Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

jakos

Zarejestrowani
 • Zawartość

  80
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutral

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. jakos

  Jak zdobyć przyjaciół?

  Czyli najlepiej gdzieś wyjść albo zapisać na coś.
 2. jakos

  Jak zdobyć przyjaciół?

  Mam sąsiad menela w moim wieku, więc zmienię okolicę ponieważ % mi dobrze nie wchodzą iw chodzą. Ale jak się nie znamy to jak mam ich zmusić? Jak poznawałam nowe osoby to potem na mieście nawet na cześć nie odpowiadają.
 3. Po studiach, zmianie miejsca zamieszkania, nowej pracy więzi się ze starymi znajomymi mogą się rozpaść (z różnych powodów, nie skupiajmy się na tym!). Ponieważ jak wiemy, innych nie możemy zmusić do żadnej relacji... To jak ich przyciągnąć, wiem nie ma złotego środka na wszystko i jak ich zatrzymać jak już się ich zdobędzie? Czasem chcę do kogoś napisać ale mam wrażenie że będę się narzucać i tylko wkurzę rozmówcę. Ponieważ, kolejnym problemem są obecni znajomi... Namawiam kogoś z kim się miło spędza czas ale oni nie chcą. Zapisać się na koło w domu kultury nie mogę bo dla dorosłych to tylko rękodzieła i malowanie... Jakieś pomysły? Złote rady?
 4. jakos

  Sposób na zerwanie

  Miałam tak, chłopka ciągle miał tylko wymówki że brak czasu i nie tylko (nie był zajęty, tylko nie chciał )... więc mnie poniosło i powiedziałam że to koniec... podziękował mi...
 5. jakos

  gdzie ci ludzie co mają serca

  Szokujące ale w życiu nie można mieć wszystkiego, trzeba uczyć siebie i bliskich o czułości i możliwości pomagania. To chyba coś co z domu się wynosi, życzliwość, uprzejmość i miłość do siebie i bliźniego.
 6. jakos

  Samotność

  Ta spokojna mentalność to po obu stronach dominuje
 7. jakos

  gdzie ci ludzie co mają serca

  Dziwne, to musiała być mała wieś... W mieście można otrzymać często pomoc, istnieją stołówki i banki żywności. Nie wiem jak to działa ale jak ktoś się nie wstydzi szukać,taką pomoc łatwo otrzyma. (Cały czas mówię o jedzeniu... bo z dawaniem komuś gotówki, to raczej słabe rozwiązanie (możecie mnie za to bić). ilu to cyganów i innych chodziło po bloku i żebrało)
 8. jakos

  Samotność

  You make my day!
 9. Wierzę że każda istota ma uczucia, nawet jeśli tylko te podstawowe. Ja niestety nie trafiłam na kogoś komu ja odpowiadałam, te osoby nie były złe... Tylko nie wyszło i nic więcej, moje osobiste rozgoryczenie jest uzasadnione brakiem chęci i obawą. Ze względu że wiem, jak dwie zauroczone, a może tylko zaciekawione osoby potrafią sobie umilać życie przez krótką chwilę. Taka chwila w zależności czy te osoby się zgrały czy nie trwa różnie, mi osobiście nie wyszło nic lub płacz (dlatego nie chcę już więcej głębszych relacji, nawet jak relacja nie wyszła to mi było smutno... jestę mięczakiem a jako że ostatnim razem się zakochałam( a nawet myślałam, że on tez...) sobie odpuszczam. Mama mnie kocha, chyba szczerze nawet Tutaj się nie zgodzę, nawet brzydkie osoby mają tindera , nie mi oceniać kto jest brzydki, każdy ma inne gusto. Nie wiem, choć znam osoby które próbowały do skutku i wyszło. Ostatnio dużo nietypowych filmów oglądałam, więc mogę z chęcią o tym porozmawiać. Twój problem (uznajmy że jest to problem, nie prowadził byś tej rozmowy) jest możliwy do rozwiązania, którego w tej chwili nie widzisz.
 10. Nie ćpiejmy Po ostatnim ja sobie odpuściłam, przyjaźń jest lepsza chyba niż miłość... W końcu po rozstaniu opętał mnie demon i za przeproszeniem ...ec, nie chcę tego przeżywać kolejny raz. Wcześniej przez to się męczyłam i nadal jeszczę się pomęczę za mocny narkotyk dla mnie. Ale Ci te panie tak mówiły czy sam to stwierdziłeś? Byłeś na randce czy coś? Skoro Ci się powodzi, to zapisz się na coś co może Cię interesować. Istnieje dużo możliwych zajęć dodatkowych dla dorosłych.
 11. Widzisz, czyli nie jest źle ale lepiej udzielać się w każdym temacie o tym że większość kobiet jest be. Ja nienawidzę wręcz płci przeciwnej i staram się nie obrażać czy wrzucać wszystkich do jednego worka ( tak chyba naiwność mną często nadmiernie kieruje, bo jednak byłam w związku choć obiecałam sobie że to nieopłacalne) bo każdy jest inny... A szczególnie w internecie gdzie rozmawia się z ludźmi, których się raczej nie pozna (czyli się nie liczymy się z ich doświadczeniem i tym co ich spotkało w życiu), więc po co to robić? Panowie w Twoim wieku zakładają konto na bado czy tinder ( nie znam nazw sorki) i tam szukają, w sumie pewnie to nie jest łatwe ale jak się chcę posiadać druga połówkę, a obecne otoczenie na to nie pozwala. To lepiej czekać i narzekać?! Każdy jest kowalem losu, narzekają głównie słabo i mali ludzie, jak małe dziecko które bez rodzica nawet sobie pieluszki nie zmieni . Ciekawi mnie jak poznawałes te panie i jak toczyły się te relacje? ( Kiedyś chyba próbowałam pisać do Ciebie na PW ale potem sobie odpuściłam, bo wiesz nie tylko samą miłością człowiek życie... Warto poznawać ludzi, bo można się wiele nauczyć i zrozumieć (zyskać przyjaciół)).
 12. W takim momencie, mam ochotę na serio poznać takiej osoby wygląd ... Ponieważ nawet osoby niezbyt urodziwe są w związkach, a to chyba coś zanczy (nie mówię o bogatych ludziach) konkretnie, że jak na zewnątrz nie ma nic, to w środku bank coś jest? Tutaj każdy człowiek, jest indywidualnym przypadkiem, a wszyscy jakieś wymagania... Serio aż tak źle wyglądasz?
 13. Nie każdy kieruje się wyglądem. Ale co ja tam wiem, jestem mało atrakcyjna i gardzą mną przeciętni panowie...
 14. jakos

  Nie czuję życia

  Dobra, mam znajomych ale chcę mieć takich ludzi co będą chętni na wyjście jak ich zaproszę, a nie ludzi do mówienia cześć... w sumie z nieznajomymi też się mogę witać.
×