Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Ellamarc

Zarejestrowani
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

7 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Masz rację. Przewartościowanie jest potrzebne. Ale w ten sposób system staje się jeszcze bardziej chory. Jeszcze bardziej nas będzie wykorzystywał. W tej chwili można zrobić z ludem co tylko chce
 2. Dirris Absolutnie się z Tobą zgadzam. To jest coś co rozwali się jak domino. Mówi się o wszystkim, a o tym nie mówi się nic. To jest tragedia. Mnóstwo ludzi straci i straciło już prace, a nowej nie znajdą.
 3. Nie zgadzam się z opinią, że są dwie grupy ludzi. Ci co są za PO to zamknęli się w domu, a ci co są za PiS to chodzą po ulicach. Nie jest to według mnie żaden merytoryczny ani argument ani teza ani nic innego. Są to osobiste wytyki. Wyrażamy tutaj swoje konkretne i sensowne odniesienia i argumenty. Pzdr
 4. Ludzie umierają w strasznych mękach i męczarniach na raka. Tyle ludzi... Tyle ludzi umiera z glodu. Tyle ludzi zmarło na gruźlicę w 2016 roku. A my boimy się czegoś takiego ? O co chodzi.
 5. To jest trochę dziwne. Ludzie umierają na nowy rodzaj wirusa. Okej. Pan wiceminister zdrow jak ryba choć chory rozmawia teraz z reporterem oczywiście przez internet. No straszna choroba, umieram że strachu. Być może zbankrutujemy, upadnie cała gospodarka, nie wiadomo za ile lat podniesiemy się. I to dla czegoś takiego ? Czy nie powinniśmy zadbać i ograniczy seniorów zamiast całego świata ?
×