Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ABCDE

Zarejestrowani
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Na zapas nie ma co się cieszyć.. Różnie to bywa na tak wczesnym etapie. Zrobię betę to się przekonam. Naczytałam się tyle w tym internecie że teraz mam jeden wielki młyn w głowie. Jedni piszą - nie ma mowy, trzymaj się ulotki. Drudzy zaś - tak, na początku ciąży może tak być.. Więc to chyba indywidualne podejście. Każda z nas jest inna
 2. Oby było tak szybko i u mnie. Gratulacje testowała pani wcześniej?
 3. Dziękuję za odp, może będzie opcja by prędzej sprawdzić wyniki w internecie
 4. Dziękuję, jak tylko będę znać wyniku to dam znać
 5. Ja mam nadzieję że po jutrzejszej becie wszystko się wyjaśni, bo jak dla mnie 6 dni opóźnienia to sporo. Długo się czeka na wynik?
 6. W jakim odstepie czasu robiła pani te testy? I jeżeli można wiedzieć to ile dni po spodziewanej miesiączce?
 7. Na betę planuję pójść jutro. Ciekawi mnie tylko fakt6, czy ktoś jeszcze borykał się z taką sytuację
 8. Witajcie, mam pytanie. Miesiączka spóźnia mi się już 6 dni. 4 dni po robiłam test, na początku nic nie wyszło więc go odłożyłam i zajęłam się codziennymi obowiazkami. Następnego dnia z samego rana ujrzałam drugą kreskę bladą. Wczoraj po godzinie 16 zrobiłam kolejny test, ta sama sytuacja. Dziś rano zaglądam - znowu jest druga ale bardziej wyraźna, choć nadal blada. Miesiączki nadal nie ma i nawet się nie zanosi by nadchodziła. Czy ktoś jeszcze miał taką sytuację?
 9. Witajcie, mam pytanie. Miesiączka spóźnia mi się już 6 dni. 4 dni po robiłam test, na początku nic nie wyszło więc go odłożyłam i zajęłam się codziennymi obowiazkami. Następnego dnia z samego rana ujrzałam drugą kreskę bladą. Wczoraj po godzinie 16 zrobiłam kolejny test, ta sama sytuacja. Dziś rano zaglądam - znowu jest druga ale bardziej wyraźna, choć nadal blada. Miesiączki nadal nie ma i nawet się nie zanosi by nadchodziła. Czy ktoś jeszcze miał podobną sytuację?
×