Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Marta1990

Zarejestrowani
 • Zawartość

  430
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5 Neutral

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Marta1990

  KLAN

  Za nami 180 odcinków. Jerzy odnalazł samochód Ryśka, Daniel zgłosił się po pomoc do Telefonu Zaufania, Alicja dowiaduje się o wyjeździe Marczyńskiego do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Paweł i Krystyna postanawiają wyjechać do Wenecji z okazji rocznicy poznania. Sąsiadka Danusia wyjawia Grażynce swoją tragiczną historię. Beata wraca z wujem Stefanem z sądu i okazuje się, że jej wniosek o paszport dla Jasia został odrzucony.
 2. Marta1990

  Plebania

  No przecież ten serial już prawie 10 lat nie jest emitowany. Teraz to by był problem ,bo musieliby uśmiercić jedną z ważniejszych postaci, czyli babcię Józię.
 3. Marta1990

  TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO

  Stary temat przez przypadek zniknął, więc zakładam świeży.
 4. Marta1990

  KLAN

  Żal mi Joanny Pałuckiej, że niecały rok po osobistej tragedii musi grać taki trudny wątek. Wolałabym, żeby nie uśmiercali Ryszarda, mogliby zrobić go zaginionym i po pewnym czasie wróciłby z inną twarzą lub ten sam aktor( trochę w stylu wątku Bożeny i Stacha Paprockich w "Plebani".),
 5. Marta1990

  NA DOBRE I NA ZŁE

  Ależ emocjonujący odcinek był w środę.
 6. Marta1990

  KLAN

  Bożenka będzie w zagrożonej ciąży.
 7. Marta1990

  KLAN

  Nowa postać w starych odcinkach-druh Arek. Do Ryśków zgłasza się facet, który rzekomo widział samochód Ryśka, ale okazuje się ,że kłamie i jeszcze próbował wyciągnąć kasę. Po rehabilitacji Bogna pokazuje Michałowi w gazecie artykuł o chłopaku, który będąc na wózku odnosi sukcesy sportowe.
 8. Marta1990

  Plebania

  Powtórki na Stopklatce.
 9. Marta1990

  KLAN

  Za nami 175 odcinków. Daniel poszedł na badanie krwi. Rysiek miał kaca po spotkaniu z Zenkiem, później miał zawieźć Grażynkę do lekarza, ale zobaczył puste miejsce po samochodzie. Agnieszka wróciła z Wrocławia i odbyła ciężką rozmowę z Pawłem.
 10. Marta1990

  KLAN

  W tym odcinku pojawia się również w roli Agaty koleżanki Daniela z klasy Maria Niklińska.
 11. Marta1990

  KLAN

  Pojawiają się nowe postacie małżeństwo Kwiatkowskich w których wcielają się jako Danusia Katarzyna Żak, a jako Zenek Julian Mere i okazuje się, że Zenek to kolega Rysia z wojska. Daniel dostał list ,w którym jest informacja, że jest zarażony wirusem HIV.
 12. Marta1990

  KLAN

  W starych odcinkach pierwsze sceny w nowym mieszkaniu Ryśków i wprowadzenie do postaci Kasi. Okazało się, że Agnieszka nie przystąpiła do żadnych egzaminów i zostanie skreślona z listy studentów.
 13. Marta1990

  KLAN

  Małgosia urodziła się 6 czerwca 2001 roku, zaś aktorka odgrywająca tę postać jest 2000 rocznik. Co do Ramony i Weroniki to nie wiadomo ile mają lat.
 14. Marta1990

  KLAN

  Może poszła rok wcześniej.
 15. Marta1990

  KLAN

  Ze streszczeń nowych odcinków wynika, że Zosia jest w 8 klasie, bo będzie miała egzamin z matematyki. Bliźniaki Michała zrobią sobie rok przerwy od nauki i wyjadą do Niemiec. Okaże się, że żona Kacpra będzie z jego ojcem. Marcin przeprowadzi się do Klaudii. Miłosz za swój scenariusz filmowy dostanie tylko wyróżnienie.
×