Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Maks

Zarejestrowani
 • Zawartość

  212
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

150 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Maks

  No to wypad

  Jak dla mnie to Klekot może lecieć gdzie chce i nie wracać wcale, tęsknił za nią nie będę.
 2. Maks

  No to wypad

  Na pewno ten jej chłopak ogląda vlogi Klekoty i nie wszystko mu się musi podobać co wyprawia Klekot pokazuje, ze w jego mieszkaniu mówi ze wszystko jest nasze, nie zdziwiłbym się jak jednego razu Klekot dostanie od niego przysłowiowego kopa w tyłek.
 3. Maks

  No to wypad

  jprdl to ona jeszcze tego remontu nie skończyła, to ile miesięcy będzie remontowała tą swoją norę?
 4. A co na to ZUS I Urząd skarbowy?
 5. Chyba bym dostał jeszcze większego nerwa, jak bym oglądał bez relanium
 6. Musiałbym zażyć lek o nazwie Relanium, by oglądać te kocopoły Klekoty, inaczej nie dałbym rady oglądać.
 7. Klekot odpowiada jednej youtuberce cytuje : No to jestem! 16 godzin temu Nino najbardziej chce właśnie jeść ciasto i ciastka Normalnie po kryjomu muszę wcinać bo zaraz przylatuje! Polonistka niby używa, nie wiem jak to nazwać języka z rynsztoka.
 8. A one naiwne na jej pytania odpowiadają, cha, cha, cha. Widać ze, głupi do głupiego ciągnie.
 9. Co wy chcecie dziewczyny, to tylko pokazuje jaki ma gust Klekot.W mieszkaniu w Szczecinie, tam nic nie pasuje, skoro za regał jej służy który nadaje do piwnicy,garażu.
 10. Do niedawna praca zdalna stanowiła margines w korporacjach IT. Ale pandemia to zmieniła wiele. Przejście na tryb zdalny i ich wydajność ani trochę nie spadła.Korporacje masowo testują przydatne w niej narzędzia i procedury. Autorzy opracowania uważają, że popyt na rozwiązania do pracy zdalnej będzie rósł. Nie wygaśnie z końcem epidemii.A dla korporacji to lepiej bo odpada wynajem pomieszczeń biurowych. Wiec nie wiem czy znajdzie innego kolesia z IT.
 11. Ten frajer przy takiej gospodarności Klekot, będzie musiał tyrać na bardzo wysokich obrotach przez 24h/ 7 dni w tygodniu, by zaspokoić dużeeeee wymagania Klekot, jak głupi on jest to już nie moja sprawa ani nie mój problem.
 12. A pralkę to chyba jej matka kupiła o ile się nie mylę
 13. Jej było zal wydać kasę na farby w Szczecinie, to jej mieszkanie jak się wprowadziła, to ściany tam od tego momentu nie widziały farby to widać na jej vlogach obdrapane obskurne jest to jej mieszkania, tam żadnego porządnego mebla nie ma nawet czajnika do gotowania wody nie miała dopiero jak ktoś się zlitował nad nią i jej w sprezentował czajnik do gotowania wody, to w ogóle jej mieszkanie jakieś nie przytulne każdy mebel z innej wsi ona nigdy nie miała na to kasy taka jest gospodarna. Ten jej facet czy chłopak będzie robił za portfel.
 14. Byłem dać łapke w dół, tam zdążyłem przeczytać jak jedna fanek Klekoty pisze cytuje : Mrs. Monika 8 godzin temu Coś czuję, że po kwarantannie szykuje się konkretna przeprowadzka Wie ktoś o co tu chodzi z tą przeprowadzką?
 15. Jedna osoba która nie cierpi Anity, raz dała tak dla jaj słodki komentarz pod jej vlogiem, od razu dostała serduszko, niektórzy z Anity niezłą bekę mają z jej vlogów.
×