Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Taka jedna

Zarejestrowani
 • Zawartość

  934
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

750 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Taka jedna

  Klnę pod Lidlem

  Jak nie czyta jak praktycznie w każdym odcinku swej starachowickiej telenoweli odnosi się do kafe. Co za zakłamana ameba-klasyczne samozaoranie pokazuje.
 2. Taka jedna

  Klnę pod Lidlem

  Ale to ..., nic nie myśli. Niec jej dziury zostaną po tych syfach. Dieta "cud", a ta dalej zwala, że pryszczaki są przez hormony.
 3. Taka jedna

  Klnę pod Lidlem

  Czy ona wygląda na zmęczoną i zapracowaną? Nie, wręcz przeciwnie i wszystko kręci się wokół jej dupy dosłownie i w przenośni.
 4. Taka jedna

  Klnę pod Lidlem

  Dokładnie tak. Nic patusce nie pomoże jak w głowie wiatr hula.
 5. Taka jedna

  Klnę pod Lidlem

  W końcu mama Chanel lubi. Jak ta prostaczka odzywa się do tego biednego kota, aż uszy więdną. Ta kicia nie ma ani zabawek ani drapaka, chodzi biedna i tylko miauczy:(. Ten pasożyt i leń społeczny kocha darmoszki i dary od wicek, ale i dalej okrada swe dzieci. Zaraz wjadą kolejne ciuchy, bo hrabina musi wyglądać na Paryż i Londyn.
 6. Taka jedna

  Klnę pod Lidlem

  Ale dalej nie widzi związku przyczynowo-skutkowego między pryszczem a odżywianiem. Kupuje masę supli, których działanie wzajemnie się zbija, łyka to garściami. To nie jest normalne żeby mieć ropne pryszcze w jej wieku i to jeszcze w tak dziwnych miejscach! Ona jest obrzydliwa.
 7. Taka jedna

  Klnę pod Lidlem

  Ona ma obsesję na punkcie tych włosów. Tyle rzeczy na nie nakłada jak niegdyś na twarz, a efekt daleki od zamierzonego. Dalej 3 strąki na krzyż. Ona kłamie z tą terapią, wątpię aby pakowała po kilkaset złotych miesięcznie w spotkania. Woli kolejne zabiegi i górę pseudokreacji z vinted. Tyłek będzie na 1 planie tego latai kolczyczek w pępku.
 8. Taka jedna

  Klnę pod Lidlem

  Tak, bo Maniek to jej fotograf i operator kamery.
 9. Taka jedna

  Klnę pod Lidlem

  Te treningi to są z aparatem przed lustrem:).
 10. Taka jedna

  Klnę pod Lidlem

  You made my day
 11. Taka jedna

  Klnę pod Lidlem

  Już sobie to wyobraziłam-wejście węża
 12. Taka jedna

  Klnę pod Lidlem

  Wężyca będzie kusssić Mańka w kościele
 13. Taka jedna

  Klnę pod Lidlem

  Jak dla mnie ona efekt garnituru też zmarnuje. Pozaklada dodatki dla Karyny i efekt zniweczy. Tą dziarę węża co ma w planach to na durnym łbie powinna sobie zrobić. Ona lubi swój tatuaż na dłoni-(jak kryminał)czy na kości ogonowej-(tribal nazywany kiedyś piętnem ladacznicy). Mówi to ponad 30letnia kobieta,żona i matka. Zero zmysłu estetyki, lepiej niech na laser zbiera, a nie kolejne oszpecenie się.
 14. Taka jedna

  Klnę pod Lidlem

  Tak widać od 1 vlogów, że ona syna faworyzuje a względem córki widać nawet zazdrość. Dziewczynka ładna i mądra, ale głupia matka może ją zmarnować i to jest najgorsze...
 15. Taka jedna

  Klnę pod Lidlem

  Ja mam wrażenie, że każda impreza to okazja na zakupy dla SIEBIE. Oczywiście koszty przyjęcia pokryje Maniek i rodzina-pasożyt nie wyłoży ani grosza. Już we vlogu po imprezie Mariczki uzyskiwała, że jako gospodyni musiała gości z rodziny obsługiwać. Jaki to jest nierób to głowa mała...
×