Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Sunniva123

Zarejestrowani
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Sunniva123

  Co robić?

  Musicie jak najszybciej się usamodzielnić i uciekać razem z mamą. Mama + dwie osoby dorosłe (19 i 17 lat) to trzy osoby pracujące. Wynajmijcie coś wspólnymi siłami i spróbujcie pozbawić ojca mieszkania. Wiem ze to nie ofiary powinny uciekac ale w Polsce jest głupie prawo które niestety chroni oprawcę a nie ofiary. Skąd jesteś?
 2. Venecia Palace w Michałowicach
 3. Ja zamawiałam wszystkie zakupy w Piotrze i Pawle i przywozili je w kartonach. Po dwóch miesiącach takiego zamawiania miałam wystarczająco dużo kartonów na przeprowadzkę.
 4. Sunniva123

  Rozliczenie PIT

  Hej wszystkim, nie wiem czy już macie rozliczenie PIT za sobą czy nie, ja miałam iść do jakiegoś biura rachunkowego żeby rozliczyć ulgę na dzieci bo wiem że w tych automatycznych rozliczeniach czasami nie jest uwzględniona cała ulga (okazało się że u mnie właśnie tak było). Ale wiadomo....kwarantanna....wszystko zamknięte. Znalazłam na FB jakąś stronę Rozlicz PIT 2019-2020 i byłam na początku sceptycznie nastawiona bo zazwyczaj nie korzystam z takich usług przez Internet. A okazało się że było naprawdę spoko. W sumie to dostałam rozliczenie szybko i bez problemu. I co najważniejsze wyszedł mi większy zwrot na dzieci niż myślałam :D fajnie się miło zaskoczyć. Tak tylko o tym piszę bo może ktoś szuka jakiegoś miejsca do rozliczenia PIT online bo wiadomo że teraz wszystko pozamykane. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
×