Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Janna09

Zarejestrowani
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Ja akurat uważam, że świat magii ma sens dla wielu osób i z resztą co widać wróżki mogą być bardzo skuteczne w swoich wróżbach, ja miałam do czynienia z wróżką Ayla i teraz nadal od czasu do czasu korzystam. Przede wszystkim świetnie przewiduje przyszłość z tarota oraz wpływa na oczyszczanie energetyczne, aby uwolnić się od setek nieważnych problemów i zacząć skupiać się na działaniu. Dzięki niej po części też odzyskałam sporo chęci do działania i korzystania z życia.
 2. W pełni się zgadzam, nie warto wydawać pieniędzy na wróżkę co do której nie mamy pewności i jednocześnie opinie na jej temat nie należą do najlepszych. Ja jeśli już mam jakieś wątpliwości, bądź problemy to kontaktuję się z wróżką Ayla, która zawsze jest mi w stanie pomóc. Nie tylko wróży z tarota, ale również przeprowadza specjalne rytuały na miłość, czy pieniądze abyśmy mogli odwrócić swoją zła kartę i zacząć nową lepszą drogę. Tak też było u mnie, całe szczęście dość szybko po wsparciu wróżki moje życie zaczęło się układać :)
 3. Ważne, żeby każda scena tworzyła spójną całość bo najgorsze w filmie to jak mieszają się wątki i już nie wiadomo o co chodzi.
 4. No to zobaczę jak się zapowiada Trzeba będzie chyba zrobić jakąś dłuższą listę z najlepszymi filmami, bo z tego co widzę trochę jeszcze mi zostało do sprawdzenia.
 5. No to idealne na dzisiejszy wieczór, w takim razie zabieram się za poszukiwania może gdzieś w sieci jest dostępny. Pozdrawiam :)
 6. Janna09

  Medyk Centrum - co sądzicie?

  Słyszałam pozytywne opinie na temat tej placówki, ale jeszcze nie miałam okazji korzystać. Pewnie jak mi się coś stanie to do publicznej się nie dostanę za szybko ... więc może skontaktuję się z nimi i wtedy będę mogła coś więcej powiedzieć
 7. Moje dzieci już nie potrafią nawet żyć bez telefonów, a próba zabrania kończy się krzykiem, płaczem itp. Obawiam się co to będzie za kolejną dekadę.
 8. No Pazura w 13 posterunku to rzeczywiście dużo śmiechu, lubię do tego wracać bo zawsze poprawia mi humor
 9. Jak dla mnie najlepszy jest - Lśnienie i Apostoł. Koniecznie powinniście sprawdzić w wolniejszej chwili!
 10. Fajnie jak horror łączy trochę czarnego humoru, ale też sporo się dzieje. To najczęściej zapewniają slashery
 11. 50 lat temu ... no to czas najwyższy na jakąś świeżą produkcję
 12. Ja lubię Wzgórza Mają oczy i Droga bez powrotu. Jednak te filmy przez cały czas trzymają w napięciu i ciągle coś się dzieje!
×