Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Incia

Zarejestrowani
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Z tego co piszesz to nie przedszkole a przechowalnia. Masakra.
 2. Pracuję jeszcze zdalnie więc nie muszę posyłać syna do przedszkola. No ale z drugiej strony widzę jak tęskni za rówieśnikiem tyle że ja mam dalej obawy .A wy?
 3. Otwieramy przedszkola ale na jedno dziecko przypada 15 m2.To co ma być losowanie które dzieci wrócą? A jeśli przedszkole będzie otwarte i w każdej grupie będzie po 3-5dzieci to pozostali rodzice nie dostaną zasiłku bo przedszkole otwarte? Druga kwestia dzieci nie umieją zachować dystansu wtrakcie zabawy.Trzecia dezynfekcja zabawek po każdym dziecku?, a po czwarte dzieci powyżej 4 roku życia mają być w maseczkacz przez te 8 godzin?Ktoś kto to wymyślił nie zna się w ogóle na zachowaniu małych dzieci w żłobku i przedszkolu.
 4. Na pierwszej stronie Onetu jest artykuł na temat wyjazdu na Święta.Można dostać mandat druga kwestia że ja byłabym się narażać moich rodziców czy teściów.
 5. Czy w oddziale przedszkolnym dziecko jest tak samo przygotowane do I klasy jak po zerówce w szkole .Cala reszta jest na plus za oddziałem przedszkolnym.Jakie są wasze opinie w tym temacie?
 6. Panuje okres grypowy,więc dla małych dzieci niewskazane jest przybywanie w dużych skupiskach tj galerie,kina itd
 7. Temat założyć może każdy .Może ktoś sobie poprostu jaja ze mnie robi.
 8. Jak pomyłka?Kurier znał moje dane i mój adres. Cóż kwiaty piękne ale jak nie wiem od kogo to po co ktoś mi je wysyłał?
 9. Nie mam żadnego punktu zaczepienia kto to mógłby być
 10. Dostałam kwiaty poczta kwiatowa ,nie mam pojęcia od kogo .Jak mogę się dowiedzieć kto mi je wysłał?
 11. Syn został zaproszony na urodziny 4 letniego kolegi z przedszkola .Za ile kupić prezent żeby było ok?
 12. Kiedyś była po prostu inna mentalność ludzi. Wszyscy mieli tak samo więc ludzie sobie pomagali i nie byli tak zawistni jak dzisiaj .Dzisiaj jeden mądrzejszy od drugiego ,każdy chce być najlepszy.Ciagla rywalizują i wyścig szczurów.Dzis prawdziwego przyjaciela poznasz nie w biedzie , ale wtedy kiedy będzie się cieszył z twojego sukcesu.
×