Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

LuckyLuck

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1622
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

LuckyLuck wygrał w ostatnim dniu 24 Marzec

LuckyLuck ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

85 Excellent

Ostatnio na profilu byli

1033 wyświetleń profilu
 1. LuckyLuck

  Polećcie jakiś fajny film

  Bliżej Nauki: Układ Słoneczny jakiego nie znacie Jest na jutubie. S r a m na facebooka, kosmitów i jestem zdania, że sosnowiec trzeba zaorać
 2. LuckyLuck

  Wyobraz sobie ze cos stoi za toba

  Fajnie sie z Tobą gadało.
 3. LuckyLuck

  Wyobraz sobie ze cos stoi za toba

  Co prawda też mam ochotę wziąc siekierę i p i e r d o l n ą ć nią batmanowi między oczy za to, że taki z niego cwaniaczek ale sobie przypominam, że to wszystko bujda na resorach a batman też musi mieć kase na to żeby coś zjeść, wypić, se p o r u c h a c i nakupować badziewia żeby sie nie czuć wyobcowanym w naszym cudownym społeczeństwie. A jak coś musi kupić to ja mu moge coś sprzedać.
 4. LuckyLuck

  Wyobraz sobie ze cos stoi za toba

  A potem w głebokiej traumie wieszać ukrzyżowanego gościa po ścianach i zagłuszać wyrzuty sumienia modlitwami i twierdzeniami, że dzieki temu trafił do nieba. Także ja nie musze oglądać horrorów żeby miec horror. Wystarczy że wyjdę na ulicę albo nawet i nie.
 5. LuckyLuck

  Wyobraz sobie ze cos stoi za toba

  Identyczne zjawisko jak podczas oglądania horrorów ma miejsce podczas krzyżowania np jezusa. W kościele podczas mszy dizeje się dokłądnie to samo. Nikt nie chce być ukrzyżowany ale co szkodzi popatrzeć i dojść do konkluzji że to w zasadzie ok
 6. LuckyLuck

  Wyobraz sobie ze cos stoi za toba

  Więc tu jakby nie jest potrzebny froyd young i hipnoza aby cofnąć sie do traumatycznych wydzraeń z dzieciństwa, któe ci k o r f a ukształtowały i już od przedszkola chodziłeś z głową pełną marzeń o tym żeby komuś u p i e r d o l i ć łeb siekierą.
 7. LuckyLuck

  Wyobraz sobie ze cos stoi za toba

  Więc de facto oglądajac horrory realizujesz się instynktownie. Człowiek potrafi jedynie to czego się wyuczył bądź to co mu mówi instynkt. Nic innego nie potrafi. Jest w to oglądanie pewna doza skłonności do podejmowania ryzyka i inne rzeczy. Problem w tym ,że to nie jest prawda. Nie ma klaunów z siekierami a jak są to tylko dlatego, że ktoś je małpuje po obejrzeniu d e b i l n y c h filmów. WYstarczy skonkludowac, że wywołują strach i już masz k o or f a piedziesieciu klaunów z siekierami na 1000 mieszkańców. I nie są to żadne jednostki socjopatyczno psychopatyczne. Po prostu k o o r f a wykombinowali z godnie z tym co obejrzeli co się opłaca.
 8. LuckyLuck

  Wyobraz sobie ze cos stoi za toba

  A co do horrorów to nie lubisz oglądać horrorów. włączasz horror i siedzisz sparaliżowany strachem przed telewizorem. Nie ruszasz się bo statystycznie to najgorszy pomysł podczas bycia świadkiem czegoś strasznego. Zdolność do trwania w ukryciu i bezruchu w obliczu niebezpieczeństwa jest czy raczej była dosyć istotna dla przeżycia. Nie mówie, że jest dobra w każdej sytuacji ale była statystycznie opłacalna dla grupy osobników. A raczej próby osobników bo grupa sugeruje jakiejś relacje miedzy nimi a chodzi po prostu o ilość niezależnych zdarzeń tego typu, w któych paraliz okazywał się lepszym rozwiązaniem niż ucieczka czy atak bo drapieżnik był szybszy i sprawniejszy w zabijaniu
 9. LuckyLuck

  Wyobraz sobie ze cos stoi za toba

  Jak mi sie bedzie chciało oczywiście
 10. LuckyLuck

  Wyobraz sobie ze cos stoi za toba

  Ale analizując użyte metody mogę z dużą dozą prawdopodobieństwa na sukces pokusić się o wytypowanie konkretnych miejsc i celów.
 11. LuckyLuck

  Wyobraz sobie ze cos stoi za toba

  Więc jezęli człowiek mógłby podtrzymywac życie nie poruszjac się to większość czujników nie byłaby mu potrzebna. Jednak porusza się a zmysły pomagają w tym aby się nie zabił np przechodząc przez ściany jak duch. Ale zawsze są jakieś koszta a kosztem posiadania zmysłów jest osłabienie integralności systemu. Ja osobiście czuję się oblegany przez ludzi, którzy próbują r o s j e p a ć integralność mojego układu poprzez zalewanie mnie bodźcami, na które reagują moje zmysły. W k o o r fi a mnie to i zbliża się dzień, w którym ruszę na pieszy patrol z łomem
 12. LuckyLuck

  Wyobraz sobie ze cos stoi za toba

  W elektronice z tego co się orientuję każdy czujnik włączony w obwód zwiększa czułość układu. czułość układu to nie tylko jego zdolność na wykrywanie szerokiego spektrum sygnałów ale także większa wrażliwość na uszkodzenia.
 13. LuckyLuck

  Wyobraz sobie ze cos stoi za toba

  Co sądzisz o tym wzorze? 1/2*(a+b)*h Jakbyś go wyraził słowami?
 14. LuckyLuck

  Wyobraz sobie ze cos stoi za toba

  zresztą co do wyczuwania obecności lub wyobrażania sobie jej. Spróbuj sobie wyobrazić cokolwiek inaczej niż to widząc, słysząc, czując, smakując lub dotykając. Jak sobie będziesz w stanie wyobrazić obecność jako obecność to ci gratuluję. Nie ma czegoś takiego jak obecność. dlatego boisz się dźwięków, obrazów , dotyku itd i dlatego oglądasz horrory. Jakby można cie było straszyć wykorzystując jakiś innyw zmysł to ktoś już by to robił i nie musiałbyś oglądać horrorów żeby się bać.
 15. LuckyLuck

  Wyobraz sobie ze cos stoi za toba

  NIe trenuj fantazji bo cie fantazja poniesie. A to sie kończy przeważnie pieszymi patrolami z łomem w ręku
×