Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Yummy

Zarejestrowani
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

55 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Yummy

  You Tube kryminalny

  Podcast o rysiach posiadający chwytliwy tytuł to dopiero początek. Rozkręci się.
 2. Yummy

  You Tube kryminalny

  Raczej szykujcie się na rozmienianie się Justyny na drobne - reklamy, współprace, chwytliwe opowiastki. Myślę, że pójdzie w stronę gwiazdorzenia i robienia kasy, aby wykorzystać to swoje 5 minut. Wlasnie teraz możemy zapomnieć o podcastach z prawdziwego zdarzenia.
 3. Yummy

  szopa i tajemniczy ogród chwastów

  Ja jestem pełna podziwu, ile ona sama zamówiła i wchłonęła na obiad. Rosół, drugie danie i pierogi
 4. Yummy

  szopa i tajemniczy ogród chwastów

  Chyba żartujesz, oni na takich łódkach to dopiero się rozkręcają. Nie pamiętasz dramy z Lemonem?
 5. Yummy

  You Tube kryminalny

  Ona ma jakiś problem ze sobą, oglądałam wywiad z Justyną dotyczący depresji. Opowiadała o tym, jak ona ją przechodziła. Ja chętnie śledziłam podcasty do momentu, gdy wrzuciła film o rysiach, tytułując go jak normalny kolejny odcinek "Piąte...". Posypały się słowa krytyki, natomiast Justyna swoim widzom odpowiadała wg mnie chamsko i lekceważąco. Od tego momentu mam wrażenie, że jakość publikacji idzie w dół, a ona ma znów jakiś problem psychologiczny. Dziewczyna jest roszczeniowa, przekonana o swoim fenomenie, wchodzi w rolę ofiary, gdy jest krytykowana. Dla mnie straciła wiarygodność, tym bardziej, że podejrzewam, że nie robi podcastów od a do zet sama pod kątem technicznym. Ponadto jakość nagrań pozostawia wiele do życzenia - brak płynności, pomyłki, yyyyyyy, eeeee, mlaskanie. Coś jest nie tak.
 6. Jeszcze jakiś skręcik przydałby się na poprawę humoru
 7. Może tak ma na kacu. Przeciez tam codziennie wieczorem obowiazkowo flaszka, zresztą picie zaczyna się od porannej kawy z prądem. Rano może tak reaguje na przepicie - energetyk na rozruch i bluza, bo ją trzęsie. Jak dochodzą do tego bliskie spotkania z białym uchem, to może tak być. Wygląda jak.
 8. Yummy

  No to wypad

  Nic nie wskazuje na to, zeby miala przeprowadzac sie do Wrocka. Mieszkanie odświeżyła dla siebie nie na wynajem. I jakaś już mniej ćwierkająca zwłaszcza w ostatnim vlogu. Chyba Kondzio jednak woli chwilową rozrywkę niż wspolne mieszkanie i dzieci.
 9. Co za bezduszne, głupie, bezmyślne babsko. Nie da się patrzeć na końcówkę vloga...Nie dość że promuje alkoholizm, to jeszcze zmusza tego biednego psa do bycia na dworze podczas burzy. Ostatnia żywa komórka w mózgu już padła...
 10. Bo zawsze może trafić się jakiś samotny z grubym portfelem, mieszkający nieco bliżej. Tego kwiatu to pół światu. A może nawet taki nowy model częściej oferowałby Paryż niż deskę snowboardową. I ile w takim Paryżu oprawek do wyboru! I ...enek za milion monet. Trza się brać, mówię wam.
 11. Ja proponuję, żeby do tych fotek na ig majtki jeszcze zdjęła. Dopełnią całości, a Kondzio aż się spoci. To jakaś nowa forma sex randek chyba - mam na myśli pozowanie na instastory. Sex telefony nie wystarczają, teraz Mumin dorzuci sex foty.
 12. A druga połowa stołu, czyt.sponsor, prowadziła po piwku zdaje się
×