Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

IgaA

Zarejestrowani
 • Zawartość

  301
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

45 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kiedyś wszyscy spali w jednej izbie po kilku w lozku i było ok. Widać córka miała taka potrzebę to przychodziła. Mój starsxy syn też miał taki etap teraz zdarza mu się naprawdę sporadycznie 2 razy w roku. Mody akurat dziś przyszedł, twierdził ze nie może zasnąć. U nas w sypialni śpi ledwo głowę przyłożył do poduszki. Albo ja albo mąż pójdziemy do niego i po sprawie.
 2. Super, że jest tyle osób które potrafią coś podpowiedzieć. Przykre, że nie zajmuje się tym lekarz. Jeśli siostrze wyszły dobre wyniki, a nadal źle się czuję powinien szukać dalej
 3. Są różni ludzie, każdy inny. Babcie tez mogą być takie 40+,ale i takie 70+.Nam też nigdy nikt nie pomagał, jest ciężko samemu i przykro gdy teściowa zostaje z córką córki, a dla dzieci syna nie ma czasu. Ale trudno, nie narzekam, bo z mojej strony też pomocy nie mam. Mama nie żyje, ojciec schorowany. Najlepsze, że gdy teściowa potrzebuje pomocy to dzwoni do nas, a nie do corki
 4. Zdaje sobie sprawę, że jego zachowanie jest egoistyczne. Teraz najczęściej przychodzi wcześniej, ale brakuje mi takiego spontanu.
 5. Może głupie pytanie, ale zawsze z mężem chodziliśmy późno spać ok24 i przed spaniem wiadomo były jeszcze igraszki itp.. Kiedy pojawiły się dzieci, ja nie daje rady tyle siedzieć i idę wcześniej. Mąż przychodzi i budzi mnie bo a ochotę. Na propozycje by wcześniej się położyć jest oburzony bo on nie będzie już o22 w lozku.
 6. Ja nie lubię gotowania i w życiu nie wkrecilabym się w gotowanie tyłku obiadów. Ustalcie wspólne menu i dziś ty jesz to co lubi mąż, syn, a później to co lubisz ty. Co do sprzątania to zasada, że wieczorem przed bajka musi być wysprzątane, nie jest to nie na bajki tylko sprzątają (może dziecku pomóc mąż) Pranie przy dzieciach to walka z wiatrakami. Będą starsze będzie ciut lepiej. Angażuj męża gdy jest w domu. I uwierz w siebie, nie ma ideałów.
 7. Temat stary, ale powiem tak autorko, a spróbujcie nie pić przez 2 miesiące. Jeśli będziecie mieli problem żeby wytrwać to należy się zastanowić. Alkoholizm często zaczyna się właśnie od takich niewielkich, ale systematycznych degustacji. Co do koleżanki to rozumiem, że mogło cie to zdenerwować, z drugiej strony potraktuj to jak taki moment do zastanowienia
 8. Temat stary, ale powiem tak autorko, a spróbujcie nie pić przez 2 miesiące. Jeśli będziecie mieli problem żeby wytrwać to należy się zastanowić. Alkoholizm często zaczyna się właśnie od takich niewielkich, ale systematycznych degustacji. Co do koleżanki to rozumiem, że mogło cie to zdenerwować, z drugiej strony potraktuj to jak taki moment do zastanowienia
 9. W domu miał obsługę pod nos to teraz ciężko się przyzwyczaić. Musicie porozmawiać, powiedz, że cię to denerwuje itp... Jeśli czegoś bardzo nie lubi np. gotowania to ok, ale za to np. Prasuje, bo Ty tego nie lubisz.
 10. W moim otoczeniu pomagaja, ale zawsze gdzieś tam jednak żona więcej robi. Mój szwagier w domu palcem nie kiwnął a teraz nie ten chłop.
 11. IgaA

  Czy usunąć brud

  Rozebrać gniazdko jak do malowania, wymyć, założyć i gotowe
 12. IgaA

  Tesciowa

  Niestety, ale też tak uwazam. Nie którzy ludzie tacy są ze co byś nie zrobiła zawsze będzie zle. Dla twojego zdrowia psychicznego ogranicz kontakty, może anuz teściowa się zmieni jak zobaczy, ze dajecie rady bez jej pomocy.
 13. Jeśli przybiera na wadze, jest pogodne to tylko się cieszyc i koszystac i też się wysypiać.
 14. Najważniejsze ze się udało. Teraz postaraj wyrzucić to z pamięci i ciesz się dorosłym zyciem
 15. Mój 8 latek siedzi i czeka. Jeśli nie da rady trudno pójdzie spać
×