Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Xcv191

Zarejestrowani
 • Zawartość

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

30 Excellent
 1. Xcv191

  projekt ślub i trzecie bebe

  To żulietta chce panią od sprzątania? Teraz to mi ręce całkiem opadły. Z niej się już zrobił taki leń śmierdzący. Nie pracuje, sama w domu siedzi przez większość dnia. Z nudów mogłaby by sprzątać. Nie znam nikogo takiego jak jujka a wydawało mi się że wiele już w życiu widziałam.
 2. Xcv191

  projekt ślub i trzecie bebe

  Obejrzałam nowy filmik ciągle przewijając bo nie mogę słuchać tego gadania i nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Czy z nią aby napewno wszystko dobrze? Czy jednak coś nie tak pod tą kopułą. Nie wierzę w tą jej wdzięczność za wszystko. Ciągle narzeka wiecznie jej coś nie pasuje.
 3. Xcv191

  projekt ślub i trzecie bebe

  Żulka skoro na bieżąco czytasz kafe i tak bardzo lubisz zgapiać coś od innych to zobacz sobie na instagramie konto początek wieczności. Prowadzi go żona, matka trójki małych dzieci i z tej kobiety bierz przykład. To będziesz miała nawet co we vlogach pokazywać. Bo ile można oglądać makaron i wieczny syf w twoim domu.
 4. Xcv191

  projekt ślub i trzecie bebe

  Niech zacznie staniki nosić to jej biust od razu będzie inaczej wyglądał. Ja też mam mały i w przeciwieństwie do jujki nie narzekam. Jak dla mnie same plusy. Mogę leżeć na brzuchu, biegać i nic mi nie przeszkadza.
 5. Xcv191

  projekt ślub i trzecie bebe

  Nie zrobiła bo nie umie i jej sie nie chce. Zamiast gołąbków są tik toki.
 6. Xcv191

  projekt ślub i trzecie bebe

  Jujka odpowiedziała komuś że pracuje dużo więcej niż 35 godzin jak na etacie. Co ona takiego robi na tym juciubie. Nie wierzę że tyle trwa ta jej "praca". Przecież ona prawie nic nie robi. No i dzisiaj będzie nowy vlog.
 7. Xcv191

  projekt ślub i trzecie bebe

  Czy Jujka jedzie do mamy Lolo żeby jej powiedzieć "kuku"?? Mówienie cześć czy dzień dobry już nie modne? Teraz się mówi kuku? Muszę i ja zacząć się tak witać bo inaczej to już chyba nie wypada.
 8. Xcv191

  projekt ślub i trzecie bebe

  Czyli wszystko pod kafe. Koniecznie musi pokazać że jest zupełnie inaczej. To może w końcu ugotuje coś normalnego.
 9. Xcv191

  projekt ślub i trzecie bebe

  Czy na kafe nie było wspomniane że jujka nie wymienia pościeli? Czy mi sie coś pomyliło. A na vlogu robi z siebie ofiarę i tą najbardziej poszkodowaną. No i ta jej "siroda". Wątpie że decyzja o oddaniu psa trwała miesiącami.
 10. Xcv191

  projekt ślub i trzecie bebe

  Nie rozumiem jak Jujka mogła oddać psa. Tak po prostu sie go pozbyć. Też mam zwierzaki między innymi królika. Wiele razy zniszczył mi jakieś kable ostatnio nawet słuchawki bo leżały na łóżku i miał łatwy dostęp do nich. Ale nigdy nie przyszło mi do głowy by go oddać. Tak samo psa czy kota. Przecież to członek rodziny. Gdy jakieś zwierzątko miało już swoje lata i nadchodził koniec jego życia to ryczałam jak bóbr bo człowiek się przyzwyczai pokocha a potem trzeba się pożegnać. No ale taka ze mnie "miękka klucha". A Jujka to ma chyba gdzieś miłość zwierząt do człowieka.
 11. Xcv191

  projekt ślub i trzecie bebe

  Podrzuci go komuś albo zostawi samego w domu tak jak to już jedna panna z juciuba zrobiła.
 12. Xcv191

  glampaula

  Też myślę że to wątek. Przecież ślepo zapatrzone w nią 10 latki takich rzeczy jej nie napiszą raczej "kocham cie jesteś najlepszom jutuberkom"
 13. Xcv191

  glampaula

  A na instagramie Paula za kierownicą nagrywająca story...
 14. Xcv191

  glampaula

  O prosze nasza Paula wraca na insta i juciuba.
 15. Xcv191

  Polskie Karingtony

  A popić też czymś trzeba to może jakiś tymbark albo inna costa nieważne co grunt żeby pieniążki się zgadzały.
×