Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gtyy

Zarejestrowani
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

9 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Bo mi się nudzi i jestem ciekawa co inni by pomyśleli gdyby to oni otrzymali taki list
 2. Nie bo zdałam dopiero za 20 razem. A ten egzamin na którym doszło to tej sytuacji to był 11.
 3. Egzaminator na 11 egzaminie obrażał mnie.Złożyłam na niego skarge po której wysłał on do mnie list z przeprosinami. Wygląda on tak Pani Karolino bardzo przepraszam za moje zachowanie podczas egzaminu na prawo jazdy. Moim zdaniem technicznie jeździła Pani bardzo dobrze. Przepisy także Pani zna i przez większość czasu się do nich stosowała. Jednak gdy zajechała Pani droge samochodowi na rondzie i spowodowała zagrożenie w ruchu zdenerwowałem się i powiedziałem kilka mocnych słów. Bardzo Panią przepraszam.
 4. Egzamin praktyczny w Rzeszowie teraz kosztuje 145 zł. Teoretyczny to nie pamiętam ale coś około 30 czy 40. Zdawałam egzamin w maseczce
 5. Dziękuje. Gdyby przeliczyli ile na to pieniędzy poszło to by przestali zazdrościć
 6. Osoby które zdają za pierwszym czasami są dużo gorsze niż osby które próbują wiele razy.
 7. Jednak skończyłam technikum. Pomimo że bez matury i egzaminu zawodowego ale jednak skończyłam. Zdałam prawo jazdy za 20 razem ale jednak się udało. Bez problemu umie sama ubrać się, umyć, zrobić jedzenie itp. Nie mam problemów z czynnościami w życiu codziennym. Natomiast testy psychologiczne robione u psychologa 3 razy wskazały na taki wynik. Oczywiście testy były powtarzane co ileś lat.
 8. Ja jestem bardzo szczęśliwa. Zaczęłam od 18 lat a skończyłam w wieku 21 lat. W między czasie robiłam sobie przerwy w egzaminach. Wydarzyło się to dzisiaj. Egzaminator powiedział że wynik egzaminu jest pozytywny
 9. Jestem młoda bo mam 21 lat. Od rok jestem zarejestrowana w urzędzie pracy i ciągle słysze tylko date kiedy się zgłosić do następnego podpisu i że nie ma dla mnie ofert pracy. Pracy od roku szukam także sama i nie moge jej znaleźć. Mam słabe wykształcenie ale mimo wszystko średnie bez matury. Nie mam żadnych dodatkowych kursów itp. Jednak ja nie szukam pracy w biurze a w np. sklepie i zawsze jest coś nie tak i w końcu pracy nie dostaje. Co zrobić?
×