Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Asia-2020

Zarejestrowani
 • Zawartość

  611
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Asia-2020 wygrał w ostatnim dniu 25 Marzec

Asia-2020 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

646 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Asia-2020

  No to 💋💋

  Klekota spoczęła na makaronowych laurach. No bo garnek kupuje (czy tam o niego żebrze). A tymczasem na fejsbukach szaleje trend pt. aplikacja Babbel! Klekota nadąży? No bo po Malcie nieco odpuściła sobie.
 2. Asia-2020

  No to 💋💋

  Nie, no pasje są: vinted & francuski "chic" + okiennice. Oprócz tego narcystyczne samouwielbienie swego wychudzonego ciała w przedziwnych autfitach, fotografowanego na tle kuwety z łopatką do zbierania odchodów swojej puchatej pandziuchny.
 3. Asia-2020

  No to 💋💋

  Pewnie szykuje się klejna współpraca np. z CEWE. Sama z siebie na pewno by tego nie postanowiła - to zbyt kłóci się z jej planem oszczędnościowym na ten rok. No i na trzecie 501 trzeba jakoś uciułać, buty i co tam jeszcze było...
 4. Asia-2020

  No to 💋💋

  Przeglądam instagram i stwierdzam, że większość influencerek to kompletne ...ki. Roznegliżowane wyginają i wiją się przed kamerą jak takie żmije, wciskając swym widzom drogie badziewie. Kup, kup, kup. Daj, daj, daj. Klekota chce być taka jak one. Innych ambicji nie ma. Na tym polega ten jej cały "rozwój".
 5. Asia-2020

  No to 💋💋

  Klekota postanowiła uzupełnić swoje braki okularowe, no i szafę... Wg mnie jest jedną z największych youtubowych zachłannych ŻEBRACZEK. Ileż można mieć tych okularów na zapas i ileż można "uzupełniać szafę"? Kompletnie jej odbiło.
 6. Asia-2020

  No to 💋💋

  W nowym vlogu kolejne żebranko. Tym razem o kolejne okulary i soczewki. Już widzę jak taki rozdygotany Klekot, który ma bzika na punkcie bakterii i wirusów, wkłada sobie do oka soczewkę. Akurat tego na mur beton nie ogarnie, ale już sobie ubzdurał, że takie soczewki to zbawienie na snowboard. Rozklekotany leniwy brudas zanieczyści sobie oczy, po czym pie*rdo*lnie, że to jednak nie dla niej.
 7. Asia-2020

  No to 💋💋

  A po co jej większa skoro w środku wieczne pustki? Wg mnie, jak na możliwości Klekoty, to ta lodówka i tak jest za duża.
 8. Asia-2020

  No to 💋💋

  No bo Klekot w tym domu z okiennicami będzie leżał i pachniał a od ogarniania dzieci, zwiarząt i od sprzątania będzie miał ekipę sponsorowaną przez drugą połowę stołu.
 9. Asia-2020

  No to 💋💋

  Klekot jest styrany instagramem & youtubem
 10. Asia-2020

  No to 💋💋

  Niebawem obwieści jak bardzo nie lubiła tej pracy, tego dźwigania tobołów z "akcesoriami" i rozkładania ich na starym parkiecie. Wszak każdy projekt potrafi sklecić w 15 minut i nikt się nawet nie zorientuje...
 11. Asia-2020

  No to 💋💋

  Fajnie, że jest ta grupa na FB. Można wklejać linki bez gwiazdek. ☺
 12. Asia-2020

  No to 💋💋

  Ten tekst o upojnymym rozwodzie wiele mówi o jej wyrachowaniu. Parę miesięcy przed rozwodem radosne filmiki z mężem nagrywała, a tu nagle z doopy na plecy upajała się rozwodem - zimna, zakłamana Klekota.
 13. Asia-2020

  No to 💋💋

  To co i na - siano.
 14. Asia-2020

  No to 💋💋

  Poleca wszystkim dziewczynom, którym brakuje biżuterii "branie się" za upojne rozwody.
 15. Asia-2020

  No to 💋💋

  Ponad rok temu, gdy poznała drugą połowę stołu, też tak blefowała, że znika na jakiś czas z YT, po czym nie znikła, za to było jej jeszcze więcej. Ona na drugi dzień nie pamięta, co tam naplotła dnia poprzedniego.
×