Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

AnonimowyAnonim

Zarejestrowani
  • Zawartość

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
  1. Już któryś raz tak jest że loguję się na kompie, patrzę, są nowe posty, a potem patrzę na telefon, a tam ich jeszcze nie ma... Pojawiają się dopiero po jakiejś godzinie albo dwóch... Czy to może być spowodowane tym, że na kompie mam szybszy Internet? Jakby co to Internet i kablówkę mam w UPC a telefon w T-Mobile, ale i tak korzystam z Wi-Fi.
  2. Bo mam w domu tom 5 i 6 serii a nie czytałam poprzednich. I nie wiem, czy jak zacznę czytać od 4-go tomu to będzie miało jakiś sens czy koniecznie muszę najpierw zdobyć poprzednie tomy.
  3. A dokładniej chodzi mi o Tysiąc i jedną noc. Oglądałam trochę ale z przerwami. I pod koniec jak wróciłam do tego serialu okazało się że w międzyczasie pojawiła się nowa postać - taka dziewczynka która mieszkała z Szeherezadą. Potem serial się skończył, wiem że ta dziewczynka już z nimi została na stałe, ale wciąż nie wiem: 1)skąd się wzięła w serialu - adoptowali ją czy jak? 2)czemu wszyscy mówili do niej Lilipucie?! To jej imię czy przezwisko? Tzn. tak mówił lektor, a nie dosłyszałem jak w oryginale.
  4. A dokładniej chodzi mi o Tysiąc i jedną noc. Oglądałam trochę ale z przerwami. I pod koniec jak wróciłam do tego serialu okazało się że w międzyczasie pojawiła się nowa postać - taka dziewczynka która mieszkała z Szeherezadą. Potem serial się skończył, wiem że ta dziewczynka już z nimi została na stałe, ale wciąż nie wiem: 1)skąd się wzięła w serialu - adoptowali ją czy jak? 2)czemu wszyscy mówili do niej Lilipucie?! To jej imię czy przezwisko? Tzn. tak mówił lektor, a nie dosłyszałem jak w oryginale.
×