Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Biutibłęder

Zarejestrowani
 • Zawartość

  274
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

166 Excellent

Ostatnio na profilu byli

594 wyświetleń profilu
 1. Biutibłęder

  Mazury-cud natury, a na nim dwa gbury

  Musi widzieć, że jest prywatny bo to pyta przed publikacją. Pewnie ma załadowanych parę vlogów i ustawione na określoną datę i godzinę czyli np dziś o 19tej zmieni się na publiczny i będzie opublikowany dla wszystkich. Tak się robi nie widzę w tym nic niezwykłego. Nie musi wtedy pilnować publikacji tylko YouTube sam to robi za nas.
 2. Biutibłęder

  Mazury-cud natury, a na nim dwa gbury

  Wstawała bo szła do pracy.
 3. Biutibłęder

  Mazury-cud natury, a na nim dwa gbury

  Ja znam osobę której zablokowali liva przez muzykę choć to była jej własna a się jakiś hindus do niej przyczepił, że to niby jego i nie przegadasz mimo dowodów. Czasem są chore jazdy z tą platformą.
 4. Biutibłęder

  Mazury-cud natury, a na nim dwa gbury

  Może YouTube jej wywala bo jest podejrzany czasami tak bywa albo ktoś zgłasza.
 5. Biutibłęder

  Mazury-cud natury, a na nim dwa gbury

  Ale jak ma gdzieś wyjechać jak co rusz zmieniają zdanie, zamykają i odblokowują loty a z tego co słyszałam chcieli do Meksyku zważywszy że to wierni widzowie tvn i wierzą w pandemię
 6. Biutibłęder

  Mazury-cud natury, a na nim dwa gbury

  "Jesteśmy zwierzętami" ewidentnie na tym vlogu się jeszcze nie obudziła co za farmazony Ps. A takie bluzy widzę teraz wszędzie za 100-150 zł jakiś szał na nie teraz w butikach internetowych.
 7. Biutibłęder

  Mazury-cud natury, a na nim dwa gbury

  Właśnie obczaiłam jej mamę w tej kamizelce i bardzo ją skraca optycznie do tego te dziury na rękawy, myślę że pomysł kiepski gdzie tu ma chronić przed zimnem jak wiatr hula po żebrach.
 8. Biutibłęder

  Mazury-cud natury, a na nim dwa gbury

  Mam pewien trop w tym kierunku, takie ciuchy są zawsze na wyprzedażach bo nikt tego nie kupuje ze spora zniżką, a jak wiadomo oni się w outletach lubują. Co do sianka to też śmieszne bo to się słomę kupuje, siano służy zwierzakom za pokarm a nie do ocieplenia.
 9. Biutibłęder

  Mazury-cud natury, a na nim dwa gbury

  Brawo szusz pokazuj dalej jak się jeździ autem po lesie po szlaku rowerowym. Nie wierzę co widzę.
 10. Dziewczyny dajcie już spokój ostatnio to tylko kłótnie miedzy wami czytam jak nie na jednym to na innym wątku.
 11. Biutibłęder

  You Tube kryminalny

  Ja już dawno temu się na niej poznałam dołączając do jej grupy, gdzie wszyscy sobie z dziobków spijają to było ponad rok temu po 2 tygodniach się ewakuowałam i naprawdę nie dziwi mnie to co piszecie. Choć same podcasty kryminalne bardzo dobrze się słucha i jako lektor jest super to prywatnie mnie odpycha
 12. No niestety, kuleje ale jakby miała wydać 100 zł za 45 min rehabilitacji to by padła, wiesz ile można za to kupić innych dobroci? Już tyle lat ich oglądam i zawsze tak było metki na pierwszym miejscu, wszystko najlepiej wie i wszystko ma być po jej myśli, no prawie wszystko jeszcze po myśli Lwa. Bo nie chce jej się wstawić to już za dużo roboty. Pewnie jedzie szablonem przykleja w programie poprzedni odcinek i wycina tylko środek resztę ma gotowe bo często intro było to samo i muzyka.
 13. Bo wszystko ma być jak ona sobie zażyczy, łąka kwietna ma wyrosnąć w cieniu, kwiaty w chwastach, drzewka owocowe pod dużymi drzewami, ma tak być jak ona chce no przecież tyle kasy na to wydaje. I nadal nie rozumie dlaczego coś chce żyć inaczej niż ona mu dyktuje
 14. Nie można tak uogólniać każdy pies jest jest inny, znam takie co nie mogą być na tej diecie.
×