Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

romantyk1995

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1304
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

218 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Chciałbym kiedyś doświadczyć tego uczucia z wzajemnością. Będąc parę lat przed trzydziestką dalej nie mam bladego pojęcia o tym czym jest miłość . Zastanawiam się, co jest właściwie ze mną nie tak? Jestem człowiekiem słusznego wzrostu (prawie 2 metry), wagę mam praktycznie w sam raz , twarz też mam względnie normalną, jedni uważają, że jestem przystojny inni twierdzą inaczej, jednak na dzień dobry nie odstraszam. Gdzie leży przyczyna moich problemów w odnalezieniu szczęścia? Może głównym źródłem ich jest moje nazbyt romantyczne usposobienie praktycznie rzecz ujmując podchodzące już pod skrajnie niepoprawny idealistyczny romantyzm graniczący z utopią? Od małego wyobrażałem sobie, że będę miał rodzinę, dzieci z osobą wyjątkową. Marzyłem o tym, żeby zbudować zupełne przeciwieństwo tego, co miałem w domu Od małego pragnąłem rodziny pełnej miłości. Wiem, że brzmię trochę pesymistycznie, ale optymizm ze mnie uleciał. Nie jestem wybitnie stary, dwa lata temu upłynęło ćwierćwiecze mojej egzystencji jednak czuję, że życie ucieka mi przez palce. Jakiej drugiej połówki bym chciał? Wiernej mającej szacunek do siebie, też z romantycznym usposobieniem niezbyt krzykliwej łagodnej. Z taką osobą mógłbym stworzyć coś wyjątkowego, tak czuję. Pozdrawiam
 2. romantyk1995

  Obojętność

  Wystarczającej ilości.
 3. romantyk1995

  Obojętność

  Tak jak wyżej opisałem.
 4. romantyk1995

  Obojętność

  Wiem jak jest niestety.
 5. romantyk1995

  Obojętność

  Ta i związać się z moralnym śmietnikiem.
 6. romantyk1995

  Obojętność

  Doszedłem do wniosku, że po tym co widziałem w domu nie warto. Prawdopodobieństwo, że się trafi na przyzwoitą kobietę jest niskie .
 7. romantyk1995

  Obojętność

  Pracuję. Odpoczywałem od tego wariatkowa. Relacje z płcią przeciwną sobie odpuściłem.
 8. romantyk1995

  Obojętność

  Wobec otaczającego świata i brak głębszych odczuc. Czy to wypalenie emocjonalne już ?
 9. romantyk1995

  Być przygniatanym nogami

  Przez kobietę, ciekawe uczucie czy nie?
 10. Weź się później zwiąż z taką .
 11. Tak się kończą seksy z przypadkowymi osobami i funkcjonowanie bez jakichkolwiek wartości. Rób co chcesz. Jeśli masz ochotę - donieś, jeśli nie masz ochoty, nie donoś.
 12. romantyk1995

  Chyba przestaję lubić ludzi...

  Jak chcesz wiedzieć, dlaczego tak sądzę, odezwij się na priv.
 13. romantyk1995

  Chyba przestaję lubić ludzi...

  Ty nie musiałaś nic złego robić, wystarczy, że odrzuciłaś zaloty jakiegoś kleszcza, a on postanowił się zemścić. Nie twierdzę, że na % tak jest, ale o pewnych rzeczach człowiek dowiaduje się po czasie. Niektórzy nawet będą się uśmiechać,klepać po ramieniu a później gdy przyjdzie co do czego, wbiją nóż w plecy. Przerabiałem to podczas studiów, więc wiem, o czym piszę.
 14. romantyk1995

  Chyba przestaję lubić ludzi...

  Ja się do Twoich wniosków przychylam. Ktoś puścił plotę, ale dziewczynie w twarz tego nie powiedzą. Ludzie potrafią być mega podli.
×