Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Lilll

Zarejestrowani
 • Zawartość

  225
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

42 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie nie szukam problemu tam gdzie go nie ma. Skoro matka dziecka robi w tym momencie problemy ch.. wie czy nie robiłaby w takiej sytuacji? Można powiedzieć ze to Tu szukasz problemu tam gdzie go nie ma pisząc o alimentach w przyszłości
 2. Napisze drastyczny ale realny scenariusz. Wyobraź sobie, ze ojciec tego dziecka umiera (choroba, wypadek - to nie film w realu ludzie umierają). Gdzie to dziecko wyląduje? U matki? W rodzinie zastępczej- autorka nie jest rodzina zastępcza? W dd?
 3. No ja znam. Stracił prace, ale tym się nie przejął, bo wykształcenie, stanowisko - nie dziwie się, tez bym się nie przejęła w jego sytuacji. A później przyszedł wylew. daruje sobie opisanie reszty- bystra jestes, domyslisz się. Odnośnie tematu- zarabiam tyle co mąż, czasami 2-3 razy więcej. I co z tego, skoro gdyby stracił pracę i robił tak jak mąż autorki, to poziom życia spadłby na łeb na szyje a po pewnym czasie zaczęłyby się problemy finansowe?
 4. A potrafisz ogarnac, ze cześć osób w wieku 40 lat nada uważa, ze super im solo? I to są te same osoby, które solo były również w wieku 30 lat.
 5. A co? Ci którzy byli fajni w wieku 25 lat w wieku 40 lat już są nie fajni czy jak?
 6. Ludzie są pojechani. Nie mogą przetrawić, ze ktoś chce żyć inaczej niż większość i tak mu wygodnie. I mało tego, ze żyje inaczej to jeszcze z wyboru a nie jego braku. Wbrew temu co pisze Kitsune, jest masa fajnych ludzi która nie chce związku, dzieci bo wygodniej im żyć w pojedynkę.
 7. To ja może doprecyzuję. Pomysł na prowo 9/10 wykonanie 1/10. W sumie daję 2/10 (średnia ważona). :Joy:
 8. Niezłe prawo, niezłe. Ciekawe ile się na nie nabierze. Ale ok: Módl się, żeby mąż nie złożył pozwu o rozwód z Twojej winy.
 9. A co ma do tego dziecko? Jestes chora i chcesz się rozmnażać? Sugeruje Ci zebys zaczela się leczyć
 10. Nie rozumiem co do tego "ustawiania się" ma dziecko. Liczysz, ze męża bardziej przywiążesz czy, że alimenty w razie "W" będą. Sorry, ale gardzę takimi kobietami jak Ty.
 11. Ja bym się nie zastanawiała. Wszystko wrzucasz w koszty, mniejszy podatek.
 12. Bo rodzicie tych dzieci są łagodnie mówiąc niedoj****ani. Nie ma innego wytłumaczenia.
 13. Kosinkowe, kocinkowe, kociniakowe
 14. Na etacie na l4 dostajesz średnia z ostatnich 12 miesięcy. Na macierzyńskim 80% przez rok. Na działaności to zależy od odprowadzonych składek. Ja nie planuje już ciazy, wiec nie płace najwyższych. Ale mam podpisana umowę z 3 partnerami , ze w przypadku l4, wystawiam pełna stawkę za pierwsze 33 dni. Tak samo z urlopem. Mam tyle ile normalny pracownik etatowy. Problemem jest spięcie urlopu w 3 firmach jednocześnie.
×