Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Madzi

Zarejestrowani
 • Zawartość

  127
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

14 Good

O Madzi

 • Urodziny 24 Luty

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Moim zdaniem to zachowanie nie jest odpowiednie. W wieku 17 lat uważać się za „dojrzałego” do tego jest egoistą bo jest obojętna dla niego ta laska. Jest bucem bo tylko kasa się liczy. Nie patrzy na swoje błędy tylko na innych. Jest pewnie pośmiewiskiem dla rówieśników bo taka „poważność” jest wręcz śmieszna.
 2. Idź do psychologa. Nie jesteś psychopatą ale moim zdaniem egoistą, toksyczny i przemądrzały. To jest wręcz śmieszne. I ty z takim „dojrzałym” podejściem w tym wieku wychodzisz na pajaca wcale nie lepszego od rówieśników. Jesteś sztywniakiem strasznym. A jak masz taki stosunek do dziewczyny że patrzysz na to czy będziesz bogaty a przechodzisz obok niej obojętnie to zerwij. Bo po co ci ona skoro masz w sumie ją i jej problemy w nosie. Znajdzie sobie kogoś lepszego kto da jej uczucia. Sam też się zastanów nad swoimi błędami a nie doszukuj się nich w innych. Z mojego punktu widzenia z nimi jest dobrze a tobie się coś wykoleiło we łbie i uważasz się z panisko.
 3. Madzi

  Poproszę z mężatką

  Ale o co ci chodzi ? Konretnie
 4. Madzi

  Od zawsze czuje trzy płcie

  Co? Nie zrozumiałam może bo to jeden wielki słowotok
 5. Madzi

  Od zawsze czuje trzy płcie

  Jakiej faneberii. To twoja fanaberia jest to ze uważasz się za mężczyznę. Może mnie myślisz z transseksualistą ale nim nie jestem
 6. Madzi

  Od zawsze czuje trzy płcie

  Jakie imię. Pasuje mi moje imię i czemu miałbym je zmieniać. Od zawsze czuje ze mam trzy płcie. Imię jest wporzo. Moje ciało także.
 7. Czasem czuje się bardziej chłopakiem a czasem bardziej dziewczyną a czasem żadna z płci. Mam ciało dziewczyny które mi się podoba i czuje się dobrze w nim ale w środku te płcie przepływają przeze mnie. Są płynne. Nigdy nie mam tak ze w 100% czuje się chłopakiem max tak 90% a 10% dziewczyna. Wiem ze głupio wyglada ta statystyka ale tylko tak umiem to zobrazować. Mówię w formie męskiej ,żeńskiej i nijakiej o sobie. Jak mam taki przeważający dzień to proszę znajomych żeby konkretnym zaimkiem się do mnie zwracali ale jak tak nie mam to mogą różnie mówić. Moi rodzice o tym nie wiedza. Ja mam tak od zawsze ja to po prostu wiem i tak się czuje. Wiec to nie moja „fanaberia” ani „moda”. Wiem że to niebinarność ale tam jest opisane że sa to dwie płcie. Niestety jest bardzo mało o tym wiadomości wiec może ktoś z was wie coś więcej na ten temat. Akceptuje siebie od niedawna i chce się w to wgłębić aby lepiej zrozumieć siebie. Mogę być w przyszłości tylko z mężczyzna. Dziękuje za mądre odpowiedzi.
 8. Czasem czuje się bardziej chłopakiem a czasem bardziej dziewczyną a czasem żadna z płci. Mam ciało dziewczyny które mi się podoba i czuje się dobrze w nim ale w środku te płcie przepływają przeze mnie. Są płynne. Nigdy nie mam tak ze w 100% czuje się chłopakiem max tak 90% a 10% dziewczyna. Wiem ze głupio wyglada ta statystyka ale tylko tak umiem to zobrazować. Mówię w formie męskiej ,żeńskiej i nijakiej o sobie. Jak mam taki przeważający dzień to proszę znajomych żeby konkretnym zaimkiem się do mnie zwracali ale jak tak nie mam to mogą różnie mówić. Moi rodzice o tym nie wiedza. Ja mam tak od zawsze ja to po prostu wiem i tak się czuje. Wiec to nie moja „fanaberia” ani „moda”. Wiem że to niebinarność ale tam jest opisane że sa to dwie płcie. Niestety jest bardzo mało o tym wiadomości wiec może ktoś z was wie coś więcej na ten temat. Akceptuje siebie od niedawna i chce się w to wgłębić aby lepiej zrozumieć siebie. Mogłabym być tylko z mężczyzną. Dziękuje za mądre odpowiedzi.
 9. Madzi

  niedrogi telefon dla dziecka

  I nie słuchaj tych babek co o telefonie mówią bo same nie wiedza jak to dokładnie wyglada i ile miejsca potrzeba. Do tego niszczy się wzrok dziecka bo nie raz trzeba 4-5 godzin siedzieć na on line a potem ze 3 na robieniu przesłanych plików. A dziecko jest skupione na małym ekranie który się mocno nagrzewa i szybko wyląduje jak to jest tani model. Lepiej mieć większy obraz
 10. Madzi

  niedrogi telefon dla dziecka

  Telefon? Lekcje on-line. Do tego trzeba laptopa bo większość rzeczy ze szkoły nie da się odtworzyć na telefonie bądź zabraknie na nim miejsca bo tańsze modele go nie maja dużo. Tak max 32gb czyli po dwóch tygodniach nie będzie miejsca. Milam zdalne i z własnego doświadczenia wiem ze laptop jest najlepszy. Nawet dla tych młodszych dzieciaków. Wiec nie kombinuj z telefonem bo potem będziesz miała kolejny wydatek w postaci laptopa
 11. Madzi

  POMOCY ;_;

  Nie
 12. Hahahha za dziecko sie zabraliście nie zapewniając mu warunków i bez żadnego zabezpieczenia bo mieszkacie u kogoś.
 13. Test ciążowy zrób a nie się pytaj ludzi z neta bo nie jesteśmy testami ani lekarzami.
 14. Do tego sama z dzieckiem sobie nie poradzisz bo z małym będzie sajgon do tego partnera nie będzie w pobliżu aby pomógł a dziecko może mieć kiepski kontakt z ojcem co pozytywnie nie wpłynie dla niego. Ty się baw i nie myśl o dziecku teraz. Po za tym robienie dziecka w pandemie jest średnio dobrym pomysłem.
×