Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Nikaxx

Zarejestrowani
  • Zawartość

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Wcześniej staraliśmy się z mężem o dziecko, ale miałam problemy i nie mogłam zajść i się z tym pogodzilam po części.. Genetyczna choroba. A teraz się okazało, że nam się udało. Zmieniłam prace poniewaz w poprzednie szef nie płacił na czas, albo płacił 'po trochu'. Teraz obecna praca jest okej i bardzo bym nie chciała jej stracić. Nie chce też iść na żadne zwolnienie.
  2. Hej. Mam problem mały. Dwa tygodnie temu zaczęłam nowa pracę i podpisałam umowę (o pracę). Pracuje tam zaledwie 2 tyg, a dziś się dowiedziałam, że jestem w ciąży.. Teraz się trochę boję, że mogę mieć przewalone w pracy.. :/ Co sądzicie?
  3. Staramy się z partnerem o dziecko i powinnam dostać okres 3 dni temu. Robiłam test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki i wyszedł negatywny. Dziś już mija 3 dzień i nadal nic. Myślicie że kiedy powinnam pójść zrobić betę? Od potencjalnego zaplodnienia minęło ponad 2 tygodnie.
  4. Staramy się z partnerem o dziecko i powinnam dostać okres 3 dni temu. Robiłam test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki i wyszedł negatywny. Dziś już mija 3 dzień i nadal nic. Myślicie że kiedy powinnam pójść zrobić betę? Od potencjalnego zaplodnienia minęło ponad 2 tygodnie.
×