Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

tank girl

Zarejestrowani
 • Zawartość

  96
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

11 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. tank girl

  Spanie na łyżeczke z ręką na cycku

  To jest super bliskość i chciałabym żeby ktoś mnie teraz w ten sposób przytulił.
 2. Rozmawiaj z dziekanem. To on powinien podjąć decyzję jako głowa.
 3. tank girl

  Poważny problem

  Coś się nie zgadza. Myszek nie szprechał po niemiecku, a Ilona płynnie jak z nut.
 4. tank girl

  Emidemia koronawirus

  Niestety nas też dosięgnie, a to wina nietoperzy i ryb, tak twierdzą chińscy badacze. Trzymać się od tego z daleka. Ponadto nie wiadomo tak poważnie co było początkiem ogniska i w jaki sposób wirus wszedł do ludzi. Do chwili obecnej nie jest to znane więc nie rozsiewać zarazek sieciowo. Szczepionki nie ma dlatego nie należy oddychać na otwartej przestrzeni i pić dużo wody niegazowanej a będzie bezboleśnie.
 5. tank girl

  Dużej wagi zrzut - bez kitu - do lata

  Chodziło mi o jakieś ćwiczenia na brzuch oprócz brzuszków. Powinnam ograniczyć słodycze to na pewno. Niemniej dzięki.
 6. No i gdzie zajechałaś? Wydawało mi się, że Ty chłopak jesteś a gdzieś czytałam, że dziewczyna.
 7. tank girl

  Dużej wagi zrzut - bez kitu - do lata

  Elo dziewczyny. Jak wasz zrzut wagi? Nie czytałam tematu a bardzo chciałabym się dowiedzieć czy któraś z was ma dylemat z brzuchem. Chodzi mi o to, że wszystko mam chude a ten brzuch taki pękaty i co z tym zrobić? Wiecie?
 8. Znasz siebie lepiej niż ja Ciebie, to jest oczywiście prawda. Ja nie znam Ciebie nawet w 1%. Natomiast uważam i będę broniła zdania takiego, że nie znamy siebie w sytuacjach najmniej spodziewających się. I nie wiemy jak się zachowamy w sytuacjach nie tylko dokuczliwych, ale i tych zwyczajnych, codziennych. Chyba, że jesteśmy aktorami, to wtedy gramy pierwsze skrzypce.
 9. No nie wiesz czy byś skoczyła. No nie i koniec. Dywagujesz i teoretycznie wiesz. Sto razy skoczysz a sto pierwszy nie skoczysz i to jest ta niewiadoma, na którą żaden z nas nie ma wpływu. Ba, ja skakałam milion razy ale raz nie skoczyłam wbrem temu, że zawsze skakałam. Taka jest ludzka natura. Nieodgadniona, zaskakująca i nieobliczalna.
 10. Wiedzieć a doświadczyć, być w sytuacji i wykonać to zupełnie różne pojęcia i działania. Nie wiesz co byś zrobiła ani Ty ani nikt inny. Tylko sytuacje na gorąco pozwalają decydować, ułamki sekund, setne sekundy powiedziałabym.
 11. Wiesz jak zareaguje Twój mózg gdy przykładowo Twojemu przystawią spluwę do głowy? Osłonisz go sobą? Wiesz to? Byłaś w sytuacji zagrażającej życiu drugiego w tak ekstremalnej sytuacji?
 12. tank girl

  Nie mogę znalezc sobie faceta

  Facetów się nie szuka. Kto szuka ten nie znajduje tego czego szuka.
 13. Nie no, związek na tym polega między innymi aby się wspierać i wzajemnie podnosić. Ale Ty jesteś przed związkiem, że tak powiem i powiem więcej, że ta kobieta którą kochasz nie jest tą, która Ci pomoże wyzbyć się lęków dlatego, że to jej się boisz.
 14. Nie hipnoza, nie terapia, nie żadne czary mary tylko ktoś kto Cię poprowadzi za rękę. Ktoś zaprzyjaźniony, ktoś komu ufasz, ktoś przed kim się otworzysz. Terapia u obcej osoby w ostatnim rozrachunku według mnie. Ale niektórzy ludzie wybierają obcych do zwierzeń i to też ma sens. Elo, z tym płaceniem żartowałam żebyś się rozluźnił chociaż w internecie.
×