Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

BezImienny

Zarejestrowani
 • Zawartość

  418
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

89 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. BezImienny

  Aborcja prawna

  Całe swoje wypowiedzi podpinasz pod patologiczny margines. Gwałt w Polsce to nie jest coś nagminnie występującego. A co do kwestii bycia ofiarą to pomijając to, że duża część zgłoszeń jest fałszywa to dlaczego uważasz, że dziecko spłodzone z tego aktu jest temu aktowi winne i należy je karać. Tu mowa o elementarnym prawie człowieka czyli prawie do życia. Niecierpienie kogoś a konstruktywna krytyka czy wytknięcię czegoś to zupełnie coś innego. Nie należę do ludzi, którzy podlizują sięinnym tylko po to by być lubianym. Twoje wywody odnoszące się do tych biednych kobiet i tchórzliwych mężczyzn pokazują jedynie Twoją stronniczość gdyż zaprzeczają faktowi, że kobiety są dziś wolne i samodzielnie podejmują decyzje z kim sypiają i z kim tworzą związek. Wielokrotnie atakowałem takie zachowania mężczyzn ale to nie znaczy, że uważam kobiety za niewinne i zawsze jako ofiary. Wolność to nie tylko zabawa ale i branie odpowiedzialności za swoje czyny. Jeśli zauważyłaś jak ktoś promuje hasła niezgodne z poslkim prawem czy obyczajowością to czemu tego nie zgłaszasz do moderacji? Ja nie wypowiadam się w takich tematach bo nie chcę robić im dodatkowych wyświetleń oraz odpowiedzi tylko zgłaszam od razu do moderatorów. To spora różnica. Zresztą nie siedze cały dzień na forum i nie wyszukuje takich treści celowo ale jak zobaczę to zgłaszam tam gdzie można. W ten sposób z tym walczę.
 2. BezImienny

  Aborcja prawna

  Warto byłoby ustabilizować swoje poglądy gdyż najpierw napisałaś, że jesteś za aborcją a potem jesteś przeciwna bo tego chcą mężczyźni, którzy chcą tylko baraszkować i nie uciekać od odpowiedzialności. Albo dziecko możemy się pozbywać jak nam wygodnie albo nie jest zabawką. Ciężko Tobie odpisać na tak chaotycznie przedstawione poglądy.
 3. Niekoniecznie to miałem na myśli. Niektórzy ludzie muszą ciągle coś sobie i innym udowadniać a przynajmniej tak czują.
 4. Z podobnego powodu, dla którego powobne zachowania wykonują kobiety. Jest to próba pokazania: jestem nadal atrakcyjny dla innych; masz szczęście, że Cię wybrałem; musisz się starać. W dość wielu przypadkach to działa choć nie uważam by to dobrze świadczyło w stanie związku ale każdy może mieć oczywiście inny punkt widzenia.
 5. BezImienny

  Dziecko a relacja z mężem

  Dziecko nie jest tu problemem a problemy ludzi dorosłych w odnalezieniu się w nowej roli i ich kłopoty w komunikacji ze sobą nawzajem w tej nowej sytuacji.
 6. Związek niezależnie od tego czy jest formalny czy też nie odróżnia się od inny form relacji damsko męskich do niego podobnych tym, że ma różne zobowiązania. Zaś określenie "związek bez zobowiązań" to przykład nowomowy, która normalizuje patologiczne zachowania by komuś je uprawiającemu nie zrobiło się przykro gdy usłyszy prawdę. Bez zobowiązań to może być co najwyżej relacja, której zasadą jest to, że nie ma zobowiązań.
 7. BezImienny

  Ten dzieciak mnie zrujnuje psychicznie

  Słowo klucz tutaj to dojrzałość. Dojrzałość do podejmowania samodzielnych decyzji, dojrzałość do ponoszenia konsekwencji z podjętych przez siebie decyzji. Wiązanie się z osobą mającą dziecko to zupełnie inna sprawa niż wiązanie się dwójki osób bezdzietnych. Będąc z taką osobą zaczynamy brać odpowiedzialność za jego dziecko gdyż w tym momencie stajemy się rodziną (przynajmniej na czas trwania relacji). Ludzie bywają denerwujący niezależnie czy to dorosły czy dziecko, rodzina czy obcy. Z innej strony odczułem, że oczekujesz od swojego partnera by ten pozbył się dziecka bo Ty jako jego nowa partnerka nie chcesz tego dziecka. Wg mnie to krok do demoralizacji mężczyzn i nauczenia nas porzucania rodziny w imię popędów odczuwanych do innej kobiety. Uważam, że to nie stosowne by mężczyźni tak się zachowywali ale masz prawo kreować swoje życie jak chcesz. Pozdrawiam
 8. Nie znam tekstu wg mnie klip lepszy niż te współczesne zachodnio kulturowe klipy z pornograficznym przekazem.
 9. Nie wiem czy bycie obiektem seksualnym do podrywania w wiadomym celu jest aspiracją kobiet w Polsce. Osobiście wierze w to, że kobiety mają wyższe aspiracje i są w stanie osiągnąć znacznie więcej.
 10. Oczywiście, że są takie jednostki jednak ja pisałem o autorce. Zresztą powinno się doczytać post by mieć szansę zrozumieć intencje autora tegoż postu.
 11. Samotność, którą niewątpliwie odczuwasz może prowadzić do np. stanów depresyjnych czy też właśnie do nienawiści z powodu cudzego szczęścia lub utraty wiary w ludzi jako całość. Opisywałaś sytuację, w której niewątpliwie byłaś w toksycznej relacji z partnerem, który Cię jak sama piszesz wyzywał i to nie pierwszy raz. Nie tyle boisz się ludzi a nie chcesz być już więcej w ten sposób skrzywdzona. Twoje pragnienie/chęć bycia w "udanym" związku jest aktualnie tłumione przez strach przed ponownym skrzywdzeniem szczególnie przez osobę, którą obdarzysz uczuciem. To zupełnie normalne. Ten stan jest jednak już dla Ciebie ciężarem bo uniemożliwia Tobie realizację chęci bycia w związku z czego powodu również cierpisz. Możesz spróbować żyć bez miłości jednak najpierw odpowiedz sobie na pytanie czy jestes w stanie z niej zrezygnować i czy chcesz to zrobić. Być może warto jednak dać sobie trochę czasu i nie podejmować takich kwestii pod wpływem emocji, które często nie są najlepszym doradcą.
 12. BezImienny

  co myślicie o strajkujących i przedsiębiorcach

  Przedsiębiorcy to przede wszystkim ludzie zapewniający miejsca pracy często też wyższy poziom kształcenia jeśli chodzi o niepubliczne przedszkola czy szkoły. Publiczna tvp jest dofinansowana z podatków bo zwyczajnie nie jest atrakcyjna dla odbiorców i na wolnym rynku bez wsparcia z podatków przestała by istnieć bo zwyczajnie by upadła. Przykład tutaj programy typu "szkoła z tvp". Bez sektora prywatnego możemy być skazani na taki właśnie poziom programów "edukacyjnych" oraz innych form życia społecznego w wersji publicznej. Ciężko tutaj mówić o jakimkolwiek rozwoju.
 13. BezImienny

  Znaleźli tego 3,5 letniego dzieciaka

  Logika jak najbardziej ma się dobrze gdyż jeśli ojciec nie był w stanie się zajmować dzieckiem niepowinna mu w tym czasie na to pozwolić dla dobra dziecka natomiast na to zezwoliła. Rozumiem, że jesteś kobietą i postawa zwana kobietocentryzmem jest naturalną reakcją jednak bycie rodzicem oznacza odpowiedzialność za swoje dzieci niezależnie od płci. Próba bronienia uciekania od odpowiedzialności jest sprzeczna z obroną najmłodszych i niemogących się bronić ludzi czyli dzieci. Fakt jest taki, że dziecko nieżyje i nikt prawdopodobnie nie odpowie za to. Ojciec prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu i miał problemy z prawem w dodatku mowa o rodzinie wielodzietnej. Zbyt wiele faktów tutaj się łączy i wg mnie należałoby się zastanowić nad uznaniem tej rodziny za dusfunkcyjnej i odebraniem praw rodzicielskich obojgu rodziców. Dzieci nie powinny wychowywać się w rodzinach, w których problemy alkoholowe rodziców doprowadzają do śmierci jednego z nich. Być może masz rację i mnie ponosi ale krzywda dziecka i nieodpowiedzialność rodziców nie jest czymś co umiem tak poprostu uznać za normalne. Oczywiście masz prawo mieć zupełnie inne zdanie niż ja.
 14. Wszystko zależy od standardów. Jeśli oboje w taki sposób się kontaktują z innymi ludźmi i takim słownictwem. Nie każdy używa proszę, dziękuję, przepraszam. Okazywanie szacunku może przybierać różne formy w zależności od kultury i wartości jakie wyznaje ją okazujący. Dla jednych pocałowanie w dłoń będzie okazaniem szacunku a dla innego formą dyskryminacji osoby całowanej.
 15. BezImienny

  Znaleźli tego 3,5 letniego dzieciaka

  Ktoś podczas czytania relacji zapomniał o tym gdzie i co robiła matka tego dziecka. Ojciec w tej sytuacji jest winny to jasne tylko gdzie tu jakakolwiek krytyka zachowania matki? Czas skończyć z tym mitem matki polki i spojrzeć realnie i sprawiedliwie na takie sytuacje.
×