Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Yummy

Zarejestrowani
 • Zawartość

  480
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

668 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Yummy

  leżę bo mogę- nie mówcie mi!

  Przesunęły to się topniejące środki na koncie. Okazało się zapewne, że z prywatnym ig daleko nie zajedzie. Słowem - marna komedia, a Larwy i Pindoliny znów okazały się milion razy mądrzejsze, bo od razu było tu pisane, że wróci do konta publicznego. Narcyzi są przewidywalni
 2. Yummy

  Pudelija oszustka

  A jakie nazwy grup?
 3. Yummy

  Życie po rozwodzie z psem i kotem

  Wygląda teraz jak Grażynka z "Klanu". Żarełka jak dla 4 osób. Gar fasoli, cały kalafior, ziemniaki i na deser babka. Będzie jedzone pół nocy. Jedz, jedz, Siwa. Zajadaj smutki. Tyłek za chwilę będziesz miała jak ten swój paczkomat. Jedz na zdrowie
 4. Yummy

  Życie po rozwodzie z psem i kotem

  Drag queen. Wypisz, wymaluj.
 5. Yummy

  20 lat marzyłam o tych butach

  Przegryw to trafne określenie. Dorobiła się powrotu parodii Mira i nowej Mudermooda. Także zamiast milionowych odszkodowań zaliczyła bolesny fail.
 6. Yummy

  20 lat marzyłam o tych butach

  Kaca ma. Opuchnięta i zaryczana.
 7. Yummy

  20 lat marzyłam o tych butach

  Pamiętać należy, że szuszara to patologiczna kłamczucha. Do wszystkiego, co mówi należy mieć...dystans. Do tej pory obrażała się na wszystkich, którzy dopuszczali krytykę jej poczynań. Usunęła vlogi z lemona, z akcją z cukierkami, zrezygnowała z niektórych współprac, a teraz zderzyła się ze ścianą, bo bęc - z juciubem się nie pogniewa, bo czekałaby ją robota na etacie. Przeryczała swoją frustrację z obstawą kolekszyn i zacznie produkować kolejne dzieła, bo szafka z szanelkami też pewnie niedługo zaświeci pustkami.
 8. Yummy

  Urodziny gwiazdy 😉

  I deska serów
 9. Yummy

  wojenne dziewczyny pomalowane

  Prezesowa orędzie wygłosiła. Czyli zamówień za mało, kasa musi się zgadzać, tonący brzytwy się chwyta. Oj, Kałolinka, Kałolinka, już ty lepiej nie kajaj się, bo się pogrążasz.
 10. Yummy

  Walcz o 500+ z prezesową

  Domowe Przedszkole
 11. Yummy

  Tarot okadzony szałwią i kaszlem psa

  Tu to akurat nie ma różnicy, jesli chodzi o naczynia, bo one są tak zapakowane, że nie widzisz, czy pomiedzy talerzami nie ma potluczonych. Przyjeżdżasz, wyjmujesz i okazuje się, że np.2 lub 3 do wymiany. Ale Ikea bez problemu takie reklamacje od ręki załatwia, więc spokojnie moze do nich napisać, wyśla jej chyba te brakujace.
 12. Yummy

  Tarot okadzony szałwią i kaszlem psa

  Wytarla psa i tym samym ręcznikiem wytarła podłogę...bidne te zwierzaki z nią☹
 13. Yummy

  Tarot okadzony szałwią i kaszlem psa

  Ale w sumie to teraz rozumiem, po co jej pełna kolekszyn cifów i papieru toaletowego. Mgła opadła po dzisiejszej prodakszyn
 14. Yummy

  Tarot okadzony szałwią i kaszlem psa

  Podziwiam wytrzymałość jej żołądka! Tyle razy odgrzewana pieczarkowa breja i wsadzana z powrotem do lodówki - przecież to już powinno dobrze się popsuć. Nie rozumiem tego. Ona nie wie, ze nie odgrzewa się zup po kilka razy, tylko trzeba odlać tyle, ile chcemy? Warto dodać, ze tam jest i serek, i smietana, i pieczary. Jessssuuuu.
 15. Yummy

  Walcz o 500+ z prezesową

  Pieniądze nie śmierdzą. Nie od dziś wiadomo, ze ci najświętsi to najwięksi hipokryci. Do tego pazerni.
×