Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

serduszko7

Zarejestrowani
 • Zawartość

  400
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

90 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. To ciekawe czemu tak dużo małżeństw z dziećmi się rozwodzi i potem biją się o dzieci hahaha
 2. Mam 35 lat i większe powodzenie niż jak miałam 20 lat... Sama tego nie rozumiem, ale naprawdę nigdy nie oglądało się za mną tyłu facetów jak teraz, choć wg tego wątku jestem już dawno nieatrakcyjna
 3. serduszko7

  Problem w związku

  Też sporo przytyłam w trakcie związku, jakieś 15 kg. Nikt mi tego nie wypominał, ale sama źle się z tym czułam. Nie miescilam się w stare ubrania, nosiłam legginsy zamiast dżinsów, nie podobało mi się moje ciało. W końcu wzięłam się za siebie. W rok schudłam 12 kg. Jeszcze ze 2 kg i będzie idealnie. Od razu lepiej się czuję. Schudnij dla siebie, nie dla kogoś. To naprawdę frajda znowu mieścić się w stare s.u.k.i.e.n.k.i. Pokaż mu na co Cię stać!!!
 4. serduszko7

  30 lat i brak 7 zębów

  Mam identycznie... Ciężko coś osiągnąć, gdy się miało gorszy start...
 5. Bo dostałaś słusznie. A wyobraź sobie jak nagle matka wpada ci do pokoju i zaczyna cię bić kablem a ty nie wiesz za co... Potem okazuje się, że dostałaś za to, że nie powiedziałaś jej o zebraniu w szkole o którym nie wiedziałaś, bo kilka dni nie było cię w szkole i nikt cię nie poinformował.
 6. To naprawdę zależy od sytuacji. Gdy dziecko jest bardzo niegrzeczne i żadne rozmowy nic nie dają, to nie zaszkodzi dać klapsa albo lanie. Co innego jednak gdy dziecko dostaje za nic albo w ogóle rodzice z nim nie rozmawiają tylko zaraz bicie. Ja tak miałam w dzieciństwie. Żadnej rozmowy z rodzicami, żadnego tłumaczenia typu tak się nie robi, tylko zaraz był kabel albo pasek albo kapeć i bicie. To było naprawdę traumatyczne. Jeszcze często dostawałam za nic. Gdybym była jakimś wstrętnym dzieciakiem co kradnie rodzicom pieniądze z portfela, pali papierosy, chamsko się odzywa do ludzi itp to bym rozumiała że jestem bitą i należy mi się. Ale ja nie sprawiałam żadnych problemów a i tak byłam bita. Takie coś zostawia ślad w psychice na zawsze.
 7. Bo star/u/chy emeryci blokują etaty. W liceum miałam kilka emerytek, które uczyły w szkole, bo jak twierdziły w domu się nudzą... Co mnie śmieszy, bo przecież mogły iść na emeryturę i otworzyć sobie firmę jakąś, np dawać korepetycje. Ale nie, te star/uchy muszą blokować etat młodym. Dlatego nie ma etatów w szkole, bo emeryci blokują.
 8. serduszko7

  Związek a dzieci

  Ciężko powiedzieć. Niszczyć rodzinę bo nie ma ślubu? Czemu nie myślałaś o tym wcześniej? Czemu rodziłaś mu dzieci bez ślubu, zamiast najpierw wziąć ten cywilny? Trudna sytuacja. Ja nie mam dzieci i nie chcę, a mój mąż bez problemu wziął ze mną ślub cywilny. Kościelnego oboje nie chcemy bo nie wierzymy. Wg mnie on Cie nie kocha. Jest z Tobą dla dzieci. Co to za problem iść do urzędu na 15 minut?
 9. serduszko7

  Gdzie szukac pomocy?

  Przerwij studia i idź do pracy na cały etat. Teraz studia to żaden szał. Każdy głupek je ma; szczególnie jeśli to uczelnia prywatna, bo tam każdego przepuszczą bo płaci. Chociaż znam też nieuka po darmowej politechnice, co robi byki w najprostszych wyrazach ...
 10. serduszko7

  Dylan

  Jak ktoś daje dziecku na imię Brajan, Dylan itp to ma coś mocno z głową nie tak. Nie zdziwię się jak kiedyś dziecko zmieni imię na normalne.
 11. serduszko7

  Na wigilii powiedziała mi że jestem brzydka.

  Moja matka jest taka sama. Szukanie wad w wyglądzie i wytykanie ich to jej główna specjalność.
 12. serduszko7

  Kolega z pracy

  Bzdura. U mnie najpierw była przyjaźń, a potem pociąg seksualny. Nie każdy związek jest taki sam.
 13. Brałam cywilny w białej sukni ślubnej o kroju syrenki. Tak więc do cywilnego też może być biała ...enka.
 14. Ale dlaczego tylko? Cywilny ślub to dla mnie jedyny prawdziwy ślub. Czułabym się jak idi,o,tka paradując w kościele i przysięgając przed pajacem w sutannie.
 15. Tylko nie Olaf błagam, okropne imię, tak samo jak Alan anal. Może być Jan Richter.
×