Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

campania

Zarejestrowani
 • Zawartość

  416
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

151 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Przestań się przejmować i przepraszać bo nie masz za co. Z ...ami nie ma co dyskutować trzeba ograniczyć kontakty, nie ma sensu sobie nerwów szarpać przez przymus kontaktów z rodzinnymi ...ami. Powiedziałabym szwagrowi jasno że ktoś powinien wychować jego synów skoro on nie ma na to czasu
 2. Ja się zastanawiam czy on nie usiłuje kupić jej miłości i atencji, bo często jest tak że to nie udane dziecko która żeruje na rodzicach zbiera też całą uwagę. Bo szacunek można wyrazić kupując kwiaty a nie wyskakując ze WSZYSTKICH oszczędności, w sytuacji kiedy w Polsce zaczyna się mega kryzys gospodarczy. On się poświęca, a rodzice utrzymują brata nieroba. Może gdyby nie to, to matka mogłaby sobie sama kupić auto. zresztą - można przecież kupić tańsze niż za 60 tys.
 3. Jakie starania? Cała ta mania prezentów jest równie absurdalna co akcja z komunią w ogóle. to dorośli nakręcają tą histerię, nie dzieci
 4. Przede wszystkim chodzi o to że roszczenie o zachowek się przedawnia po pięciu latach. Zresztą tam zdaje się w ogóle nie było testamentu tylko bardziej umowa dożywocia. A ciotka ma zdaje się zapisaną służebność mieszkania, która nie uprawnia jej do niczego poza tym
 5. To po co sugerować czarne scenariusze skoro się nie wie? I skąd kuriozalny pomysł, że opieka nad roszczeniową, wygodnicką zołzą jest ludzkim odruchem i moralnym obowiązkiem? Można zrobić z siebie jej służącą tylko pytanie po co. Z tego co pisze autorka ciotka to cwana gapa. Jakoś nie słychać żeby ona kiedykolwiek garnęła się do pomocy im, czy choćby wypełniała własne obowiązki. Bez przesady.
 6. Nie, bo czas na zgłoszenie roszczeń dawno minął. Więc o czym ty piszesz? Nie mają żadnych obowiązków w stosunku do ciotki a z tego co pisze ona jest z typu że jak dadzą palec to weźmie całą rękę. Lepiej od razu postawić granice i nie dać sobą manipulować.
 7. Niczego nie będą musieli nic nie gadaj bzdur, to dalsza rodzina a nie najbliższa. Nie mają w stosunku do niej obowiązków alimentacyjnych. Jeśli ciotka będzie potrzebowała opieki będzie musiała za nią zapłacić.
 8. Tak ci się tylko wydaje. Mój znajomy płacił 7000 na dwójkę dzieci pięć lat temu (teraz są dorosłe). Zresztą nie twoja kasa więc przyzwyczajaj się do tego że nie decydujesz
 9. A po kiego czorta odwiedzać pijusów??? Bo „wypada”??? Co to w ogóle za argument??
 10. Im szybciej przestaniesz żyć pod dyktando tego co jest dobre dla innych tym lepiej dla ciebie. Zajmij się sobą i swoją rodziną, zamiast żyć pod dyktando innych. Utnij codzienne telefony zanim zaczniesz nimi rzygać. To jest zwyczajnie męczące jak życie w komunie.
 11. A kiedy ostatnio wnioskowałaś o podwyższenie alimentów?
 12. Uwielbiam takie pytania…. a co ci da odpowiedź i taka wiedza? Trudno porównywać sytuacje które różnią się absolutnie wszystkim.
 13. Usiądź sobie z laptopem znajdź w Google kalkulator kosztów utrzymania dziecka postaraj się wypełnić według swojej najlepszej wiedzy i zobacz co ci wyjdzie. Możesz się zdziwić bo 1000 zł może wcale nie być wystarczającą kwotą.
 14. Jesteś nienormalna jeśli wydaje ci się że spanie z dzieckiem w pokoju wyda się komuś dziwne. Sądzisz że rodzice jadąc z dzieckiem na wakacje biorą dwa pokoje?
 15. Kotuś ty potrzebujesz na cito konsultacji z psychiatrą który da ci leki, to co opisujesz to są objawy głębokiej depresji którą trzeba leczyć farmakologicznie, Nie bagatelizuj tego
×