Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kebr

Zarejestrowani
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Chcę złożyć pozew o rozwód z winy męża, dlatego chciałam zapytać, z usług jakiego adwokata z Poznania warto skorzystać i ile zapłaciliście za poprowadzenie sprawy. Sprawa jest trochę pogmatwana.
 2. Nasz związek już od dłuższego czasu jest w rozsypce. Ale nie myślałam, że zachowa się w ten sposób... A dzieje się bardzo źle. Boję się teraz, że z dzieckiem zostanie już u swoich rodziców
 3. Pewnie dojdzie dzisiaj do rekoczynów, jak będę chciała zabrać ze sobą dziecko.
 4. Pojechałam z mężem i z dwuletnim dzieckiem do dziadków, bo obydwoje mamy urlop. Po przyjeździe uslyszalam, że mam wyp...ć z powrotem. Chcę dziecko zabrać ze sobą i tu się pojawia problem taki, że on mi nie chce pozwolić pojechać z dzieckiem. Wczoraj wieczorem zachowywał się agresywnie w stosunku do mnie, groził mi kilka razy, że mnie uderzy. Nie wspominając o wyzwiskach i złośliwościach. Jedyne, co mi przychodzi do głowy, żeby się stąd wydostać, to dzwonić na policję, żeby przyjechali i interweniowali. Ktoś coś może mi jeszcze poradzić?
 5. Rozmowa z moim przełożonym, bo nie mogę robić zmian na niektórych kontach w systemie. Mówi, że mam otworzyć transakcję do zrobienia tych zmian. Ja na to, że nie wiem, czy te zmiany można teraz wykonywać. On na to, że mam przecież pokazać, że nie działa... Tak mi wstyd. Zastanawiam się, czy z moją głową wszystko ok.
 6. Jak często Wasze dzieci chorują w żłobku? Co wtedy robicie (mamy pracujące)? Nie chciałabym brać często zwolnienia, żeby nie mieć problemów w pracy.
 7. Masz depresję jak nic. Rozumiem, że się boisz, bardzo to przeżywasz itd. ale myśli samobójcze z tego powodu nie są normalne. Oczywiście ta sytuacja nie jest łatwa, ale ludzi spotykają o wiele gorsze rzeczy. Nie chcesz dziecka, idź z tym do odpowiedniej instytucji, która się tym zajmie. Porozmawiaj o tym otwarcie z mężem. Tylko potem nie żałuj, że zostawiłaś dziecko! A jesteś na najlepszej drodze, żeby Ci odebrać prawa rodzicielskie.
 8. Kebr

  Czy to nerwica ?

  Napisałaś, że byłaś znerwicowana - co to znaczy? Jednocześnie piszesz, że nie masz żadnych stresów... Jak się czułaś wewnętrznie? Bo to chyba jest kluczowe.
 9. A ja nie polecam cc, bo automatycznie każda Twoja kolejna ciąża będzie utrudniona. Poczytaj sobie o tym i zadecyduj, czy nie boisz się, że drugi raz albo w ciążę zajść nie będziesz mogła albo nie będziesz mogła jej donosić. Na własne życzenie nie ma co się niepotrzebnie okaleczać!
 10. Zapytaj swojej położnej (powinnaś już mieć wybraną), jak się do porodu przygotować.
 11. Ludzie zawsze będą gadać i krytykować. Równie dobrze mogą się czepiać Ciebie jak i starszej kobiety, która późno zaszła w ciążę albo w ogóle nie ma dzieci. Tak że tym akurat się nie martw. Myśl o tym, jak wychowasz dziecko, bo to jest w tym momencie najważniejsze.
 12. Przy adopcji społecznej biologiczni rodzice tracą wszystkie swoje prawa, więc nie mogą się zgłosić po dziecko. Inaczej to wygląda natomiast w przypadku rodziny zastępczej.
 13. Co to znaczy, że twój mąż nie może mieć dzieci? Jaka jest przyczyna?
 14. Po 1., tak jak już ktoś wcześniej wspomniał, czy wasz związek jest na tyle stabilny, żeby myśleć o dziecku?
×