Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Centauri

Zarejestrowani
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Każdy patrzy w takiej relacji tylko na s...s , ja s... s w swoim związku mam więc , tu nie chodzi o to tylko a o sympatyczną relacje i przyjaźń między dwoma osobami. Zawsze jest lepiej się razem spotkać z bliższych okolic przecież to zrozumiałe. Spokojnej i miłej nocy.
 2. To prawda że takim jestem i zapewne nadal będę. Miłej spokojnej nocy dla was i dla Ciebie lila.Loska
 3. W większości przypadków zapewne tak jest. Ja natomiast nie należę do tej grupy osób co mówisz. Patrzę z innej perspektywy na wiele rzeczy.
 4. Oczywiście masz rację że kobieta uczuciowa i samotna potrzebuje faktycznie sporo więcej. Bardzo to doceniam bo ogólnie również potrzebuje to czego brakuje mi w związku. A nieraz właśnie brakuje tego uczucia. Nigdy nie myślałem nad tym by odejść w związku a jedynie by mieć kobietę która jest w podobnej sytuacji i która oczekiwała by okazywanie tego uczucia którego zapewne jej też brakuje
 5. Dlatego właśnie miło jest poznać kogoś sympatycznego
 6. Tak masz rację. Jesteś w lepszej sytuacji pod tym względem to prawda. Ja po mimo tego że mam inaczej niż w Twoim przypadku to chętnie bym kontynuował znajomość niezależnie od sytuacji jakie są.
 7. No tak czyli masz chłopaka tak jak ja żonę. Rozumiem jak tak .Samo życie. Wiem jak to jest.
 8. Rozumiem. Zapewne również jesteś w związku tak jak ja.
 9. Poznam niezobowiązująco szczupłą, lub normalnej budowy , miłą jak i sympatyczną, oraz uczuciową kobietę samotną w związku, do znajomości, korespondencji i wspólnej przyjaźni. Szukam kogoś kto potrafi odwzajemniać okazywany szacunek i zainteresowanie oraz wspolnie rozmawiać o wszystkim
 10. Jeśli była by jakaś sympatyczna kobietka zainteresowana, to mogę podać e - mail .
 11. Sympatyczny szczupłej budowy 172 cm wzrostu . Poznam miłą sympatyczną o szczupłej lub normalnej budowy atrakcyjną z wyglądu i zadbaną kobietę, chętnie mężatkę z Łodzi, do przyjaźni.
×