Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

wera_nikka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  222
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

15 Good

Ostatnio na profilu byli

1996 wyświetleń profilu
 1. wera_nikka

  jak można zniszczyć miłość?

  Niestety bardzo prosto..... (...)"Zarżnąć tę miłość słowami Nie dać jej szans najmniejszych Plunąć, pogonić rózgami Odtrącić czyjeś serce I byleby móc już nie być Bez bólu uczucia nadziei I byleby móc już nie być Bo kochać to i krwawić Serce zimne Puste słowa Chcę móc uciec Chcę się schować ".
 2. wera_nikka

  Jak zapomnieć...😔

  Ech ty sie zakolami sie przejmujesz... wierz mi, że ludzie mają większe ""makamenty" a nawet i poważne uszczerbki na zdrowiu.... A idąc twoim tokiem rozumowania to czy tacy ludzie nie mają już wogóle mieć prawa do tego aby kochać i być kochanym?
 3. wera_nikka

  dlaczego życie jest takie okrutne

  Jak ja świetnie Cię rozumiem....
 4. wera_nikka

  Jak zapomnieć...😔

  A co jest nie tak z twoim wyglądem?, może za nisko się oceniasz?
 5. wera_nikka

  Czy można kogoś uwieść zapachem?

  Najlepsza jest mieszanka feremonów i perfum lub kosmetyków, których używa..... zazwyczaj jeżeli komuś się podobamy to nasz zapach również będzie dla tej osoby atrakcyjny.... wiąże się to z dużą różnicą w budowie białkowej genów.
 6. wera_nikka

  Jak zapomnieć...😔

  Jasne, że autora...nie ciebie...
 7. wera_nikka

  Jak zapomnieć...😔

  No właśnie jak ona się przy tobie zachowuje, znacie sie tak normalnie (osobiście) czy tylko z widzenia?
 8. wera_nikka

  Jak zapomnieć...😔

  Jakby na mnie koleś się tylko gapił a pozatym wogóle sie nie oddzywał to też bym pewnie nie zwracała na niego uwagi. W końcu faceci to wzrokowcy i lubią sobie popatrzeć. ..
 9. wera_nikka

  Jak zapomnieć...😔

  A co robiłeś kręcąc sie koło niej? Zagadałeś chociaż do niej? Czy tylko obserwowałeś, może nawet nie wiedziała, że coś jest na rzeczy? Musisz zacząć od rozmowy, nawet o pogodzie, ale tak by widziała że lubisz jej towarzystwo.
 10. wera_nikka

  Jak zapomnieć...😔

  Rozumiem, że masz z nią na codzień kontakt (szkoła, uczelnia) to duże ułatwienie tymbardziej powinneś wykorzystać tą szanse.
 11. wera_nikka

  Jak zapomnieć...😔

  Myśle, że warto spróbować, jak się w tobie zauroczy to na takie głupoty jak wiek nie będzie zwracała uwagi...
 12. wera_nikka

  Jak zapomnieć...😔

  W jakim mniej więcej przedziale wiekowym jesteście 20+, 25+ czy 30+?
 13. wera_nikka

  Jak zapomnieć...😔

  Jak facet się podoba to na wiek się nie zwraca uwagi. Większość kobiet właśnie woli starszych, są bardziej męscy, dojrzalsi. Dla mnie młodsi nawet o rok, dwa są zupełnie aseksualni i dziecinni. Taki dobry materiał na kumpla i to tyle. Dziwna ta ''twoja" wybranka....
 14. wera_nikka

  Jak zapomnieć...😔

  Dlaczego odrazu zakładasz, że nie masz u niej szans? Próbowałeś do niej jakoś zagadać. Nie rozumiem o co ci chodzi z tym wiekiem....5 lat to nie jest znowu tak dużo, no chyba, że jesteś od niej młodszy?
 15. wera_nikka

  Co o tym myśleć?

  Jeszcze niedawno szukałeś porad jak uwieść koleżanke.... Byłeś gotów nawet żone dla niej zostawić. Teraz już masz byłą dziewczynę... czy to aby nie provo?. Jeśli nie to może powinieneś jakiś harem sobie zalożyć.
×