Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wicka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  448
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

411 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. No a myśmy ją ganili, że ciekawych miejsc w Trojmieście nie zwiedza.. a zwiedzała na ile starczyło czasu: wieszak ze spodenkami, wieszak z ...enkami i taras nad monciakiem. To naprawdę smutne, że ktoś, kto jechał taki kawał drogi nie dopłacił sobie sam ze 2 nocy, żeby mieć coś z tego dla siebie, odpoczać, a nie kursować od sklepiku do sklepiku. Smutne realia-bida.
 2. Aaaa....to dlatego nie było postów. 2 noclegi u zleceniodawcy, reklama miejsca + butiku i wio, do domu. Czyli szybka fucha, a nie urlop. Niewiele mniej dojazdu, co pobytu i z powrotem do butiku w Warszawie, spodenki nie schodzą...ganiają ją jak komiwojażera..
 3. Te jej niegdysiejsze brednie o zarobkach lekarzy i pielegniarek vs ytberów ujawniły mieliznę umysłową. Ona potrafi porównywac rzeczy tylko na poziomie pieniedzy. Innych kryteriów nie ma. A teraz nie wstawia, bo musi mieć filmiki z jak największa ilością odsłon, ubyło jej tysiąc subów. Więc sie nie pucuje na IG z przygód w kurorcie. A może tak intensywnie odpoczywa...zasponsorowali apartamencik nad sklepem, to jest wielkie lenistwo po urabianiu łap po łokcie jako ytberka- miksując modzo i krecac zadkiem w lovlisilku przed lusterkiem.
 4. Powoli? Dla mnie to już nastąpiło, a ostatnie wyczyny to przybijanie wieka. To "zdziwenie", że w Sopocie jest butik, te "wakacje" w lokalu sponsora.. Co do manier a raczej braku obycia, to fimik z kolegą Wojtkiem i jego gorylim zachowaniem w VR...prawie każdy przeklina, albo sie wygłupia..ale wstawianie tego do ms- miałam ciarki żenady. Nie dziwię sie, że znajomych mało, a przyjaciółek... No chyba, ze to taka luzna znajomość - i koleżenski barterek: podwózka nad morze za pokoik. Olbarteria.
 5. Dla tych, co nie wiedzą, to właścicel butiku z markami luksusowyyyyymi.
 6. Luksusowy suchar wakacyjny: na którym piętrze mieszka Doris? Na barterze
 7. Jedno, że ktoś jest taki prosty i bez ciekawości świata (najprostsze rozrywki, różowe poliestrowe falbanki, najbanalniejsze zatłoczone miejsca, łabędz i brzydkie kadry z mola, taka rzeczywistość pińcetplus), ale straszne jest to, że ona nie może sie powstrzymac, żeby te rzeczy wstawiac ma sm...ta ekscytacja słowem fjut, to zamieszczanie kol Wojtka na tarasie kiedy zachowuje się.. (swoja drogą czułam, że ten udajacy wielkomiejskiego intelektualistę koleżka jest dopiero ..jakby to ująć...na poczatku tej drogi) I jest wredna, bo niby go lubi, zaprasza na barterowy kwadrat, a nie powstrzymała się i zrobiła z niego wazona i wkleiła go w tych VRach... Fajna koleżanka, nie ma co. Każdy czasem zaklnie, ale czy zaraz trzeba wklejac na IG jak koleś robi z siebie ? A może chodziło tylko o gratis podwózke do Trojmiasta? A jeśli już prawidziwe życie luksusowe, polecam filmik Fortissma/Kingi z Wiednia.
 8. Jestem w szoku, że w Sopocie jest butk M2. Cóż za zbieg okoliczności! Świat jest mały. I tam sa tę piękne kimona..nie sprzedały się na pniu? Dziwne. PS. A propos "wykonane z szyfonu". Szyfon to nie jest materiał, tylko rodzaj splotu, podobnie jak satyna. Więc co cudo w cętki to szyfon jedwabny, bawełniany, a może ..poliestrowo-nylonowy? Dla niektórych to ma znaczenie, zwłaszcza w upał .
 9. Trzeba nie mieć instynktu samozachowawczego, żeby wynajmowac cos na m-te cassino lub w pobliżu...i to , jak rozumiem, za niemałe kwoty, bo w Sopocie tanio nie jest. To jest najgorsze miejsce, tłumy, wrzaski pijackie cały ranek, smród frytury. To jakby mieszkać nad dyskoteką/smażalnią/toaletą publiczna jednoczesnie...ale rozumiem, sklep Romualda 2 chce wypromowac apartamenty, zwłaszcza, że na ulicy obok zaczyna się budowa większego kompleksu oznaczonego tą nazwą. Promka się przyda. Kiedy się odejdzie z deptaka i wejdzie w piękne boczne uliczki, można znalezć piękne miejsca, tańsze, ale też i baaardzo luksusowe. Ale za nie wszystkie trzeba zapałacic, raczej nie dają w barterze
 10. To miejsce, które oznaczyła na mapie jako to, gdzie będą rezydować to o, Szerloku, ta sama kamienica w której jest sklep...
 11. Ja myślę, że to kwestia czasu. Swoją drogą są ytberzy, którzy wprost mówia, o współpracach. Makłowicz w odcinkach sponsorowanych mówi na początku, że sponsorem jest producent produktu X. A mógłby (teoretycznie, bo to do niego nie pasuje) zacząć coś pichcić i przypadkiem zachwalac filtry do wody, czy blender. No, ale to inny format i szacunek do widza też inny. Pozobnie Suzie, ostatnio robiła podobne rzeczy jak Doris z Yes, pokazywała biużterie i pytała, co sobie zostawić, ale na wstępie zaznaczyła, że bizuterię dostała od marki. A Dorotka wszyyyyyystko sama kupuje. Szacunek do widza jest wprost proporcjonalny do szacunku do autora, który sie potem otrzymuje. Doris otrzymała forum na kafe w nagrodę za swoją transparentność.
 12. Butik na Romualda 2 znów ma stertę kiczowatych kiecek, których nikt nie chciał za pełną cene, nikt na wyprzedaży, a teraz..surprise surprise - nikt ich nie chce za 30% ceny. Doris przymierza te smętne falbanki i poliestry. Pastele na jej różowym bladym ciele wygladają nieapetycznie, to sa kolory na opaleniznę...Doris wyglada w nich jak Kopciuszek w fartuszkach goniony prez złe siostry do prac domowych. Doris, albo samoopalacz, albo wydaj na stylistkę niech ci podpowie kolory do karnacji, bo aż żal bierze...
 13. Niektóre kiecusie i inne dobra są jakby...na gumce. Po prezentacji na filmilku ślad po nich znika. i tylko te koszule lamberta w kółko...dobrze, że zakupiła nowe, bo tamte się już chyba zaczęły pruć i przecierac.
 14. Ok, ja w Sheratonie nigdy nie zatrzymywałam się, na pewno jest wypas. W Sopocie mam metę u rodziny w super miejscu. Raz w roku zatrzymuję się w Mariottcie, ale po sezonie, kiedy jest tam 10 Szwedek na krzyż no i ceny sa dla ludzi. Wtedy można zrobić sobie super relax w saunach lub spa. Bardzo ciekawi mnie relacja Doris. Czy czepek kąpielowy będzie czaił sie w łazience? Czy haczyki na odzież wytrzymają jej zdradliwy ciężar? Co z plasterkami ogórka - będą wystarczająco ładnie ułożone? Czy D&J przyjadą z Astonkiem i natrafią na złe, niewychowane, małe psy ? Tego wszystkiego dowiemy się już niebawem...
 15. Droższy może być, bo ceny okropne, ale czy luksusowy...w takim tłumie gdybym nie miała tu swoich ścieżek, to już bym była w Warszawie z powrotem.
×