Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Konfederacja W.i N.

Zarejestrowani
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral
 1. poprawki: to musiałbym to spłacić od razu, albo od razu wylądowałbym w więzieniu Głosującym na kidawę błońską, kosiniaka kamysza, andrzeja dudę, szymkę hołownię, roberta biedronia zarzucam klątwę bycia żydowskim kiblem. Żydowski kibel nigdy nie wejdzie do Królestwa Niebieskiego. Z żydowskimi kiblami chodzą bogaci, a tym przecież przez ucho igielne się nie przejdzie.
 2. Zapewne to sprawka platformy zmniejszyła czas egzekucji komorniczej z 10 lat do 6 lat. Pomyśl o tym.
 3. Egzekucja komornicza trwa w polsce 6 lat, zatem za jakieś 5 lat dług przestanie być długiem, albo jakoś inaczej nazwane po lewacku.
 4. Mój tata ma dłuznika w osobie Mariana Tutki - przedsiębiorcy - Aktywa przeniesione na żonę i rodzine. zasądzone są dwa wyroki o przynależności długu i o egzekucji komorniczej - od roku nic nie wpłynęło na konto taty. Oczywiście nic nie wpłynie jeżeli Marian się nie ocknie, albo dostanie odszkodowanie za ten pożar. Ale kto to ma znać szczegóły te wszystkie zawiłości. Dług jest i jestem przekonany, że gdybym ja miał taki dług to musiałbym go spłacic. Niestety więksi od mniejszych zawsze mają prawo ułożone pod to, aby móc być wyżej niż niżej.
 5. Czy wy jesteście ludzie w stanie to pojąć ? bo może to tylko zrozumiecie ? 45- 46 lat po hućpie jaką sobie urządzała amerykańska chamska armia we francji nawet politycy to pamiętali, ale przede wszystkim ludzie we francji mocno trzymali poziom społecznego niezadowolenia wobec teoretycznego udziału francji w planowanej inwazji na Irak.
 6. Na Boga nie słuchajcie tych głupot: andrzej duda - generał zdrady kosiniak kamysz - zdrajca stopnia piątej butelki wódy - zaufasz mu zawsze i wszędzie kidawa błońska - pastuszka żydowskiego śniegu bierdoń - pastuch unijnego kieresu hołownię - smiecia, który dopisał do marcina lutra kolejną tezę.... Górnik Zabrze nie może przynosić radości z gry swoim kibicom w erze post komuny...... liroy marzec - cień w kałuży
 7. Znalazłeś towarzyszu ? (owsiaku ten sloik)
 8. Dlaczego francuzi nie pojechali na pierwszą "pustynną burzę" - dla nie wiedzących... tj: pierwszą wojnę w iraku ? Ponieważ część nienawiści do ameryki pochodzi z czasów po drugiej wojny światowej, kiedy to amerykańscy żołnierze chodzili po bulwarkach miast francuskich i zaczepiali francuzki i oczywiście też je gwałcili, nawet wtedy kiedy szła z mężem i dzieckiem - w biały dzień w krzakach odpracowywała wolność francji.
 9. prawo i sprawiedliwość - andrzej duda nie zmienił tej ustawy przez 5 lat. oczywiście ci żołnierze i agenci pozostaną bezkarni. Pomyśl o tym.
 10. Ostatnia orkiestra świąteczna już była ? w 2020. (całe szczęście) chyba tak
 11. Czy jeżeli ktoś wróci do pracy po chorobowym, to znaczy, że polityka pisu nie przynosi efektów oraz, że reformy pisowskie są nieskuteczne ? Chyba tak.
 12. Konfederacja W.i N.

  Wieje u was?

  Wiatru nie słyszę, ale może się przekonam, kiedy wyjdę na spacer.
×