Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

k0ntozapasowe

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1496
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

80 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. k0ntozapasowe

  Szukuje się wojna z Chinami

  usa tylko czeka na to żeby uderzyć w chiny, a ich przywództwo w nato jest niekwestionowane. pomiędzy polską a rosją są kraje takie jak białoruś i ukraina które ostatnio bardzo podpadają rosji. rosja nie ma żadnych powodów aby naruszać terytorium nato. militarna siła nato przewyższa rosję i chiny gdy te dwa państwa ze sobą nie współpracują i zwyczajnie wesprze rosję aby zmiażdżyć chiny całkowicie. ta sensacja którą tu wyprodukowałaś to nie jest tom clancy.
 2. k0ntozapasowe

  Szukuje się wojna z Chinami

  atak china na rosję to jest samozagłada chin, rosja to ich jedyny potencjalny sojusznik.
 3. k0ntozapasowe

  Szukuje się wojna z Chinami

  po co putin miałby uderzać w europę w przypadku konfliktu z chinami? aby toczyć wojnę na dwa fronty? atak chin na rosję to jest automatyczne wsparcie dla rosji ze strony nato.
 4. k0ntozapasowe

  Szukuje się wojna z Chinami

  kraje arabskie są sojusznikiem europy i usa. nienawidzą iranu, dlaczego miałby atakować europę, co ja czytam.
 5. k0ntozapasowe

  Szukuje się wojna z Chinami

  chiny nie mają żadnych podstaw aby wchodzić w konflikt militarny z rosją. tykającą bombą zegarową jest konflikt na linii chiny - usa.
 6. k0ntozapasowe

  Czego byście pragneli gdy umieracie na koronawirusa?

  prawdopodobnie żeby ból się wreszcie skończył, tak jak w przypadku większości śmierci w wyniku choroby.
 7. k0ntozapasowe

  Jak długo dacie rade żyć bez pracy jakby was teraz zwolnili?

  jakiej pracy? ulica lepsza niż etat.
 8. k0ntozapasowe

  Projekt reset

  ale mnie średnio zależy na komplementach pijaka i sodomity.
 9. k0ntozapasowe

  Projekt reset

  na świecie jest dużo więcej ciekawych zajęć niż to czym się ty zajmujesz. weźmy na przykład coś tak poetyckiego jak zemsta. ile razy z nie twojej winy spotykała cię krzywda? to dość oczywiste, że jeśli ktoś czyni komuś krzywdę ma nad nim pozycję władczą. wtedy nasza psychika bardzo często stara się zepchnąć to pragnienie zemsty do podświadomości, bo ono więcej wymaga aby zostać spełnionym niż tak prymitywne pragnienia jak dostawa dopaminy do mózgu. to jest bardzo silny motyw do podejmowania wysiłków aby zdobyć pozycję jeszcze wyższą od tego kogo obwiniamy o krzywdę, a później odwrócić role z przeszłości. jedyne co trzeba zrobić to przejąć kontrolę nad swoim gadzim mózgiem i zamiast dostarczać mu pożywek w postaci nowych ekscesów skoncentrować się na jednym, konkretnym celu który zwiększa naszą pozycję społeczną.
 10. k0ntozapasowe

  Projekt reset

  co tam wjeczorna? podobno masz mnie w ignorowanych.
 11. k0ntozapasowe

  Projekt reset

  nie wiem czy szukasz tu rady czy nie, ale będę dobrym samarytaninem i ci ją dam: odstaw butelkę i zorientuj się że świat to dużo więcej niż robienie sobie snikersa na fi/ucie.
 12. k0ntozapasowe

  Projekt reset

  to jest punkt w którym twój plan okazuje się być failem. nie ma czegoś takiego jak zaczynanie od nowa. wszystko dzieje się wewnątrz, straconych lat nie da się odzyskać. to co próbujesz zrobić to jest próba oszukania samego siebie, a nie tych małolatów których planujesz podstępnie wykorzystać. to jest dosłownie strata twojego czasu. co najwyżej możesz sprawić że ktoś poza tobą kto da się nabrać na takie prymitywne sztuczki też straci czas.
 13. k0ntozapasowe

  Szukuje się wojna z Chinami

  skąd taki wniosek? to że usa i chiny mają kosę jest dość oczywiste, ale rosja jest partnerem handlowym europy od dłuższego czasu, chin od niedawna. europa i rosja mają też historię współpracy militarnej na bliskim wschodzie. z drugiej strony rosja jest wrogo nastawiona do turcji, poza tym gdyby rosja wspólnie z usa zaatakowała chiny po tym jak chiny przemieściłby większość swoich sił na wschód to wtedy z chin nie byłoby co zbierać i chiny prędzej by wpadły w orbitę polityczną rosji niż usa po obaleniu chińskiego rządu. no i istnieje wzajemny szch pomiędzy usa, rosją i chinami w postaci broni nuklearnej.
 14. k0ntozapasowe

  Projekt reset

  a co byś powiedział na zachowanie proporcjonalne do jakże podeszłego wieku?
 15. k0ntozapasowe

  Projekt reset

  jak twój zaganiacz?
×