Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

nuda_1989@o2.pl

Zarejestrowani
 • Zawartość

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dzień dobry. Zawsze się nad tym zastanawiałam czy są Panie które pracują w salonie optycznym lub okulistycznym mimo dobrego wzroku noszą okulary zerówki. Pytam nie bez przyczyny. Kiedyś byłam w Vision Express o chciałam kupić soczeki kontaktowe kolorowe zapytałam taką Panią, i długo z nią rozmawiałam i widziałam, że ona nosi bezramkowe okulary długo z nią rozmawiając miałam wrażenie nawet przyglądając się z bliska że nosi chyba zerówki. Przepraszam, ale nie chciałam nikogo urazić, ale czy to możliwe jest żeby Pani która tam pracuje nosiła okulary zerówki.
 2. Cześć dziewczyny. Jestem bardzo ciekawa czy jest możliwe lub czy może się zdarzyć że między dwoma najlepszymi (hetero) przyjaciółkami tak mi się wydaję, po jakimś czasie kilku lat może dojść do silnego uczucia a nawet zakochania i stania się parą lesbijek? Czyli mi chodzi o taki stan rzeczy gdy jedna lub obie znają się na tyle dobrze, że jedna przyjaciółka wyzna drugiej miłość a druga przyjaciółce i zaakceptuje ten związek? Czy wam się kiedyś to przydarzyło?
 3. nuda_1989@o2.pl

  Zgolone i narysowane brwi

  Cześć dziewczyny jestem tu nowa. Interesuję się fryzurami emo tak zwane big scene hair i zauważyłam że dość dużo dziewczyn na zgolone I narysowane brwi. Nie krytykuję was broń Boże. Zastanawiam się jedynie dlaczego i czym wy dziewczyny się motywowałyście. Mnie co zabrzmi dziwnie, ale bardzo mi się podobają takie brwi pod grzywką. Ba! Bardzo mnie jarają i sama bym chciała, ale boję się reakcji otoczenia. Pytam was które już takie mają, bo pewnie sa takie jak zareagowały wasze koleżanki i przyjaciółki na takie brwi. Czy "czuje" się takie brwi i jakie to uczucie mieć takie brwi pod grzywką? Proszę dziewczyny o pomoc.
 4. Hej. Witam wszystkie kobiety. Czy są Polki które zmieniły kolor oczu na stałe za pomocą implantów Brightocular. Na przykład nie podoba wam sie brązowy i zmieniłyscie kolor na (ice gray) lodowoszary. Zapłaciły za operację. To znaczy miały operacje w Indiach lub Tunezji?
 5. Ogólnie jest fajna i w porządku. Nigdy nie byłam lesbijką. Więc pytam was. Co Wy byście zrobiły.
 6. Dobra koleżanka się w Tobie/mnie zakochała. Jest w porządku spędzamy sporo czasu.
 7. Cześć dziewczyny. Zawsze mnie to zastanawiało co każda z nas by zrobiła, gdy najbliższa koleżanka lub przyjaciółka przyznała ze się w nas zakochała. Koleżanka jest w porządku i spędzamy sporo czasu i nawet ładna. Co Wy dziewczyny byście zrobiły. Czy dałybyście szanse takiej dziewczynie?
 8. Jak dowiedziałaś się od córki ze jest lesbijką i podobają jej się kobiety? Czy była rozmowa na ten temat i czy zaakceptowałaś to ze woli kobiety? Czy o tym córka sama powiedziała i jak argumentowała? Czy bała się tobie powiedzieć. Jak to wyglądało z perspektywy matki. Czy córka chcę mieć swoje dzieci z inną kobietą poprzez bank nasienia?
 9. Dzień dobry. Chciałbym się was drogie Panie zapytać czy któraś z was od kilku lat nosi okulary zerówki/kujonki wyglądające jak prawdziwe okulary w celach tylko estetycznych (nie mając żadnej wady wzroku)? Czyli chodzi o sytuację taką, że któraś z was niema wady wzroku, mimo to dużo ładniej, przystojniej, seksowniej czy po prostu pasują wam okulary i nosicie je regularnie od kilku lat do pracy/szkoły/biura i tak dalej. I mało kto wie, że to zerówki. Proszę o wasze odpowiedzi.
 10. Większości kobietom niesamowicie ładnie, a nawet seksownie w okularach i większość gdyż jakąś wadę wzroku. Są kobiety które noszą zerówki. Ale czy są kobiety mimo dobrego/świetnego wzroku noszą "na stałe" okulary zerówki w celach estetycznych. Chodzi mi o to konkretnie czy są kobiety które nie potrzebują ale mimo noszą okulary zerówki na stałe które wyglądają jak prawdziwe i pasują do jej wyglądu. Proszę bez wulgaryzmów i szyderstw, gdyż spotkałam pewną kobietę która nie wydaje mi się, żeby miała wadę, a mimo to nosiła okulary.
×