Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Serio?

Zarejestrowani
 • Zawartość

  226
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

18 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wiem, że wiesz.. Nie chcę nikogo cytować.. Miłego dnia..
 2. Będziesz chciała to znajdziesz miejsce gdzie taka usługa kosztuje zero.
 3. Serio? Wygodniej gdy ktoś pociągnie za stryczek..
 4. Serio?

  Czego aktualnie słuchacie?

  Uśmiechnij się..
 5. A potem się budzę, bo leki przestają działać..
 6. Serio?

  Zycie uczuciowe przed slubem

  Dlaczego? Przyzwyczaiła się do schematu.. I nie chce tego zmieniać, bo jest leniwa.. Nie chce zaczynać z kimś innym.. Jesteś dobry.. Fajny.. Uległy.. Oderwała się od rodziny.. Robisz co ona chce, ona robi co chce.. Tak na dobrą sprawę, żyć nie umierać.. To po co coś zmieniać.. Tylko bez ślubu, bo po co.. znajdzie furtkę to wyfrunie..
 7. Serio?

  Zycie uczuciowe przed slubem

  Nie, nie przechodzony bo ludzie potrafią świetnie przeżyć razem wiele długich lat.. Ten autora związek to jakby powiedzieć delikatnie.. no to nie to, to cosik sztucznego i nie ma racji bytu i ślubu..
 8. Jestem lekarzem ginekologiem i wiem lepiej od Ciebie co i jak i kiedy.. To, że kobieta nie ma macicy to też prawda.. z tą ciążą.. Serio.
 9. Serio?

  Zycie uczuciowe przed slubem

  Ty nic nie rozumiesz.. Ona nie chce z Tobą być.. To moje zdanie i tyle. Żadne terapie, żadne podchody i uszczęśliwianie na siłę. Spójrz prawdzie w oczy..
 10. Serio?

  Zycie uczuciowe przed slubem

  Nie stawiaj warunków.. Sam nie widzisz, nie czujesz że jest nieszczęśliwa? Może ona czeka na Twoją decyzję? Najłatwiej zwalić odpowiedzialność na drugiego..
 11. Nie panikuj. To tylko mała manipulacja.. Ciąża jej nie grozi do roku po odstawieniu.. Ale rzuć ją natychmiast.. Oszustka.. Fakt.. Serio..
 12. Serio?

  Zycie uczuciowe przed slubem

  No nie wiem czy to co mówisz to szczera prawda.. Wziąłeś ją w ramkę i czcisz jak guru ie widząc jej wad.. Boisz się, że Cię porzuci i stąd Twoje dylematy i rozpacz.. Wiesz co Ci powiem? Nie szukaj odpowiedzi.. Masz czarno na białym, że Twoja kobieta gra nieczysto.. Wykorzystuje Cię i pogrywa, bo wie że i tak nic nie zrobisz.. Wpierw doceń siebie a potem będzie lepiej.. I nie gadaj, że chcecie być szczęśliwi. To Ty chcesz być z nią szczęśliwy. Ona też! A czy z Tobą? Ano właśnie!
 13. Serio?

  Zycie uczuciowe przed slubem

  Ale to widać! A jak! Panna jest roszczeniowa i chce decydować.. Koleś tego nie widzi, bo ją kocha, jest zaślepiony i nie wyobraża sobie bez niej życia.. To straszna lipa tak się uzależnić od drugiej osoby i nie móc samodzielnie oddychać.. Czarno to widzę. Serio.
×