Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

jakos

Zarejestrowani
 • Zawartość

  80
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutral

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. jakos

  Jak zdobyć przyjaciół?

  Czyli najlepiej gdzieś wyjść albo zapisać na coś.
 2. jakos

  Jak zdobyć przyjaciół?

  Mam sąsiad menela w moim wieku, więc zmienię okolicę ponieważ % mi dobrze nie wchodzą iw chodzą. Ale jak się nie znamy to jak mam ich zmusić? Jak poznawałam nowe osoby to potem na mieście nawet na cześć nie odpowiadają.
 3. Po studiach, zmianie miejsca zamieszkania, nowej pracy więzi się ze starymi znajomymi mogą się rozpaść (z różnych powodów, nie skupiajmy się na tym!). Ponieważ jak wiemy, innych nie możemy zmusić do żadnej relacji... To jak ich przyciągnąć, wiem nie ma złotego środka na wszystko i jak ich zatrzymać jak już się ich zdobędzie? Czasem chcę do kogoś napisać ale mam wrażenie że będę się narzucać i tylko wkurzę rozmówcę. Ponieważ, kolejnym problemem są obecni znajomi... Namawiam kogoś z kim się miło spędza czas ale oni nie chcą. Zapisać się na koło w domu kultury nie mogę bo dla dorosłych to tylko rękodzieła i malowanie... Jakieś pomysły? Złote rady?
 4. Ja już się zgubiłam, myślałam że jednak żadna z Tobą nie rozmawia... Pomocy jak rozumiem nie potrzebujesz ale jak by nie patrzeć to masz jakiś problem... (tak, możesz uznać mnie za chamkę... chciałam w dobrej wierze Ci pomóc ale widać to niemożliwe) A może masz tak jak pewien normalny i miły pan co mówił: że go żadna mnie nie chcę... To go zapytałam: czemu tak mówisz, skoro ja jestem chętna?! A dostałam taką piękną i prostą odpowiedz: w domyśle jest że taką, co ja bym chciał...
 5. jakos

  Sposób na zerwanie

  Miałam tak, chłopka ciągle miał tylko wymówki że brak czasu i nie tylko (nie był zajęty, tylko nie chciał )... więc mnie poniosło i powiedziałam że to koniec... podziękował mi...
 6. jakos

  gdzie ci ludzie co mają serca

  Szokujące ale w życiu nie można mieć wszystkiego, trzeba uczyć siebie i bliskich o czułości i możliwości pomagania. To chyba coś co z domu się wynosi, życzliwość, uprzejmość i miłość do siebie i bliźniego.
 7. jakos

  Samotność

  Ta spokojna mentalność to po obu stronach dominuje
 8. Nieładnie, nabijać się z czyjejś naiwność czy miłości ( zaufania do osoby, którą darzymy tym uczuciem). Choć muszę przyznać, że potem dzieją się cyrki .
 9. jakos

  gdzie ci ludzie co mają serca

  Dziwne, to musiała być mała wieś... W mieście można otrzymać często pomoc, istnieją stołówki i banki żywności. Nie wiem jak to działa ale jak ktoś się nie wstydzi szukać,taką pomoc łatwo otrzyma. (Cały czas mówię o jedzeniu... bo z dawaniem komuś gotówki, to raczej słabe rozwiązanie (możecie mnie za to bić). ilu to cyganów i innych chodziło po bloku i żebrało)
 10. jakos

  Ach ta dzisiejsza młodzież...

  Z jednej strony działając od teraz będziesz dokumentować swój postęp, a to co źle i tak może Cie dopisać w każdym momencie. Ponieważ każda osoba publiczna jest krytykowana nie koniecznie za to co stworzyła, niestety nawet osoba która nie będzie się tym interesowała będzie mogła chętnie komentować... Niekoniecznie pozytywnie, a to chyba najokrutniejsza strona YouTube i groźby czy dziwne propozycje.
 11. jakos

  Ach ta dzisiejsza młodzież...

  Dzięki, że się nie gniewasz. Mi się Twój pomysł podoba, a nawet zazdroszczę że masz taki fajny pomysł. Mało kto obecnie ma odwagę brać się za tworzenie czegoś. Mogę wiedzieć co Cię natchnęło?
 12. jakos

  Samotność

  You make my day!
 13. jakos

  Ach ta dzisiejsza młodzież...

  Na początku mi się bardzo pobadało (lubię tego typu filmiki, pomysł świetny), a potem jakieś monotonne to się robi (choć nadal, nie znam się). Musisz to przesłać szerszemu gronu, aby poznać więcej ciekawszych opinii czy porad. Mam ciekawskie pytanie ale boje się wychodzę na hejtera, wiec przepraszam.
 14. Fajnie ujęte, ale nie wiem czy z moją maturą dostanę się do Hogwartu... Nie każdy to potrafi? (ale teraz serio) Można się tego nauczyć jakoś? tutaj chodzi o te sztuczki na podryw?
×