Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Patatajka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  123
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

104 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Patatajka

  szopa i tajemniczy ogród chwastów

  W ustach może mieć kwas, nie botox.
 2. Patatajka

  szopa i tajemniczy ogród chwastów

  Przedziwne, czyli faktycznie zamknęli się na świat przynajmniej ten juciuberski. Strasznie to dziwne, że Szusza takie uniki robi. Może faktycznie nie chcą patrzeć na dzieci, bo przecież oni wcześniej się lubili i spotykali. Może Szusza się boi, ze dzieci przyjadą i jej coś zniszczą na chacie np. „porcelana” poleci albo że dziecko będzie denerwować zwierzęta hmmm No ciekawe, różne może mieć schizy. Powiem Wam, ze po alkoholu człowiek się taki robi coraz bardziej negatywnie i anty nastawiony do świata. Nigdy dużo nie piłam, ale jak wypiłam przez długi czas pod rzad to potrafiłam u siebie coś takiego zauważyć i czym prędzej zrezygnowałam z picia piwka. Niestety alkohol budzi w nas wszystkie najgorsze cechy i bardzo zmienia. Kto w porę tego nie wychwyci ten zostanie sam ze sobą.
 3. Patatajka

  szopa i tajemniczy ogród chwastów

  Nic sie nie działo. Włączyła przez przypadek. Cały czas kafetarianki piszą o tym, że ona nie ma prawka i bez niego zginie. Jak Lewek to w złości głośno powiedział to wszystkie oburzone
 4. Patatajka

  szopa i tajemniczy ogród chwastów

  Wszyscy przezywają dramę, która miała miejsce 2 tygodnie temu. Wy siedzicie i spuszczacie się nad ich życiem, związkiem i jej stanem depresyjnym, a oni sobie spijają z dziubków w azjatyckiej restauracji. Oni się śmieją w głos z tych wszystkich komentarzy, najważniejsze, że kasa płynie i mają życie jak Madrycie
 5. Patatajka

  szarlotka z cynamonem z bebe

  Lubiłam ją, a potem zaczęła mnie wnerwiać i już nie oglądam od dawna. A z instagrama usunęłam, bo powiadomienia sto razy dziennie jak wrzucała zdjęcia.
 6. Patatajka

  szopa i tajemniczy ogród chwastów

  Wydaje mi się, że oni się fantastycznie uzupełniają i wiedza jak robić pieniądz. Nawet to co wstawiają to dla beki, żeby popatrzeć kto się bardziej będzie spuszczać w komentarzach. To jest ich sposób i chyba nawet ostatnia deska ratunku. Zamieszanie w komentarzach i łapki obojętne czy w górę czy w dół dają profit. A, że jej strategia jest nietypowa to publicznie żaden youtuber się z nią nie pokaże,bo to obciach lub hejt skieruje się w jego stronę. Tak było z Łobuzami. Nasza dama tez wydaje się komentarzami nie przejmować. Biznes się kręci.
 7. To Twoja trudna lekcja do odrobienia w tym życiu. Twoja mama dojrzała o wiele później niż byś chciała i teraz na pewno żałuje. Wie jak wiele straciła. Teraz by chciała nadrobić czas lub po prostu Ci pomóc jak najlepiej wychować dzieci, może nie wie ze Tobie to przeszkadza. Rozmowa jest dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji i danie kolejnej szansy.
 8. Patatajka

  szopa i tajemniczy ogród chwastów

  Tak po komentarzach wnosząc to nikt jej już nie chce ani nie podsuwa. Jest tylko zachwyt nad Lwem. Mi by się tez chyba odechciało jakby mój kanał przejął mój facet. To chyba jednak on ciągnie te youtuby i on zarabia. Ona tylko się pacykuje i mota w zeznaniach.
 9. Patatajka

  szopa i tajemniczy ogród chwastów

  I teraz będzie zanudzać do orzygania tym pływaniem po jeziorze. Widać, ze oni już nie maja o czym rozmawiać, skoro ona musi gadać do psa. Moja kolezanka, która straciła ciąże tak tez traktowała psa. Zastanawiam się czy ona nie ma takich przykrych przejść za sobą albo jej brak dzieciaka. Ośmiesza się tym strasznie. Ostatnio w aucie mówiła, że zabiorą Suszi na lody 🥴 Coś z nią nie halo.
 10. Patatajka

  szopa i tajemniczy ogród chwastów

  Na jakiej ona wysokości niesie ten energetyk po tej łące? Balans łapie czy co? Ona mi strasznie moja kolezanke taką przymuloną przypomina. Anemik totalny. Myśle jednak, ze ona specjalnie gra głupią, żeby ludzie robili zamęt w komentarzach i żeby się coś działo. Kobieta wykształcona nie może być taka naiwna i nie mieć na żaden temat pojęcia. Ona gra wariata.
 11. Patatajka

  szopa i tajemniczy ogród chwastów

  Damessa odpoczywa od ciężkiej pracy to i wątek odpoczywa. Czekamy na nowe rewelacje. Pewnie będzie luksusowy filmik z rejsu po Kalwie Małej. Ciekawe czy będzie toast
 12. Patatajka

  szopa i tajemniczy ogród chwastów

  Zbaraniałam jak to usłyszałam Demencja ją dopada...
 13. Patatajka

  szopa i tajemniczy ogród chwastów

  Wszystkie jej odpadną prędzej czy później. Blondy rozjaśnione odlecą z wiatrem i zaściełają mazurskie łąki, a potem Siwa będzie się zachwycać, że niby babie lato
×