Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Borneo

Zarejestrowani
  • Zawartość

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Cześć, ja jestem zaraz po wizycie. Nie wiem z jakich przyczyn ale zmieniła mi się lekarka bez uprzedzenia (kochane nfz). Podpytalam ją czy wrócą porody rodzinne do lipca. Niestety lekarka uważa że nie ma co na to liczyć, pozostaje mi tylko zapłacić położnej za opiekę. Mam wrażenie, że cały personel cieszy się, że nie będzie mężów a szkoda bo mój już doświadczony i na pewno by nie przeszkadzał. Niestety mój pierwszy poród zapamiętam do końca życia ze względu na personel, więc bardzo potrzebuję jakiegoś osobistego stróża. A wy jak się zapatrujecie na porody rodzinne?
  2. Mój też tak drga, poprzedni też tak miał. Nie wiem czemu tak drgają ale też nie sądzę żeby to była czkawka. Mój pierwszy syn bardzo często czkał w brzuchu i już poza też więc wiem jak to czuć. W internecie piszą o niedojrzałym układzie nerwowym i że to normalne. Chyba nie ma czym sie przejmować. U nas miała być dziewczynka ale ostatnio nam powiedzieli że jednak chłopiec, będzie miał na imię Hugo.
  3. Byłam na pierwszym usg w 9tc ale był to najszybszy lekarz świata, mimo że prywatnie. Później w 12tc i 20, standardowo (2 ostatnie tzw. genetyczne). Niestety dziecko nisko też jest. Nie wszystkie pozycje z mężem są możliwe bo nagle jest "za duży". Wcześniej nigdy nie miałam takich problemów. Wizytę mam dopiero w kwietniu, wtedy zapytam, ale miałam nadzieję że tu trochę porównam. Dno macicy jest u góry, juz powinno być nad pępkiem. To jest ta ściana, która jest najwyżej. Mi właśnie uciska na żebra i żołądek. Spodziewałam się tego dużo później.
  4. Cześć, też mam termin na lipiec Jak wysoko macie dno macicy? To moja trzecia ciąża i trochę podeszłam do niej bez spiny. Badam się tylko na nfz ale w niezłej przychodni i sie zastanawiam, bo miałam jak dotąd tylko 3x usg, czy to przypadkiem nie bliźniaki? Od 23tc macica utrudnia mi oddychanie. Teraz jestem w 24 i budzę się z bólem żeber, tak ona naciska. Nie jest to jakaś myśl, która spędza mi sen z powiek, tak się luźno zastanawiam. Jak jest u was z macicą? Pozdrawiam
×