Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gosia1351

Zarejestrowani
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

9 Neutral
 1. Gosia1351

  Szarlotka z rodzicami

  Wystarczy poszukać w internecie. Wspomniany W.K., który był obecny przy zabójstwie gangstera z lat 90-tych był współwłaścicielem spółki Hestia. Wystarczy sprawdzić, jakie firmy dotąd w Polsce prowadził nasz W. K. - nie ma tam wzmianki o Hestii w związku z czym jesteśmy w stanie wywnioskować, że było/jest ich dwóch. Generalnie polecam szukać po nazwisku z dopiskiem KRS. Sama zobaczysz, że jest ich dwóch, drugie imię się różni.
 2. Gosia1351

  Szarlotka z rodzicami

  Coś mi się jeszcze nasunęło przy szukaniu informacji w Google Firma A. została zarejestrowana 6.05.2019. Możliwe, że miało to na celu również płacenie wysokich składek ZUS przez rok, po to, żeby uzyskać najwyższy mozliwy macierzyński w Polsce, który wynosi kilka tysięcy miesięcznie. Bardzo sprytnie założona firma. A jak dobrze paiętam to Ch. urodziła się 8 maja? Idealnie. 12 miesięcy pełnych składek daje A. prawo do wysokiego macierzyńskiego. Taka kwota dla niej to i tak na waciki, ale sposób jest znany i wielu bogatych z tego korzysta.
 3. Gosia1351

  Szarlotka z rodzicami

  Pamiętajmy tylko, że część artykułów dotyczy innego W. K. - tak właśnie, w Polsce jest ich dwóch, biznesmenów o takim samym nazwisku.
 4. Gosia1351

  Szarlotka z rodzicami

  Krzyczeć na tak małe dziecko? Chyba zwariowałaś, że ich o to podejrzewasz. Ewidentnie szukasz sensacji.
 5. Gosia1351

  Cybex Priam warszawa

  A właściwie pasierbica, bo kasa w tej rodzinie wzięła się od Wojtka, a nie od Agi z tego co się orientuję. Lepiej bym tego nie ujęła.
 6. Gosia1351

  Cybex Priam warszawa

  Tak słodko jest patrzeć na to jak bardzo oni są nieświadomi co ich czeka w pierwszych miesiącach życia dziecka... Chętnie pooglądam jak dają sobie radę w tej trudnej sytuacji każdy musi to przeżyć, żeby zrozumieć i przewartościować trochę życie. Mam jednak wrażenie, że oni bardziej podchodzą to tego faktu posiadania dziecka jak do kolejnego aspektu życia, który można pokazać na instagramie i youtubie i zarobić na tym... Może też być tak, że dzięki pieniądzom, które posiadają będą mogli wieść życie na innym poziomie niż "zwykli" ludzie, czyli będzie ich stać na opiekunkę, panią od sprzątania, która przy okazji też poprasuje dziecięce ubranka... Jako że Andzia nie gotuje prawie w ogóle to dziecko pewnie będzie słoiczkowe, no chyba że to się u nich zmieni... Ciekawe te nadchodzące miesiące, ciekawe
×