Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Karolina 35#

Zarejestrowani
 • Zawartość

  132
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Karolina 35#

  Aseksualizm

  Czy mieliście do czynienia z osobą aseksualną. Podejrzewam u osoby niepełnosprawnej z którą jestem . Skoro on nie odczuwa potrzeby seksualnej nie ma ochoty. Po co jest ze mną. Dla wygody, Podkreślam że wiem co to jest. Ze nie ma zamiaru współżyć, nie ma ochoty. Potrzebują bliskości czułości ale nie mam czasu na takie relacje. Nie dla mnie związek z aseksualnym partnerem.
 2. Karolina 35#

  Po co mi kobieta?

  On wcale nie jest zimny. Wie czego chce od życia. Żadna nie musi pchać się jemu. Na pewno nie boi się kobiet. Ile facetów nie ma partnerki
 3. Karolina 35#

  Po co mi kobieta?

  To jest wybór mężczyzn i kobiet też dotyczy.
 4. Karolina 35#

  Czy kobieta potrafi kochać?

  Potrafią kochać. Tyle zależy kogo. Muszą wiedzieć w kim lokować uczucia.
 5. Głupie to jest według mnie czekanie na inicjatywę i pokazać fochy. Lepiej odejść z honorem.
 6. Karolina 35#

  Brak pożycia w małżeństwie

  Nie ma co krytykować czyjeś żony. Źle trafili panowie. A poza tym oni zapomnieli że seks to nie obowiązek tylko relacja intymna. Kawa na ławę powiedzieć do ściany przycisnąć. Po co marnujecie na kogoś takiego. Ja nie mam seksu często bo on nie jest w stanie być jak normalny zdrowy facet. Powiedział że nie jest maszyną do uprawiania seksu. To powinien dawno to na początku mówić. Po co takie osoby bierzecie tkwicie niepotrzebnie. Szkoda na taką osobę czasu.
 7. Karolina 35#

  Brak pożycia w małżeństwie

  Współczuję po prostu nie wiem kogo chcieliście do związku. Jak ktoś ... nie ma ochoty na współżycie nie chce być wykorzystywany do zaspokojenia kogoś to po co wchodzi w związek. Nie uznaję związku bez seksu. Ja też żałuję związku bo oczywiście każdy mi zarzuca egoizm bo chcę zostawić partnera niepełnosprawnego. Nikt nie kazał nam być razem. Sam nie wie czego chce w związku. Dla mnie ta relacja jest martwa.
 8. Karolina 35#

  Dylemat

  Nie będę rozpisywać się w tym temacie ale doszłam do wniosku że mnóstwo błędów popełniłam w życiu zwłaszcza decyzje. Mnie jest łatwo z tym się pogodzić ale nie czuję się zobowiązana całe życie z nim być. Bardzo was proszę nie miałam obowiązku być z kimś w związku nawet z osobą niepełnosprawną. Nie mam nic im do zarzucenia. Potrzebują być w otoczeniu innych. Szanuję ich. Nie jest fajnie się wyśmiewac z czyjejś nieudolnosci w pewnej sprawie. Dziękuje osobom które rozumieją jak to jest mieć partnera niepełnosprawnego rzadko spotyka się kobiety które chcą poświęcić się tym osobom. Nie należę do tego grona. Poza tym nie kazał nikt nam być w związku ani rodzicami. Partner niepełnosprawny to prawda jest bezradny w sprawach seksu. Rzecz w tym że nie jest skory do rozmowy jak normalny człowiek. Szkoda że nie cofnę lat ale podjąć decyzję można.
 9. Mój ojciec ma na imię tak. Współczuję dziecku. A jeśli chodzi o ojca z tym imieniem nikomu nie życzę mieć do czynienia z taką osobą. Przykre jest ale wstyd mi co on odwala. Nie wiedziałam czy taki jest od urodzenia ale zachowanie okropne. Najgorsze co słyszeć hasła ttpu idź się utop, kopne w dupe, palnąć ciebie w łeb albo wulgarne jebnąć, różne rzeczy z ust. Piescia potrafi walnąć za byle co. W tamtym roku sąsiad doniósł mi że jego żona widziała jak ojciec walnął piescia psa w głowę, kiedyś kopnął psa zresztą. Mnie akurat bił za byle co. Potrafił głową o framugę od drzwi walnąć tak bolała mnie ze beczałam w szkole nikt nie wierzył mi. Umiał uderzyć brata w brzuch. Nie wiem czym moja mama się kierowała w życiu. Potrafi startować do innych osób. Byle co go wyprowadzi z równowagi. Szkoda że nie zgłosiłam na karcie niebieskiej o tym.
 10. Karolina 35#

  Nie zarzucajcie egoizm

  Ludzie nie zarzucajcie mi egoizm bo sama miałam do czynienia z odrzuceniem w środowisku gdzie mieszkam. Mam niedosłuch noszę aparaty słuchowe. Wiem jak boli że nie pasuję do innych. Owszem mylicie się ja akceptuję te osoby niepełnosprawne bo byłam w tym otoczeniu ale nie myślcie ze mam być wierna komuś takuemu poświęcać się całe życie. Nigdy nie przypuszczałam że on wejdzie w moje życie butami nieproszony. Sama tak samo byłam traktowana. Wiem że nie warto czynić innym to samo. Mieszkam na osiedlu jest akceptacja tych osób ale nikt nie chce być partnerką czy partnerem dla nich. Więc wejdźcie w moje życie sami przekonajcie się jak to jest być odrzuconym. Nikt nie kazał być razem. Psycholog z warsztatów odradzała to miała rację. Druga rzecz odnieście się do sprawy seksu. Są te osoby bezradne pidatne na manipulacje. Są wykorzystywane seksualnie mnóstwo jest przypadków że kobieta uposledzona jest maszyną do seksu przez osoby bliskie. Nie wszystkie osoby chcą być partnerem w łóżku. Też potrafią bronić się przed przemocą seksualna. Następnie jeśli partner niepełnosprawny nie chce uprawiać seksu ani być zmuszany to musi odejść nikt nie może zabronić. Dać wolną drogę do szczęścia. Uświadomiłam sobie ze nie chce współżyć z nim wbrew sobie ani jego woli. Tyle w temacie
 11. Byłabym ostrożna w kimkolwiek. Na razie etapowo trzeba poznawać kogoś czy zasługuje być partnerką czy partnerem. Niestety to są tylko moje rady. Nie mogę trafić dobrze wszyscy wiecie że mam partnera który nie wiadomo czego się spodziewać po nim. Nam nie kazał być razem. Po prostu nie jestem osobą która się komuś takuemu poświęcać.
 12. To samo mam. Ja zawsze miałam pecha. Jest ktoś komu chcę miłość dać ale nie mogę z nim być.
 13. Najgorszy ten który po jakimś czasie ugania się za inną. Nie docenił kogoś kto był przy nim.
 14. Jak to czytam to jeblam. Kim ty kobieto jesteś. Każdy by ciebie wyśmiał. Jakie ty masz predyspozycje żeby zaimponować. Żaden facet nie będzie posłuszny bo jeśli tak to jest ... bo nie ma jaj. Nie ma faceta który jest i będzie posłuszny. Jeśli was wybrał to wy musicie. Zapomniałaś że facet nie jest dzieckiem tylko facetem gotowym być ojcem mężem, dojrzałym. Taki nie da się babie rządzić. Nie wiem w jakim świecie żyjesz. Związek to partnerstwo. Oboje tworzą zwiazek. Chyba masz taką matkę ktora tak samo rządzi twoim ojcem.
×