym kątem, ale także ich charakteru. Wynikiem tego jest to, że faceci będą taką dziewczynę traktować przedmiotowo ponieważ nie jest ona w tej samej kategorii atrakcyjności co oni, a więc będą docelowo szukać atrakcyjniejszej kobiety na związek. A jako, że faceci potrafią oddzielić łóżko od uczuć, to z tą sobie tylko poużywają, a w rzeczywistości dalej będą szukali np. na portalu randkowym. Dlatego jak kobieta faktycznie chce mieć szczęśliwy związek - wystarczy, że poszuka kogoś na swoim poziomie atrakcyjności. Taki facet znacznie bardziej doceni to co ma i tutaj zamknąłbym temat. Inna sprawa to facet typu Piotruś Pan. Ale osobiście znam tylko jedną taką osobę na 50 par, gdzie większość ma już dzieci. Także nie wiem w jakim towarzystwie autorka się obraca, ale najwyraźniej dokonała w życiu wielu błędnych wyborów i powinna zmienić towarzystwo, zmienić miejsce poznawania facetów albo zmienić kryteria jakimi się kieruje w doborze partnera. PS. Mam taką koleżankę co to narzeka ciągle na facetów. Tylko, że nikt jej przecież w oczy nie powie, że jest po prostu tępa I ona ma takie same przeboje z facetami. Przecież jak dana sytuacja powtarza się już któryś raz, to czy to wina facetów ? Czy może jednak to z TOBĄ jest coś nie tak hmm ?
 4. Lorenzo01

  Jak dać kosza by nie ucierpiało na tym męskie ego?

  Ale jakby wyglądała jak modelka to by Twoje żałosne argumenty nie miały znaczenia. Najlepiej mówić, że tego nie czujesz zwyczajnie i tyle.
 5. Nie wiem o której mówisz hah Ale to już 4 miesiąc leci więc zakładam, że tak
 6. No ale to jest tak jak ktoś zaczyna się interesować kobietami po 30tce, zamiast zdobyć doświadczenia dużo wcześniej.
 7. Nnnl jednak czytam Twój temat bo uważam, że potrzebujesz kopa w tyłek na rozpęd, a nie klepania po plecach. Nie wiem może się mylę, ale wierz mi nie mówię tego złośliwie. Tak mnie traktował ojciec jak miałem słabe chwile, jak rozczulałem się nad sobą. To samo moja mama. Myślisz, że miałem wsparcie w trudnych chwilach ? Moja mama mówiła, żebym się nie mazgaił bo życie to nie bajka i w gruncie rzeczy bardzo mocno dzięki niej stąpam teraz po ziemi. Nikt nie pochylił się nade mną, moimi problemami i nie poklepał mnie po plecach. Jedynie Ty możesz znaleźć w sobie siłę, żeby zacisnąć zęby i zrobić wszystko na przekór swoim demonom. Niestety Ty wolisz pisać na kafe żale, zamiast wziąć sprawy w swoje ręce już TERAZ ! Np. dzwoniąc do niej i pytając czy propozycja dalej aktualna.
 8. Twoje pytanie jest nieprecyzyjne. Czyli właściwie chodzi Ci o to co urzeka mężczyzn w kobietach ? W takim razie google.com i masz tone artykułów.
 9. Co mnie mnie obchodzi Twoje życie? Lata mi to luzem. Sam jesteś kowalem własnego losu. Jak nie ruszysz doopy to nic sie nie zmieni. Jak tego nie rozumiesz to kto ma to rozumieć ? Po kija nam opowiadasz historyjki o swojej głowie ? Kogo to obchodzi ? Jesteś facetem. Albo działasz, albo jesteś sam. Proste. Ale błagam Cie przestań zakładać setny raz temat o tym samym. A jak poważnie masz problemy psychiczne, to pytanie czy w ogóle się nadajesz do bycia z kimś ? Jeżeli nie to lepiej nie niszczyć innej osobie życia.
 10. Wiesz z czego to się bierze ? Z bezstresowego wychowania ! W szkole nauczyciele nie mają prawa podnieść głosu na uczniów, rodzice obchodzą się z dziecmi jak z jajkami. Ja myśmy coś przeskrobali to dostawaliśmy po tyłku. Na wszystko trzeba było sobie zasłużyć, albo zapracować. Ale także w domu była miłość. Córka mojego brata jest tak rozpuszczona, że sobie nie wyobrażasz. Wszystko przez jej mamę, która wychowuje ją w duchu, że wszystko dla bombelka. Nikt nie ma czasu wychować, wszyscy zabiegani. Zobaczyłbyś w jaką furię to dziecko wpada jak jej się lizaka zabierze. Jak brat chciał jej klapsa dać za przeskrobanie czegoś to bratowa myślałem, że go zabije. A teraz co ? Dziewczynka zaczyna prześladować koleżanki w szkole. Inna sprawa to charakter Polek. Ale tutaj znów rozbijamy się o wychowanie. Ciężko w naszych czasach poznać mądrą, wartościową kobietę, dobrze wychowaną. Za to pyskatych jest cała masa. Problem w tym wszystkim jest to, że co te dziewczyny sobą reprezentują w większości poza urodą ? No nic. Więc z tego miejsca mogę życzyć jedynie więcej samokrytycyzmu płci przeciwnej.
 11. Wiesz z czego to się bierze ? Z bezstresowego wychowania ! W szkole nauczyciele nie mają prawa podnieść głosu na uczniów, rodzice obchodzą się z dziecmi jak z jajkami. Ja myśmy coś przeskrobali to dostawaliśmy po tyłku. Na wszystko trzeba było sobie zasłużyć, albo zapracować. Ale także w domu była miłość. Córka mojego brata jest tak rozpuszczona, że sobie nie wyobrażasz. Wszystko przez jej mamę, która wychowuje ją w duchu, że wszystko dla bombelka. Nikt nie ma czasu wychować, wszyscy zabiegani. Zobaczyłbyś w jaką furię to dziecko wpada jak jej się lizaka zabierze. Jak brat chciał jej klapsa dać za przeskrobanie czegoś to bratowa myślałem, że go zabije. A teraz co ? Dziewczynka zaczyna prześladować koleżanki w szkole. Inna sprawa to charakter Polek. Ale tutaj znów rozbijamy się o wychowanie. Ciężko w naszych czasach poznać mądrą, wartościową kobietę, dobrze wychowaną. Za to pyskatych jest cała masa. Problem w tym wszystkim jest to, że co te dziewczyny sobą reprezentują w większości poza urodą ? No nic. Więc z tego miejsca mogę życzyć jedynie więcej samokrytycyzmu płci przeciwnej.
 12. Tzn co jej powiedziales ?
 13. Przejawiasz zachowania autodestrukcyjne. Zamiast wziąć się jak facet w garść i pójść, wypić trochę na odwagę ewentualnie i chociaż poudawać wyluzowanego to sprzedajesz jakieś historyjki o problemach psychicznych. Kobiety lubią zdecydowanie. Jak nie pójdziesz to wyjdzie jeszcze gorzej. Zadzwoń do niej i to odkręć! Koniec memlania, czas na działanie !
 14. Załóż jeszcze 50 tematów o tym. A na koniec nie zapomnij odmówić jej, jak jakimś cudem jednak Cie zaprosi na imprezę tak jak to niby zrobiłeś dzisiaj.
 15. Lorenzo01

  kontrola fona

  Jak to mechanik mówi - jeździć, obserwować. Czasem się zdarzy. Od czasu do czasu warto mieć rękę na pulsie. Tak zerwałem z moją ex. Do tej pory bym z nią był.
×