Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

serduszko7

Zarejestrowani
 • Zawartość

  367
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

82 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. serduszko7

  Zdrada byłego A nowy związek?

  Nie wiem, bo nigdy nikogo nie zdradzałam.
 2. serduszko7

  Do kobiet po porodzie

  Dołączam się do pytania.
 3. Ja praktycznie całą ciążę przeleżałam, tak się źle czułam.
 4. Ja miałam takich: 1. Baba z historii w liceum. Miała chyba z 80 lat. Dawno już powinna być na emeryturze. Uznawała tylko jeden podręcznik do historii sprzed 50 lat, którego nigdzie nie można było dostać. Wszyscy uczyli się z nowego podręcznika do historii, w którym wg tej starej baby były same kłamstwa i bzdury. Z klasówek cała klasa miała jedynki, mimo że się uczyli, ale właśnie z tego nowego podręcznika. Strasznie ciężko było zaliczyć historię nawet na dwójkę czy trójkę. Jedna osoba, której bardziej zależało, bo chciała zdawać maturę z historii, szukała po wszystkich antykwariatach w mieście tego starego podręcznika. W końcu znalazła. I cała klasa sobie potem skanowala ten podręcznik, dzięki czemu udało im się zaliczyć historię na dwa, wyjątkowo ktoś miał trójkę... 2. Liceum. Baba z fizyki. Po 60tce. Też już powinna być na emeryturze, ale powiedziała kiedyś, że nudzi się w domu, dlatego wciąż "uczy" w szkole. Lekcje wyglądały tak, że mówiła jakieś zdanie (np. jakąś zasadę fizyki, prawo fizyki) i potem każdemu po kolei kazała to powtarzać. Ten kto ładniej mówił, miał lepsze oceny i tego lubiła. Jak ktoś był nieśmiały i nie umiał ładnie się wysłowić i powtarzać po niej jak aktor, to już miał przechlapane. Nie robiła kompletnie żadnych klasówek ani kartkówek. Miała w klasie kilku chłopaków, których strasznie lubiła nie wiadomo z jakiego powodu i tylko ich zawsze brała do tablicy. Robiła za nich całe zadanie, wszystko po kolei mówiła co mają robić i ci jej ulubieni chłopcy mieli na koniec czwórki albo trójki (mimo że na to nie zasługiwali), a reszta klasy dwójki. Ktoś kto był naprawdę dobry z fizyki nie miał żadnych szans, żeby się wykazać, jeśli go nie lubiła. Dziewczyn bardzo nie lubiła i z góry miała ich za głąby. Nigdy nie brała dziewczyn do tablicy. A wy kogo wspominacie najgorzej?
 5. serduszko7

  Gdy mężczyzna zostaje ojcem...

  O jejku. Facet ma żonę/konkubinę i dziecko. Dajcie mu spokój. Jesteście straszne. Dobrze że was olał, bo wy to takie typowe wyc,ie,ru,c,hy bez zasad i kręgosłupa moralnego. Poszukajcie sobie sz,m,a,t,y wolnego faceta. Choć widocznie dla was samotny facet jest nudny. Nie ma tego dreszczyka emocji jaki daje związek z zajętym facetem, co takie szm,a,c,i,o,r,y jak wy lubią...
 6. serduszko7

  Nie mam szczęścia w miłości

  Bo żadna nie chce faceta, którego pół roku nie ma w domu.
 7. serduszko7

  Czy facet chciał mnie spławić ?

  To gdzie z nim spałaś, skoro po randce wrócił do domu?
 8. Ze swoich czasów szkolnych pamiętam, że nigdy rodzice nie siedzieli ze mną i nie pomagali mi w lekcjach. Wszystko robiłam sama. Wypracowania z polskiego, zadania z matematyki, nikt mi nigdy nie pomagał. A mimo tego bezproblemowo zaliczałam przedmioty, z matematyki i polskiego miałam same piątki i czwórki. Korepetycje nie były mi potrzebne. Jak czegoś nie wiedziałam to szukałam w podręczniku albo w bibliotece. Z kolei 12 letni syn mojej koleżanki nic nie zrobi sam. Musi mieć korepetycje i pomoc niemal z każdego przedmiotu. Mimo korepetycji i pomocy mamy, która z nim siedzi i odrabia lekcje i tak ma same jedynki. Nie potrafi też niczego wyszukać w internecie. Przykładowo jakieś zadanie z fizyki. Nie potrafi po prostu wpisać treści zadania w internet, którego rozwiązanie jest zaraz na górze wyszukiwarki, na stronie brainly (zresztą tam są chyba wszystkie zadania rozwiązane na poziomie szkoły podstawowej). Ale nie. Mama musi z nim siedzieć i mu tłumaczyć. Bo wg niego nauczyciele nie potrafią tłumaczyć i dlatego ma same jedynki... Czy naprawdę jest tak źle, czy dzieci są teraz strasznie leniwe? Jak to jest, że ja wychowując się w czasach, gdy jeszcze nie było tak powszechnego internetu, radziłam sobie i robiłam wszystko sama, a teraz dzieci mają łatwy dostęp do wiedzy, wszystkie zadania rozwiązane w internecie, wystarczy wpisać treść zadania w wyszukiwarkę, a i tak nie radzą sobie i mają jedynki?
 9. Dzieci są teraz jakieś słabe psychicznie. Ja miałam bardzo trudne dzieciństwo, problemy w szkole, ogromna fobia społeczna, brak wsparcia w domu, toksyczna atmosfera a jakoś do głowy mi nie przyszło żeby się zabić. Na studiach zostawił mnie chłopak, cierpiałam dwa lata. Ale się nie zabiłam, choć to był naprawdę ciężki okres.
 10. Taki strasznie nieśmiały a już w wieku 21 lat się żenił? Śmieszne. Uważam że powinnaś dać sobie spokój i poszukać wolnego faceta.
 11. serduszko7

  ,, ślub,, przed urzędasem to nie małżeństwo!!!

  Nie wierzę w żadnego Boga i za kilka dni biorę ślub cywilny. Czułabym się jak i,d,i,o,t,k,a klęcząc w kościele przed ołtarzem jedyny prawdziwy ślub to dla mnie ślub CYWILNY
 12. Niech jeździ, nie rób z niego maminsynka. Ale kasy na bilety mu nie dawaj. Niech sobie pójdzie do pracy i sam zarobi na bilety, skoro czuje się taki dorosły.
×