Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Vedma

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1335
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Vedma wygrał w ostatnim dniu 2 Sierpień 2021

Vedma ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1021 Excellent

11 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

6910 wyświetleń profilu
 1. Vedma

  leżę bo mogę- nie mówcie mi!

  Być może. Mam ochotę też chwycić patelnię jak kolejny raz słyszę "oooo nieee, kupiłam nie to co chciałam...", "O niee, wzięłam.. zamiast..." Wszelakiej maści gamoniowatosc na każdym kroku. Wtedy ją walę mentalną patelnią w głowę i aż mi lepiej
 2. Vedma

  leżę bo mogę- nie mówcie mi!

  Ja niby obejrzę ją czasem dla beki, ale widzę w tym pewien masochizm, bo siwa posiada mase cech, zachowań które mnie irytują i na żywo przy takich osobach wewnetrznie wychodzę z siebie. Mlaskanie, pociąganie nosem smarkow, poprawianie co chwilę włosów, wytrzeszcz oczu, jakieś macanie jednej rzeczy zbyt długo i stukanie w to palcem, pazurem, wydymanie ust. Przerywanie w połowie zdania by powiedzieć o jakiejś głupocie. Pytanie kogoś o coś by potem błądzić oczami zamyślona i nie słuchać (siwa z lwem w aucie). Denne przechwałki, strzelanie totalnych gaf, ignorancja, itd, itp...
 3. Vedma

  leżę bo mogę- nie mówcie mi!

  Mówi, że musi po południu robić drzemki by odpocząć, bo zauważyła, że bez drzemki nie może zasypiać wieczorem ze zmęczenia.
 4. Vedma

  Kozaki na wesele

  Tragedia, trochę klasy...chyba, że będzie tylko remiza.
 5. Vedma

  Iflu, któremu wciąż ufasz

  Ja lubiłam nisiax83 ale przestała nagrywać. Firmy się do niej zgłaszały, ale odmawiała ze względu czy na politykę, składy. Nawet, gdy się zgadzała na coś to mówiła plusy i minusy produktu, a nie piała tylko z zachwytu.
 6. Vedma

  Życie po rozwodzie z psem i kotem

  Ona nie widzi różnicy pomiędzy brudem a bałaganem. To jakby się myć jak dopiero zaczynasz śmierdzieć od braku higieny. Skoro ekspres umyła jak się larwy zaległy to może majtochy zmienia co tydzień.
 7. Vedma

  Życie po rozwodzie z psem i kotem

  Kiedyś oglądałam stary filmik siwej i opowiadała, że kiedy nie miała pracy, pieniędzy to mama zabierała ją na zakupu by jakoś polepszyć samopoczucie, trudny okres, by też miała coś co może pokazać, polecić w filmikach. Może jej się taki mechanizm pojawia teraz, gdy ma dołka to kupuje lub nawet dla zwykłego lepszego samopoczucia i by mieć o czym gadać w kolejnej produkcji.
 8. Vedma

  Życie po rozwodzie z psem i kotem

  "Przez 3 dni nie wrzucałam filmów, bo ja też czasami mam wolne, miałam nagrane, ale nie chciało mi się zmontować i też nie miałam czasu, wczoraj w ogóle pół dnia spałam...i dzisiaj chyba też"
 9. Vedma

  Życie po rozwodzie z psem i kotem

  Komentarze pod filmem: "Czy mogłabyś podać cały przepis na chlebek jaki robisz?" To typowy gałgan, który by kupił ebooka siwej zamiast zobaczyć ciekawy przepis na udany chleb w necie w minutę
 10. Vedma

  Życie po rozwodzie z psem i kotem

  Ona jest gamoniem, ale gamonia do potęgi robi z siebie by był ruch na kanale, bo nie ma pomysłu na nic innego. Hordy widzek lecą na ratunek jednorożcowi dając porady w komentarzach. Wszystko robi nie tak po części też specjalnie. Po to też pyta jak gałgan o wszytko zamiast sprawdzić w minutę w necie, a widzki zawsze odsyła do neta.
 11. Vedma

  Życie po rozwodzie z psem i kotem

  Przestańcie obrażać chomiki..
 12. Vedma

  Ślub za 2 miesiace a ja w rozsypce :(

  Biorąc pod uwagę tutejsze historie to w sumie typowy Polak..
 13. Vedma

  Widok z futonu na krowi placek

  Wziela elke, Bo nie bylo eski
 14. Vedma

  Cziłała

  Z tymi znajomymi to miał być zarcik, co?to tez takie cebulaki, imprezowicze jak pomidorek. Wiadomo siwa i tak za nimi w tyle pod kazdym wzgledem. On sie kumpluje z chlopakami z kanału "5 sposobów na" ich zony tez mają kanal (zapraszaja rozne youtuberki, ale szuszy nigdy nie zaprosily ),są razem na różnych zdjeciach.
×