Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

drza56

Zarejestrowani
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Oczywiście dla takich okazji najlepsze wino. Jeżeli chodzi o moją blokadę to zarówno siebie nie chce rozbierać jak i jej. Po prostu miejsca intymne są dla mnie z natury wstydliwe i z tego wynika moja blokada, ale już nie chce się dłużej na ten temat rozpisywać.
 2. W swojej wyobraźni robiłem ze swoją dziewczyną nie takie rzeczy, no ale niestety wyobraźnia to jedno, a rzeczywistość to drugie.
 3. Tak lubimy się do siebie przytulać, to chyba normalne. Tak staje mi jak się do siebie przytulamy. Jej atrakcyjność to dla mnie oczywiście 10, swoją ciężko ocenić, przez te parę lat jakieś tam widoczne mięśnie którymi mógłbym się pochwalić wyrobiłem, dieta+siłownia i jakoś to wyszło.
 4. W takim razie korzystam z tego typu wspomagaczy. Ja się z nią tylko całowałem, przytalalem i w zasadzie tyle.
 5. Oczywiście, że robię sobie dobrze, jak często ? Praktycznie codziennie. Nie używam żadnych wspomagaczy. W jakich okolicznościach ? No raczej jak jestem sam zamknięty w pokoju.
 6. Moja rzeczywista orientacja seksualna jest hetero.
 7. Być z nią chce, bądź co bądź bardzo ją kocham. Postaram się przełamać, myślę, że jak już się przełamie i będę w niej to myślę że główny problem na zawsze będzie pokonany.
 8. Po prostu coś czuję, że póki pierwszy raz tego nie zrobimy to ja zawsze będę odczuwać ten wstyd, musiał kiedyś nadejść ten dzień w którym będę musiał jakoś to przełamać. Ogólnie jestem osobą nieśmiała i do tych spraw podchodzę bardzo ostrożnie. Nie jestem aż tak przebojowy jak moja dziewczyna.
 9. Ja ją naprawdę bardzo mocno kocham i bardzo chciałabym to z nią zrobić, jednak wstyd trochę mnie paraliżuje, no ale nie pozostaje mi nic innego jak dzisiaj na noc do niej pójść i to zrobić.
 10. Właśnie to jest moim największym problemem, że się wstydzę rozebrać do naga i to jeszcze przy dziewczynie, gdyby nie ten wstyd który odczuwam to prawdopodobnie już dawno miałbym to za sobą.
 11. Jestem już z dziewczyną 2 lata i być może dziwnie to zabrzmi, ale my jeszcze nigdy nie uprawialiśmy seksu. Na samym początku żadne z nas nie naciskało, ale od miesiąca ona naciska coraz mocniej. Wczoraj było bardzo blisko zbliżenia, ona ładnie się ubrała, zaczęła się ze mną całować, ściągnęła mi spodnie, koszule, byłem w samych bokserkach i w ostatniej chwili powiedziałem jej, że jeszcze nie chce. Ona z tego powodu zrobiła mi awanturę, że jakim cudem jeszcze tego nie mamy za sobą, że już dawno powinniśmy mieć to za sobą, nawet postawiła mi ultimatum, że albo to zrobimy jutro (czyli w sensie dzisiaj) albo z nami koniec. Teraz nie mam pojęcia co mam robić. Kocham ją i chciałbym jeszcze zaczekać, co więc mam robić ?
 12. Jestem już z dziewczyną 2 lata i być może dziwnie to zabrzmi, ale my jeszcze nigdy nie uprawialiśmy seksu. Na samym początku żadne z nas nie naciskało, ale od miesiąca ona naciska coraz mocniej. Wczoraj było bardzo blisko zbliżenia, ona ładnie się ubrała, zaczęła się ze mną całować, ściągnęła mi spodnie, koszule, byłem w samych bokserkach i w ostatniej chwili powiedziałem jej, że jeszcze nie chce. Ona z tego powodu zrobiła mi awanturę, że jakim cudem jeszcze tego nie mamy za sobą, że już dawno powinniśmy mieć to za sobą, nawet postawiła mi ultimatum, że albo to zrobimy jutro (czyli w sensie dzisiaj) albo z nami koniec. Teraz nie mam pojęcia co mam robić. Kocham ją i chciałbym jeszcze zaczekać, co więc mam robić ?
 13. Jestem już z dziewczyną 2 lata i być może dziwnie to zabrzmi, ale my jeszcze nigdy nie uprawialiśmy seksu. Na samym początku żadne z nas nie naciskało, ale od miesiąca ona naciska coraz mocniej. Wczoraj było bardzo blisko zbliżenia, ona ładnie się ubrała, zaczęła się ze mną całować, ściągnęła mi spodnie, koszule, byłem w samych bokserkach i w ostatniej chwili powiedziałem jej, że jeszcze nie chce. Ona z tego powodu zrobiła mi awanturę, że jakim cudem jeszcze tego nie mamy za sobą, że już dawno powinniśmy mieć to za sobą, nawet postawiła mi ultimatum, że albo to zrobimy jutro (czyli w sensie dzisiaj) albo z nami koniec. Teraz nie mam pojęcia co mam robić. Kocham ją i chciałbym jeszcze zaczekać, co więc mam robić ?
×