Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

joanna38

Zarejestrowani
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jak ostatnio chciałam coś modnego i eleganckiego sobie kupić, to najbardziej zaskoczyło mnie, że w ogóle nie było szpilek. Jeszcze kilka lat temu u nas w sklepach były same szpilki i chodziłam na 13 cm szpili, w eleganckich czółenkach z modnym ciasnym noskiem w szpic. Panie w sklepie powiedziały, że dziewczyny teraz mają deformację i takie buty się już nie nadają, że muszą być w sklepach szersze buty na niższym stabilnym obcasie bo większość klientek ma haluksy, które przestają być problemem i kompleksem, ale oczywiście dziewczynom, które chodziły na takiej jak ja szpili jest później bardzo trudno kupić buty, bo po latach codziennego noszenia w pracy i na ulicy nogi przystosowały się do wysokich szpilek, a teraz z powodu postępującej deformacji takie buty się już nie nadają. Ostatnio nie chodzę do gabinetów. Dzisiaj miałam termin, ale pani zadzwoniła i dała mi termin za kilka tygodni, a niestety bóle stają się często nie do zniesienia nawet w ortopedycznych butach, co zmusza mnie do szukania na forum pomocy i porady. To musi być karą dla niej chodzić w tych bardzo brzydkich butach .... Jestem strasznie wściekła bo tak mówią o mnie koleżanki i nogi mnie codziennie strasznie bolą. Zastanawiam się nad przyszłością moich nóg.
 2. joanna38

  Epidemia jakaś ?

  Nie masz litości i nie czujesz współczucia...
 3. joanna38

  Epidemia jakaś ?

  Jak ostatnio chciałam coś modnego i eleganckiego sobie kupić, to najbardziej zaskoczyło mnie, że w ogóle nie było szpilek. Jeszcze kilka lat temu u nas w sklepach były same szpilki i chodziłam na 13 cm szpili, w eleganckich czółenkach z modnym ciasnym noskiem w szpic. Panie w sklepie powiedziały, że dziewczyny teraz mają deformację i takie buty się już nie nadają, że muszą być w sklepach szersze buty na niższym stabilnym obcasie bo większość klientek ma haluksy, które przestają być problemem i kompleksem, ale oczywiście dziewczynom, które chodziły na takiej jak ja szpili jest później bardzo trudno kupić buty, bo po latach codziennego noszenia w pracy i na ulicy nogi przystosowały się do wysokich szpilek, a teraz z powodu postępującej deformacji takie buty się już nie nadają. Ostatnio nie chodzę do gabinetów. Dzisiaj miałam termin, ale pani zadzwoniła i dała mi termin za kilka tygodni, a niestety bóle stają się często nie do zniesienia nawet w ortopedycznych butach, co zmusza mnie do szukania na forum pomocy i porady. To musi być karą dla niej chodzić w tych bardzo brzydkich butach .... Jestem strasznie wściekła bo tak mówią o mnie koleżanki i nogi mnie codziennie strasznie bolą. Zastanawiam się nad przyszłością moich nóg.
 4. Piszę z prośbą o pomoc. Nie jest to może zbyt ważne, jednak nie ukrywam, że dla mnie bardzo ważne, bo chcę być modna i elegancka. Szukam butów, jak ostatnio chciałam coś modnego i eleganckiego sobie kupić, to najbardziej zaskoczyło mnie, że w ogóle nie było szpilek. Jeszcze kilka lat temu u nas w sklepach były same szpilki i codziennie chodziłam na 13 cm szpili, w eleganckich czółenkach z modnym ciasnym noskiem w szpic. Panie w sklepie powiedziały, że dziewczyny kupowały modne i eleganckie wysokie szpilki, a teraz mają deformację i takie buty się już nie nadają. Muszą być w sklepach szersze buty na niższym stabilnym obcasie, zwłaszcza, że haluksy i różne deformację ma również po czterdziestce większość kobiet, które nigdy nie nosiły ciasnych szpilek, a często mają jeszcze większe i dużo gorsze deformację ode mnie, że zwłaszcza w naszym regionie i województwie większość dziewczyn 35+ ma teraz deformację i największy problem z butami mają atrakcyjne, zgrabne, w wieku 35+ dziewczyny, których długie zgrabne piękne nogi były atutem i tak jak ja chodziły codziennie w pracy i na ulicy na takiej jak ja szpili, bo po latach noszenia nogi przystosowały się do wysokich szpilek, a teraz z powodu postępującej deformacji mają tzw. paluchy koślawe nie zapewniające stopie odpowiedniego wsparcia i zmieniają piękne szpilki na często bardzo brzydkie, toporne, z grubą ortopedyczną podeszwą buty na szerokim stabilnym koturnie, obcasie. Koleżanki z pracy nosząc nadal szpilki, nie mają dla mnie litości, stale mi dokuczają i psują dobre samopoczucie, mówiąc, że obuwie dla szerokostopych kobiet z pewnością nie jest modne i zbyt eleganckie.
 5. joanna38

  Buty halluksy operacja

  Co noszą teraz dziewczyny, które kilka lat temu były modne i eleganckie ? Czy teraz nadal są modne i eleganckie ? Koleżanki z pracy uważają, że nie jestem już modna i elegancka. Jak ostatnio chciałam coś modnego i eleganckiego sobie kupić, to najbardziej zaskoczyło mnie, że w ogóle nie było szpilek. Jeszcze kilka lat temu w sklepach były same szpilki i chodziłam na 13 cm szpili, w eleganckich czółenkach z modnym ciasnym noskiem w szpic. Panie w sklepie powiedziały, że dziewczyny kupowały modne i eleganckie wysokie szpilki, a teraz mają deformację, a dla kobiet z poszerzającym stopę haluksem i powykrzywianymi palcami takie buty się już nie nadają i muszą być w sklepach buty na niższym stabilnym obcasie, zwłaszcza, że haluksy i różne deformację ma również po czterdziestce większość kobiet, które nigdy nie nosiły ciasnych szpilek, zawsze nosiły zdrowe buty, a często mają jeszcze większe i dużo gorsze deformację ode mnie, tak, że powinnam się cieszyć, że tylko tak mam zdeformowane palce, bo to normalne i nic strasznego. Koleżanki z pracy nosząc nadal szpilki, nie mają dla mnie litości, stale mi dokuczają i psują dobre samopoczucie, mówiąc, że obuwie dla szerokostopych kobiet z pewnością nie jest modne i zbyt eleganckie.
 6. Co noszą teraz dziewczyny, które kilka lat temu były modne i eleganckie ? Czy teraz nadal są modne i eleganckie ? Koleżanki z pracy uważają, że nie jestem już modna i elegancka. Jak ostatnio chciałam coś modnego i eleganckiego sobie kupić, to najbardziej zaskoczyło mnie, że w ogóle nie było szpilek. Jeszcze kilka lat temu w sklepach były same szpilki i chodziłam na 13 cm szpili, w eleganckich czółenkach z modnym ciasnym noskiem w szpic. Panie w sklepie powiedziały, że dziewczyny kupowały modne i eleganckie wysokie szpilki, a teraz mają deformację, a dla kobiet z poszerzającym stopę haluksem i powykrzywianymi palcami takie buty się już nie nadają i muszą być w sklepach buty na niższym stabilnym obcasie, zwłaszcza, że haluksy i różne deformację ma również po czterdziestce większość kobiet, które nigdy nie nosiły ciasnych szpilek, zawsze nosiły zdrowe buty, a często mają jeszcze większe i dużo gorsze deformację ode mnie, tak, że powinnam się cieszyć, że tylko tak mam zdeformowane palce, bo to normalne i nic strasznego. Koleżanki z pracy nosząc nadal szpilki, nie mają dla mnie litości, stale mi dokuczają i psują dobre samopoczucie, mówiąc, że obuwie dla szerokostopych kobiet z pewnością nie jest modne i zbyt eleganckie.
×