Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Takajedna

Zarejestrowani
 • Zawartość

  68
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Takajedna

  Czy szukać faceta w dalszym ciągu

  Już wyjaśniłam temu facetowi że nie wiem czy będziemy razem. Chociaż jestem szczera.
 2. Takajedna

  Czy szukać faceta w dalszym ciągu

  nie jestem młoda czyli wiek 25 lat to już starość? może na twojej wsi
 3. Takajedna

  Czy szukać faceta w dalszym ciągu

  a jak mam więcej niż 25 lat? to już nie czekać brać co leci?
 4. Takajedna

  Czy szukać faceta w dalszym ciągu

  Każdy gada o lecącym czasie, więc moge wziać tego faceta ale wiem że miłość nie przyjdzie. Może będe sobie pluła w brode że wybrałam kogoś z desperacji zamiast poczekać na kogoś kogo kocham.
 5. Takajedna

  Czy szukać faceta w dalszym ciągu

  Czy to moja wina że nie kocham chłopa? przeciez się nie zmusze, mogę go wziąć z desperacji żebym nie została sama na starość wtedy będzie ok?
 6. Skoro często jest tak że na zdjeciach ktoś sie podoba, dobrze sie z nim rozmawia a jak spotka sie tę osobę na randce to się okazuje że w rzeczywistości jest inna? tak nie pociąga i sobie idealizowaliśmy tę osobe?
 7. Takajedna

  Czy szukać faceta w dalszym ciągu

  Podoba mi sie z wyglądu i z tego że jest dla mnie dobry ale dla mnie wygląd to za mało, zawsze najbardziej pociągała mnie inteligencja u facetów. Może być nawet przeciętny nie model ale żeby dobrze sie gadało. Co mi po modelu jak sie zestarzeje kiedyś też.
 8. Takajedna

  Czy szukać faceta w dalszym ciągu

  Bo tak mogłabym sie z nim pospotykać i zastanowić czy z nim być ale z drugiej strony inni napiszą że to zwodzenie chłopa. Jakby nie był we mnie zakochany to spotykalibyśmy sie na randkach i zastanowiłabym sie ale on już po uszy zakochany
 9. Takajedna

  Czy szukać faceta w dalszym ciągu

  ale znam takich co są wykształceni i są strasznie zarozumiali i wyrachowani a jak znajde takiego a nie będzie mnie kochał bezinteresownie tak jak tamten?
 10. Takajedna

  Czy szukać faceta w dalszym ciągu

  Nie jestem do niego 100% przekonana, nie wiem nie ma tego ''czegoś''
 11. takiego który jest oczytany i wykształcony? taki miałam ideał w głowie, bardziej mi chodzi o to żebym miała o czym z facetem porozmawiać imponują mi tacy faceci co cieżko pracują. Z drugiej strony poznałam faceta dla którego pieniądze sie nie liczą i kocha mnie bardzo taką jaka jestem bez względu na wszystko. Znam facetów którzy studiują albo osiągaja sukcesy i zarozumiałymi chu/jami.
 12. Takajedna

  Czy przy wyborze faceta kierować się

  Bo poznałam faceta który bardzo mnie kocha i szanuje i nie interesuje go to co ja posiadam bo sam nie ma zbyt wiele. Zawsze marzyło mi się być z facetem który ma dużą wiedzę i jest odczytany bo ja taka jestem ze Lubie się rozwijać intelektualnie ale trafił mi się trochę ktoś inny. Jeśli nawet znalazłabym swój ideał to nie wiem czy będzie tak mnie kochał jak ten
 13. Takajedna

  Czy ktoś z was zawalił kiedyś studia?

  Chyba będę mieć to w doopie co inni myślą bo inni za mnie studiów nie skończą. Co mam rzucić studia po według innych późno je skoncze?
 14. Takajedna

  Czy przy wyborze faceta kierować się

  Czy jeśli studiuje i się rozwijam to powinnam szukać faceta oczytanego bo tacy mi się podobają czy kierować się sercem i wybrać tego co mnie kocha?
×