jamuonmi
Zarejestrowani-
Zawartość
3723 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Wszystko napisane przez jamuonmi
-
Też jest pyszne ; )
-
Ciekawe, ja dodaję do kawy mleko migdałowe. Ostatnio gnaty mnie bolą a krowie jest prozapalne ; )
-
Mi posmakowała czekoladowa neska, orzechowa zbyt intensywna, polecam więc ; )
-
Jest więc zielone latu, jak nad Solina. Pamiętam, że tamten urlop nazwałam wyjątkowo mokrym ; )
-
Nieprawda, chyba nie jadłaś dobrego chłodnika ; )
-
Już z samego rana ugotowałam kompot z malin, jeżyn i truskawek. Schłodzony smakuje wyśmienicie ; )
-
Więc i wiosna i lato trwa u Ciebie krótko, a ja kocham te pory roku ; )
-
Podobno świetnie nawadnia i wchłania się lepiej niż zwykła woda.
-
Taki z dużą ilością marchewki bardzo dobry na przeciążony żołądek ; )
-
Jadłam taki pyszny w Gdańsku. Tak, w takie upały najlepszy chłodnik ; )
-
Bosz, smaki dzieciństwa. Uciekam, miłego dnia Wam życzę ; )
-
Moje dziecko zrobiło na święta tarte z jabłkami i słonym karmelem, dawno żadne ciasto tak mi nie smakowało. Lepiej żartować niż się skłócić
-
Narobiłaś mi smaka, może w przyszłą sobotę się wybiorę.
-
Dawno na bazarze nie byłam, to na drugim końcu miasta. Jechać po same pomidory mi się zwyczajnie nie chce
-
Tak, wiem, jednak słone w połączeniu ze słodkim lubię ; )
-
To miałaś szczęście, kiedyś jeszcze zjadliwe były śliwkowe ale też się popsuły.
-
Może w tym roku posadzę ; )
-
Pizzę robię sama, wstyd przyznać ale ananas i ser pleśniowy, oliwki lub kapary to moje ulubione dodatki
-
No popatrz, ja miałam wczoraj.
-
Ostatnio w biedrze były ''malinowe'' w ''promocji. Za dopłatą bym nie wzięła ale ''gałązkowe'' postoją trzy dni na blacie w kuchni i są zjadliwe, jeśli nie spleśnieją
-
Dla mnie za mdły ale jajecznica z boczkiem, szczypiorem i pomidorami jest spoko.
-
Było dobrze, czasem sobie pozwalam ; )
-
Dawno nie jadłam ale na śniadanie zrobiłam sobie grzanki z serem żółtym, wędliną i kiszonym ogórkiem.
