Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Radek Szatkowski

Zarejestrowani
 • Zawartość

  86
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

7 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Cechy charakteru mają związek z wyglądem bo wygląd daje odwagę. Dziewczyny chcą ssać bena tym którzy im się podobają. Wypinają im się.
 2. Miałem kontakty z mężczyznami i z kobietami jak każdy. Ale pewnie mówimy o intymnych kontaktach to nie. Ale już dochodzi do etapu pogodzenia się. I tak nie mam warunków ani czasu. Praca od 9 do 16 chociaż jestem w pracy o 8 35 żeby szybciej zacząć i nadążyć. 7 55 wyjcie i 16 40 powrót. Gdybym był bogaty gdybym był przystojny gdybym był cool. Człowiek idzie do pracy ludzie już czekają spieszysz się żeby zdążyć z czasem po pracy odpoczynek i znowu do pracy już wypatrujesz weekendu tak średnio co 3 miesiące jakiś urlop i odpoczynek. I tak mija czas.
 3. Ja mam konto na sympatii i oprócz kilku polubień z innych miast to nie ma nic. To była próba zobaczenia co i jak. 38 lat i bez zbliżeń intymnych. Teraz zapuszczam brodę tylko szyję gole.
 4. Na pewno trzeba przestać być zgredem. Bo tak wyglądasz jak zgred o usta w pałąk.
 5. Nie ma co ukrywać że chciałoby się pobaraszkowac z apetyczna kobieta. Taka puszysta ale zadbana. Bez włosow na brzuchu czy pod pachami i cycki nie patrzące prosto w dół. Jakby tak czytać w myślach i wiedzieć co kto myśli i czego chce
 6. Każdy chyba powie ze nie ma wysokiej poprzeczki. Wiadomo że możecie złośliwie pokazać jakiegoś Bazyla wyglądającą na babcie z wąskimi ustami pomarszczone czoło łysiejąca 150 cm
 7. Jak ludzie dobierają się w pary? Już szkole podstawowe j liceum czy zawodówce na studiach. Pewnie w różnym wieku kierują się różnymi kryteriami. Ale jezeli tyle lat nie miało się relacji z kobietami to jak można dóbrze się zareklamować? Cześć będziemy że sobą chodzić? Jestem dobry nie palę nie piję. Zostało mi 12 lat. Teraz 38. Tak żeby poznać kobietę 35 45 lat.
 8. To jest tak że jeżeli coś się zacznie a nic się nie dzieje to człowiek traci zapał. Nie wiem czy to trzeba mieć coś w sobie. A może na prawdę nie wygląda się najlepiej. Np zacznę jeździć na rowerze może kogoś poznam. Minie 3 Mc i nic. Ok ... nic nie działa. Miłość sama przyjdzie nieproszona.
 9. Jeżeli dwoje ludzi ma się spotkać to okoliczności same się stworzą. Wiadomo że chciałoby się pobaraszkowac z fajna kobieta. Zrobić jej masaż. Na to jednak nie ma szans. Ale ta przyszła żona czy partnerka na lata gdzieś jest.
 10. 10 mln ktoś wygral wczoraj. Mieć takie pieniądze i jestem kimś. Tak sobie marzę. Leżę oglądam TV i przeglądam internet na komórce i pisze tutaj. Oglądam zdjęcia z różnych portali. Nie jestem na żadnym bo to głupota. Byłem chwilę na fotka pl żeby zobaczyć jak zareagują ale wszyscy mnie odrzucali czyli dawali same krzyżyki.
 11. Będzie się liczyć ze swoim Panem
 12. To mi przyjdzie czekać na te po 40 tce. Ale jak sam będę miał 50 lat
 13. Radek Szatkowski

  Flirt

  To są Trudne Sprawy
 14. Taką ladacznicę trzeba przywiązać linką i drugi koniec do samochodu i jechać szybko droga leśna.
×