Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

RosochataWierzba

Zarejestrowani
 • Zawartość

  184
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

20 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. RosochataWierzba

  Koronawirus - czas porozmawiać o Bogu 😀

  Ćwoki, ćwoki i kółko wzajemnej adoracji, generalnie nuda i rozpusta dobra, spadam z tej wiochy.pl
 2. RosochataWierzba

  Koronawirus - czas porozmawiać o Bogu 😀

  Po 50 minutach 4 wyświetlenia tematu. Co za ćwoki są na tym forum? Żenua.
 3. Z serii kim.jestem i dokąd zmierzam Przylećcie już po nas, o Bogowie z kosmosu.
 4. Bo to są buraki burakowi nie tłumacz, nie pojmie. Na szczęście przyszła pandemia i będzie ogromny kryzys. Ludzie zaczną się w koncu martwic o siebie, czy przeżyją i co jeść. Czuję spokój duszy, mam już siwe skronie, swoje pożyłam, a dzieci nie płaczą. Generalnie, mi to lotto
 5. Paraliż senny. Ewentualnie atak istoty astralnej
 6. Odpowiadając na pytanie, nasze społeczeństwo nie jest nauczone szacunku do wyborów i decyzji innych ludzi. Nie jest przyjmowane ze zrozumieniem, że ktoś jest gejem, że ktoś jest bezdzietny, że ktoś jest sam itd. Za to ze zrozumienuem i aprobatą przyjmowana jest przemoc. Nie słyszałam o przypadku interwencji sąsiadów wobec płaczu dzieci za ścianą, bitej żony. Na to jest ciche przyzwolenie społeczne.
 7. Zrozumcie to wreszcie. Skończyło się wam. Jesteście niepotrzebni...:) Ewentualnie strażniczki patriarchatu na emeryturze, one bez chłopa nie mogą żyć. Podbijajcie!!!
 8. Ubierz tą swoją wybrankę w drewniane trepy o 3 rozmiary za małe, żeby nauczyła się drobić kroczki jak gejsza.
 9. RosochataWierzba

  Buraczystan.

  Kolejny kwiatek informacyjny i cudownie wzniosłe zachowanie ludności wobec pandemii. 15:29 z wp.pl Koronawirus w Polsce. Członek pewnej rodziny z Sulmierzyc w Wielkopolsce trafił do szpitala. Tam zaraził się koronawirusem. Do tej pory jest w szpitalu, a rodzina nie miała z nim żadnego kontaktu. Jednak część mieszkańców Sulmierzyc uznała, że jest inaczej i zaczęła prześladować krewnych chorego. Doszło do tego, że nie wpuszczano ich nawet do sklepu. " Apelujemy do mieszkańców Sulmierzyc, aby zaprzestano rozpowszechniać nieprawdziwe informacje, szykanować nas, pozwolić nam swobodnie robić zakupy w sklepach i normalnie funkcjonować w społeczeństwi" - zaapelowali członkowie rodziny. Apel ten opublikował na stronie urzędu oraz na swoim profilu na Facebooku burmistrz Sulmierzyc Dariusz Dębicki.
 10. RosochataWierzba

  Już nie wolno wychodzić do lasu!!! Wiedziałam, że tak będziesz

  Ale dlaczego nie? A kto ma zrobić na dzialce? Grubo przesadzaja.
 11. Prawdopodobnie ludzie zbierali się na Polach Mokotowskich i w Lesie Kabackim z kiełbasą i piwem. Stąd ten zakaz. Na szczęście mam las za domem, duże podwórko. Współczuję wam ludzie w miastach, blokach.
 12. RosochataWierzba

  Unia znowu chce karać Polskę!

  Wiem tyle, że szukają głupich. Kobiety nie chcą pracować za grosze. Wieści od baby, do baby.
 13. RosochataWierzba

  Unia znowu chce karać Polskę!

  Jak się okazuje znana firma rajstop z mojego miasta szybciutko przestawila sie produkcje na maseczki, szyje na zlecenie do Niemiec. Ludzie zlinczuja wlascicieli kiedy epidemia się skonczy. Acha...jeszcze jedno, szwaczka za uszycie maseczki ma placone 0,10 zł/szt. Chałupniczo!!!! 10 to złotówka, 100 sztuk zarobi 10 zł. Czyli musi uszyc około 700 sztuk, żeby mieć 70 zł dniówki. Brawo!!! A gdzie prąd, nici??? Tymczasem pudełko jednorazowych rękawiczek kosztuje już 60 zł. Zapowiada się interesujaco.
 14. Niszczą owszem, zniszczą wszystko. Bo to cepy mściwe i nienawistne. Niszczą niewygodnych ludzi i wszystko co ma jakąś wartość. Bo tacy ludzie czują sie tylko dobrze w bagnie, błocie, w nienawiści.
 15. Nie napisałam, że popieram PiS. Piszę ogólnie o naszej władzy. Czy to za PO czy PiS czy jakieś PSL czy Miller i spółka wcześniej. W doopie mam ich wszystkich, tak jak oni mnie.
×