Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zimna30

Zarejestrowani
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zimna30

  Wykorzystuję facetów

  Na tym polega cały pic, to ja odrzucam... I nie mam z tym problemu. Staram się kulturalnie wycofać z relacji,która mnie po prostu nie kręci. Nie wiem jak bym się poczuła, gdyby to mnie ktoś olał
 2. Zimna30

  Wykorzystuję facetów

  Coś mi się przyblokowało byłam w związku... Z perspektywy czasu chyba toksycznym. Po prostu nauczyłam się taka być, żeby dłużej nie cierpieć. Kiedyś byłam zwykłą wrażliwą dziewczyną. I wierz mi, nie chcesz taka być... Nie ma w tym nic fajnego.
 3. Zimna30

  Wykorzystuję facetów

  Jeśli masz na myśli darmowe jedzenie w restauracjach i prezenty to nie nie o to mi chodzi.
 4. Zimna30

  Wykorzystuję facetów

  M o o n No ale tak jest... Starają się, angażują, kupują kwiaty, chcą przedstawiać rodzinie i znajomym itd. Nie jestem tylko obiektem seksualnym. Tylko we mnie nie ma tej chęci. Po prostu nie trafił się taki, żebym powiedziała Wow, ale super facet.
 5. Zimna30

  Wykorzystuję facetów

  W sumie coś w tym jest. Jeszcze mi się nie trafił taki, za którym trzeba latać. Każdy z nich mówi, że szybko się angażują, itd. Mam wszystko podane na tacy... A kobiety też lubią gonić króliczka
 6. Cześć wszystkim. Często jest tak, że kobiety po seksie się zako...ą, że po kilku spotkaniach zaczynają się angażować. A ja jestem zimna jak lód. Spotykam się z facetami na jedną noc, był też przyjaciel z benefitamiKumplujemy się, rozmawiamy, wychodzimy razem na piwo... I pomimo tego, że seks jest super, kompletnie na niczym więcej mi nie zależy. Każdy z nich chciał więcej. Jeśli widzę, że facet się angażuje to uciekam...co jest ze mną nie tak...?
×