Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

antyklekotowcy

Zarejestrowani
 • Zawartość

  730
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

antyklekotowcy wygrał w ostatnim dniu 4 Kwiecień 2020

antyklekotowcy ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

774 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

4444 wyświetleń profilu
 1. antyklekotowcy

  No to byłam 💋💋

  To jest pewne na bank tak więc szkoda twej subiekcji kochana☺
 2. antyklekotowcy

  No to byłam 💋💋

  Czy wy myslicie ze klekot z taką wadą wzroku urodził naturalnie ? Zapewne nie.
 3. antyklekotowcy

  No to byłam 💋💋

  Otóż tozawsze i wszędzie nienażarta.
 4. antyklekotowcy

  Nadal brak opadniętych kopar

  Tutaj myślę że największą rolę odgrywa jej wychowanie i wpajanie przez Wankę bzdur do łba grubej , uświadamianie usilnie ze jest we wszystkim naj i na wszystko zasługuje.i tutaj pojawia się problem bo to jest tylko Wanny zdanie a nie obcych ludzi (portek). Lucyna uważa że należy kolo niej skakać, przytakiwać i tańczyć tak jak ona zagra -bo tak ma być i koniec. Teraz jest cwana i szczeka bo jest mamusia i tatuś, tylko ze to wiecznie trwać nie będzie. Obym się myliła, ale myślę że ta gruba torba juz amatora nie znajdzie Zdrowie Wedlowej
 5. antyklekotowcy

  No to byłam 💋💋

  Jestem szczera w przeciwieństwie do chomiczycy. I tak owszem uważam Siebie za lepszą bo potrafię się szanować . A może nam powiesz o czym świadczy cwaniactwo i zakłamanie bohaterki tego wątku?
 6. antyklekotowcy

  No to byłam 💋💋

  Owszem serio, a twą opinie o mnie mam daleko z tyłu i nie wyjezdzaj mi tutaj zacofańcu z tekstami o wynaturzeńcach bo to właśnie twa idolka nim jest w całej okazałości. Widzę że warujesz tutaj jak wierny piesek ( ciekawe czemu? ) wiesz tak się składa, że to nie ja jak kurtyzana latalam za chłopami i nie ja wykorzystalam chorobę dziecka do nabicia sobie wyświetleń przy okazji do lokowania produktów i to nie ja te samą sytuacje wykorzystalam do tego aby złapać gaha, podbudować swoje poczucie wartości i załagodzić swędzenie między nogami . A tobie radze razem z torsją założyć kółko wzajemnej adoracji, ale nie tu. Won mi stąd menelu!
 7. antyklekotowcy

  No to byłam 💋💋

  Ja mam jeszcze screeny z jej stories kiedy była zapryszczonym ślimakiem. Co do sesji to mnie osobiście przypomina jakiś festiwal magików a nie sesje ciążowa. Klekot jak klekot, czoło jak lotnisko, przyklejony uśmiech, małe chytre oczka i masywne nogi. Gdyby była w ciąży z Szymonem to by takie sesje wyśmiewała . A teraz mamy ťylko lans, pychę i wyrachowanie. Choćby miały mnie myszy zjeść to nie życzę jej dobrze.
 8. antyklekotowcy

  Nadal brak opadniętych kopar

  Mnie to dziwi ze ani Wanna ani qura nie powiedziały bubie ze to źle i niedobrze tak się wykładać na tacy chłopu, podstawić obiadki pod nos , sponsorowac i nogi rozkładać . Owszem buba była dorosła i to jej sprawa, ruja tez wiele rzeczy może nam przyslonić ale nie w tym przypadku kiedy on jasno i wyraźnie swym zachowaniem pokazywał ze nic poważnego z tego raczej nie będzie. Dlatego teraz taka gorycz i nienawiść ze strony grubej...
 9. antyklekotowcy

  Nadal brak opadniętych kopar

  Jak on widzi ten cały cyrk teraz i to co ona odpierd@la , to mieszkanie jak z horroru, tłuste kłaki, makaronów zapas na rok i kolejne bibeloty z pchliego targu, no to myślę że jest wdzięczny Bogu za to iż podjął taką decyzje odszedł .
 10. antyklekotowcy

  Nadal brak opadniętych kopar

  Co by nie mówić obie z quroM na jednej łące pasione, ale kura ma mieszkanie o stokroć ładniej urządzone niż bubson☺
 11. antyklekotowcy

  Nadal brak opadniętych kopar

  Nie ,nie tylko tobie. Ja bym z tym głupim nierobem nie wytrzymała połowy godziny.
 12. antyklekotowcy

  No to byłam 💋💋

  Czy ktoś podesle mi screena zdjęć bo grupa nie pojawia mi się.
 13. antyklekotowcy

  No to byłam 💋💋

  I co z tego ze od miesięcy? Paskudny charakter zostawił niesmak na zawsze. A co z twoim hejtowaniem na innych wątkach? -tu nie czujesz uzależnienia? Nam nie dziwne to jak klekot wygląda ze swym konusem bo juz to wiemy. Mnie np.ciekawi jak się lansuje ta CWANIARA. Tak więc swoje uwagi zachowaj dla siebie . A może wyślesz biedaczce wyprawkę dla dziecka - ona zapewne nie pogardzi, w razie czego to opyli na olx.
 14. antyklekotowcy

  No to byłam 💋💋

  Też chce zdjęcie, jak je odnaleźć. Na FB nie mam. Widzę siostro że awatarek zmieniłaś a szkoda
×