Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

InLog

Zarejestrowani
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

7 Neutral
 1. InLog

  Idealna Matka Polka i pokrzywa

  ze znakiem zapytania inna sprawa, że aparat potrafi mocno zmienić wygląd szczęki, a tym samym zmienić rysy twarzy.
 2. Porozmawiać. Masz prawo nie wiedzieć jak się zachować - dlatego warto zapytać partnera jakiego typu wsparcia oczekuje. Masz prawo zwrócić mu uwagę na zmianę jego zachowania oraz pociąg na alkoholu - jak wyżej, rozmowa wskazana. Generalnie Twoje zachowanie to jakaś abstrakcja. Ojciec partnera ma nowotwór, a Ty "usuwasz się w cień" i starasz się "nie narzucać".
 3. Szczerze? W tym przypadku zawsze miałabym z tyłu głowy myśl, że robię tylko za przykrywkę dla kryptogeja. Tego bym raczej nie zniosła.
 4. InLog

  Idealna Matka Polka i pokrzywa

  Z tego tekstu wynika, że gdy Alex był "malutki, to zimą cierpiał na dolegliwości związane z wrażliwą skórą". Ale Julka dopiero "w ostatnim czasie zaczęła interesować się kosmetykami dla małych wrażliwców", ponieważ "jej córeczka ma podobny problem". Czyli kwestie nadwrażliwości Alexa olała i zainteresowała się tematem, dopiero przy okazji Melissy. Samozaoranie
 5. Ale jakie "sruuu"? Myślisz, że jak ktoś jest rodowitym Chińczykiem i usłyszał o wirusie to olał dom, pracę i wszystko dookoła żeby, nie wiem co... siedzieć przez pół roku w hotelu na drugim końcu świata? Chiny zawiodły bo zbyt długo zwlekały z informacją o wirusie, za to Włochy nie były przygotowane i olały procedury. Generalnie bardziej niż Chinami martwiłabym się o Włochy. Bo co jak co ale w Chinach to chociaż dyscyplina jest i potrafią wprowadzić odpowiednie procedury oraz utrzymać porządek. Za to Włochy to wolna amerykanka, do tego bardzo popularny kierunek podróży dla Polski i innych krajów europejskich.
 6. A patrz, ja ostatnio nawet czytałam o dziewczynce, która zmarła z powodu grypy.
 7. Jak rady wyżej nie pomogą to zostaje się pogodzić, że córka w szkole radzić będzie sobie średnio. Ale pamiętaj, że to w żaden sposób nie definiuje jej przyszłości. Może sprawdzi się w jakimś sporcie, może będzie mieć smykałkę do interesów, może jakiś talent plastyczny... A może córka odnajdzie w przyszłości jakiś przedmiot, który ją zainteresuje i będzie rozwijać się w tym kierunku. Więc może będzie miała paskudne pismo ale będzie świetnym programistą? Ja wiem, że każdy rodzic by chciał, żeby dziecko miało super oceny i świadectwo z paskiem ale spójrzmy na to z innej perspektywy. Ile tych dzieci co miało czerwony pasek zupełnie nie radzi sobie w dorosłym życiu? Ile pokończyło byle jakie studia i nie pracuje w zawodzie?
 8. Ale Twoje córki to są właśnie te dwa pojedyncze przypadki i tak na nie powinnaś patrzeć. Jak na jednostki z własnym charakterem, a nie jak na bezosobowy tłum. I właśnie dlatego one wolą ojca niż Ciebie, bo on im pozwala być osobą.
 9. InLog

  Makijażowe rozterki

  podkład mineralny lub punktowo korektor. Co do pomadki to szukaj tych półkryjących, lub balsamów z kolorem (np. Dior czy L'occitane) zbliżonych do Twojego naturalnego koloru ust.
 10. Ich kasa mogą robić z nią co chcą, mogą się nawet wypisać jak Wielka Brytania i przestać płacić.
 11. Ale gdzie Ty masz chłopie jakiś problem? Przecież Ty nie chcesz się opiekować tym dzieckiem tylko zgrywać weekendowego tatusia, bo na pełną czy naprzemienną opiekę, cytuję: "nie mam więc na takie coś czasu". Żona Ci pełni praw nie zabierze, jeżeli nie ma powodu. Także spokojna Twoja rozczochrana. Będziesz sobie córkę widywać w weekendy jak znajdziesz czas i płacić alimenty.
 12. InLog

  decydowanie w zwiazku

  Wspólnie lub komu bardziej na czymś zależy.
×