Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

marysia125

Zarejestrowani
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dziękuje wam za odpowiedzi. Mam dokładnie to samo, ciagle do toalety, chociaż raz częściej raz mniej, nie wiem od czego to zależy, jest dzień gdzie muszę chodzić co pol godziny i w nocy a są dni gdzie chodzę często, ale nie co chwile. Myślałam, ze znowu się nie udało, bo te uczucie jakbym zaraz miała dostać miesiączkę...
 2. Hej chciałabym się dowiedzieć czy wasze objawy ciąży były podobne: -uczucie jak na okres, -ból brzucha, mokrosc pochwy, tak jakby okres już byl -żyły na piersiach jestem w ciąży i chciałabym czy ktoś z was zmagał się z podobnymi nie przyjemnymi objawami;)
 3. Cześć Kobietki. Pytanko mam takie, uprawiałam seks z mężem w dni płodne bez zabezpieczenia, do okresu mam 5 dni brzuch pobolewa a dziś mam lekko biały, prawie, ze przezroczysty śluz. Hmmm.. w dni nie płodne mam sucho, aż boli a teraz tak dużo tego, jak myślicie co to jest? Nie mam pojęcia, nie mam dzieci i nie wiem czy to ta sperma dopiero ulatnia się z organizmu czy co to znaczy . Dziękuje za odpowiedz
 4. Tak... nie wiem.. chciałabym mieć dzidzie, każdemu dookoła wychodzi a nam nie..
 5. Wiem, wiem... niestety taka nasza natura.. nie mogłam przestać o tym myśleć. A jak myślicie co oznaczał ten ból brzucha jakbym właśnie w tym momencie miałam dostać miesiączkę ?
 6. Cześć kobietki... mam problem.. robiłam 1 test ciążowy z porannego moczu, wyszła blada kreseczka, ale jednak każdy uważał, że to ciąża. Poszłam do pracy, nie myślałam o tym i nagle poczułam ból brzucha taki jak na okres, okropny ból, jajniki mnie bolały, wszystko tak jakbym zaraz miała dostać okres, serce mi waliło jak szalone i musiałam aż się czegoś złapać bo myślałam, ze nie wytrzymam. Na drugi dzień od tego zdarzenia zrobiłam jeszcze jeden test innej firmy-negatywny. Pomyślałam, ze to możliwe, bo mógł być mniej czuły, ponieważ minęło tylko 10 dni od stosunku. Dla pewności zrobiłam jeszcze jeden tej samej firmy co 1- negatywny( nie był to poranny mocz, ale nie mogłam już wytrzymać) od tego czasu czuje się lepiej, nie mam wzdęć, tylko ciągle śpię, wczoraj zawiozłam 5 taczek drzewa, co wcale nie było męczące a od godziny 15 do 20 spałam potem za 3 godziny zasnęłam i spałam aż do rana... nie wiem co mam myśleć. Dlaczego był pozytywny, a potem negatywny... miała któraś z was tak?
 7. Cześć kobietki... mam problem.. robiłam 1 test ciążowy z porannego moczu, wyszła blada kreseczka, ale jednak każdy uważał, że to ciąża. Poszłam do pracy, nie myślałam o tym i nagle poczułam ból brzucha taki jak na okres, okropny ból, jajniki mnie bolały, wszystko tak jakbym zaraz miała dostać okres, serce mi waliło jak szalone i musiałam aż się czegoś złapać bo myślałam, ze nie wytrzymam. Na drugi dzień od tego zdarzenia zrobiłam jeszcze jeden test innej firmy-negatywny. Pomyślałam, ze to możliwe, bo mógł być mniej czuły, ponieważ minęło tylko 10 dni od stosunku. Dla pewności zrobiłam jeszcze jeden tej samej firmy co 1- negatywny( nie był to poranny mocz, ale nie mogłam już wytrzymać) od tego czasu czuje się lepiej, nie mam wzdęć, tylko ciągle śpię, wczoraj zawiozłam 5 taczek drzewa, co wcale nie było męczące a od godziny 15 do 20 spałam potem za 3 godziny zasnęłam i spałam aż do rana... nie wiem co mam myśleć. Dlaczego był pozytywny, a potem negatywny... miała któraś z was tak?
 8. Cześć kobietki... mam problem.. robiłam 1 test ciążowy z porannego moczu, wyszła blada kreseczka, ale jednak każdy uważał, że to ciąża. Poszłam do pracy, nie myślałam o tym i nagle poczułam ból brzucha taki jak na okres, okropny ból, jajniki mnie bolały, wszystko tak jakbym zaraz miała dostać okres, serce mi waliło jak szalone i musiałam aż się czegoś złapać bo myślałam, ze nie wytrzymam. Na drugi dzień od tego zdarzenia zrobiłam jeszcze jeden test innej firmy-negatywny. Pomyślałam, ze to możliwe, bo mógł być mniej czuły, ponieważ minęło tylko 10 dni od stosunku. Dla pewności zrobiłam jeszcze jeden tej samej firmy co 1- negatywny( nie był to poranny mocz, ale nie mogłam już wytrzymać) od tego czasu czuje się lepiej, nie mam wzdęć, tylko ciągle śpię, wczoraj zawiozłam 5 taczek drzewa, co wcale nie było męczące a od godziny 15 do 20 spałam potem za 3 godziny zasnęłam i spałam aż do rana... nie wiem co mam myśleć. Dlaczego był pozytywny, a potem negatywny... miała któraś z was tak?
 9. Hej wszystkim, to mój pierwszy wpis na tym forum. A wiec : kochalam się z narzeczonym w dni płodne,dwa dni przed owulacja( wiem, owulacja mogła się przesunąć, lecz zawsze obserwuje moje ciało i wynika ze zgodnie przypadała na 14dzien) stosunek pełny-skończył we mnie. Nie wiem czy można już coś czuć, ale ja czuje się okropnie, mam wzdęcia, wiecznie zmęczona, krzyczę na wszystkich- czuje się jak przed okresem... nie wiem, a do okresu jeszcze troszkę. Czy coś może być? Jeżeli byłabym w ciąży bym się cieszyła, bo to cud, ale nie zawsze mogło się udać za pierwszym razem. Proszę was kobietki o jakieś rady
×